Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: neredovan ciklus
PostPoslato: Uto Maj 29, 2007 9:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 29, 2007 9:27 pm
Postovi: 3
zdravo svima trazim pomoc jer imam problem.pre 11 meseci rodila sam cerku i od tad mi nikako nije redovan ciklus.pre trudnoce dobijala sam nakon 30 dana.posle porodjaja prvu menstruaciju dobila sam nakon 6 nedelja i od tada dobijam svakih 20 a nekad i 15 dana.moj doktor mi je dao pilule za kontracepciju i nakon nekoliko pregleda materice sve je bilo u redu.objasnila sam mu da mi se i dalje nije stabilizovao ciklus pa mi je dao pilule za 28 dana,ali mene i dalje muci isti problem,pa ako je neka od vas slicno imala molim vas da mi javite kako da resim to.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 30, 2007 4:29 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 10, 2007 11:28 am
Postovi: 79
Draga Alisa, ne znam šta da ti kažem. Meni je menstruacija šetala, otprilike svakih 28 dana, ali zadnjih 2-3 puta mi ide na otprilike 10-15 dana. Doktor mi je dao Orgametril tablete za naredna 3 ciklusa, ali mislim da cu popiti samo ovu turu. Ne volim hormone i mislim da još nisam došla u fazu "stani-padni". Inače porodila sam se prije 13 mjeseci. Mislim da je još bitno dojiš li bebu? Najbolje da ovaj topik staviš na str. ginekologija i daš detaljne podatke o lijekovima koje si pila i neko od dr. će ti svakako odgovoriti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: neredovan ciklus
PostPoslato: Čet Maj 31, 2007 8:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 29, 2007 9:27 pm
Postovi: 3
nisam dojila osim prve 2 nedelje zato sto imam jako male grudi i malo mleka je bilo pa sam se plasila da dete nema dovoljno i presla sam na hipp vestacko mleko za bebe.imam 21 god.nisu mi ni pre bile redovne menstruacije ali ne bas cesto imala sam jednom vodenu cistu na jajnik i to sam uklonila pilulama koje mi je dao doktor.ali mislim da to nema nikakve veze sa ovim sad.jednom sam popila pilulu za dan posle jer tad nisam uzimala pilule za kontracepciju.ja zivim u becu a doktor mi je dao prvi put pilule belara za 21 dan i posle 3 meseca uzimanja kad sam mu rekla da je sve isto stanje dao mi je cerazete piluke za 28 dana.neznam kakvo iskustvo zene imaju sa spiralom jer posto ni ja nevolim tu obavezu uzimanje pilula svaki dan u isto vreme,razmisljala sam da ugradim spiralu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 75 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: