Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 20, 2007 12:25 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Maj 09, 2007 11:58 pm
Postovi: 113
proteini razgradjuju vodu?reci tom doktoru da mnogo...

_________________
" I Pay My Dues Every Day... Do You?"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 20, 2007 12:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 18, 2007 11:23 pm
Postovi: 26
Lokacija: srbija
Pa ne znam Vuksa zasto mi je preporuceno unosenenje proteina ,volela bih da mi neki doktor objasni moju situaciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 21, 2007 8:14 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 9:53 am
Postovi: 132
Lokacija: novi sad
kazu da proteinske dijete nisu dobre jer opterecuju bubrege


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 21, 2007 9:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 07, 2005 8:55 pm
Postovi: 22
Lokacija: beograd
:D Neverovatno kako tema ode u kosmos..... Niko nije odgovorio, od ovog i ovog se bas dobro smrsa..... :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 26, 2007 1:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 12, 2007 6:08 pm
Postovi: 11
Najzdravije ces smrsati ako krenes sa zdravom ishranom, ja praktikujem da u toku dana jedem iste namirnice (mislim, ako pocnem sa belancevinama, ceo dan jedem belancevine...), povrce i meso iskljucivo bareno, za dorucak je najbolje uzeti voce, mada ga ja cesto zamenim kascicom meda i 2,3 case mlake vode...bez slatkisa i hleba, naravno...posle raznih dijeta, iz svake sam uzela po nesto i uvidela da ovo mom metabolizmu najvise odgovara...
A najbrze (usput i najnezdravije, i tu su, naravno, najvece verovatnoce da se kilogrami vrate) imas one dijete gde se jede samo meso, bez voca, mlecnih proizvoda i ostalo, traje 24 dana i kao smrsa se 20kg...ja sam se na treningu onesvestila 20-og dana, a smrsala 5,6 kg...
Imas one dijete kao 4 dana 4 kg...napisala sam ih vec na temi "Dijeta", mislim za ta 4 dana se organizam samo procisti, ali ako je problem samo par kilograma...zasto da ne :P , treba pokusati!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 26, 2007 3:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 26, 2007 3:02 pm
Postovi: 9
Moze li mi neko reci da li je ovo ispravno:
-pre dorucka 2 case mlake vode(pokrece creva :wink: )
-dorucak 2 jabuke
-uzina 1 jogurt
-za rucak nemam vremena,pa popijem kupljeni sok od sargarepe zasladjen medom
-druga uzina 1 jogurt
-vecera-nista
Ovako zivim vec cetiri dana,trudim se da svakog drugog dana vezbam ali me muce upale,jer sam se pokrenula posle 2 godine "zimskog sna"...
Za sada nemam vecih problema,sem sto kad stignem kuci samo mi je krevet pred ocima,pa zato spavam po 9 sati dnevno.Mislim da je voda ta koja me jos uvek odrzava u zivotu (oko 3l dnevno) i desava mi se da u toku dana osetim iznemoglost i ne mogu da uvek se skoncentrisem na ono sto radim ali jos ne odustajem...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 27, 2007 11:30 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Maj 09, 2007 11:58 pm
Postovi: 113
cccc...ovo ti nije dobro...moras da jedes..ako oces da smrsas moras da jedes vise manjih obroka dnevno.tako ces da ubrzas metabolizam.samo smanji ugljene hidrate i jedi kvalitetnu hranui i eto rezultata :D

_________________
" I Pay My Dues Every Day... Do You?"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 27, 2007 3:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 26, 2007 4:22 pm
Postovi: 6
Postoje brze dijete za koje se garantuje da ces smrsati ali kilogrami se vracaju jer se opet vracamo starim navikama. Najbolji nacin da se smrsa je pomiriti se sa cinjenicom da je za to potrebno vreme. Ako imas 10kg. viska trebace ti minimum 3 meseca da ih skines. Kako? Pa dijeta je milion! Mozemo je i sami napraviti jer svi znamo sta je zdravo sta nije, sta goji a sta ne. Hrani se hranom koja je zdrava a ne goji u normalnim kolicinama pa ces smrsati. Tu su saveti nutricioniste, lekara, strucnih ljudi. Toliko dijeta i saveta kako se zdravo hraniti, samo volja fali...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 28, 2007 5:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 28, 2007 5:08 pm
Postovi: 3
cao svima!tema je kako brzo smrsati!!!! Koristila sam Atkinsonovu dijetu tj.mesnu i upocetku je imala efekt.Drala sam je pa sigurno jedno dve godine naravno sa ogromnim pauzama,i sada vise ne deluje.Pronasla sam dijetu za koju mi je i nutricionista rekao da je zdrava i da se moze drzati bez problema po zdravlje.Sa ovom dijetom se skine oko 5 ili 6 kilograma za dve nedelje
..naravno ako se pridrazavate u potpunosti.Ja sam toliko skinula sa njom a i isla sam na step aerobik.dijeta ide ovako
dorucak je isti tokom svoh svih 15 dana.jede se bilo koje voce sem banana,pa jedan dvopek pa kafa ili caj
1 dan:RUCAK:1 pomorandza,1 kuvano jaje,1 kiselo mleko...VECERA:2 paradajiza,2 kuv.jaja,1krastavac ili pola glavice zelene salate,2 dvopeka
2 dan:RUCAK:1 pomorandza,1 jaje,1 kis.mleko,2 dvopeka VECERA:125 gr mlevneog mesa,1 paradajiz,1 pomorandza,1 dvopek,1 solja kafe ili caja
3 dan:RUCAK:1 pomorandza,1 kuv.jaje,1 kiselo mleko,1 krastavac ili pola glavice zelene salate.......VECERA:125 gr mle.mesa,2 paradajiza,1 jabuka,1 dvopek
4 dan RUCAK:125 gr kravljeg sira,1 paradajiz,1 dvopek.....VECERA:125 gr mlev.mes,2 paradajiza,1 jabuka,1 dvopek
5 dan RUCAK:200 gr mle.mesa,1 paradajiz,1 dvopek VECERA:pola kilograma kuvanog povrca(bilo kojeg,moze i mesano),1 jaje,1 paradajiz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 28, 2007 5:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 28, 2007 5:08 pm
Postovi: 3
ove namernice se moraju jesti ONIM REDOM KOJIM SU NAPISANE!!!!INACE EFEKAT IZOStaje!!!!!!!!!!!!!!!znaci,jedna pomorandza pa tek paradajiz ili sta vec......jedno po jedno,i nije bitno da li su vruce ili hladne,samo je bitno da se jedu redom kojim je napisano!!!!!Umesto paradajiza moze i kuvani paradajiz ili tomatino.meso se dinsta,nikako ulje.Uz dijetu se sme piti jedino belo vino(ili spricer),kao i sumece tablete.Dijeta je supe i stvarno je efikasna.Drzi se 3 puta po 5 dana
pozdrav svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 28, 2007 8:01 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 18, 2007 12:18 pm
Postovi: 99
Grozim se ovih tema.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: E DA VAS PROSVETLIM :)
PostPoslato: Pet Dec 28, 2007 10:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 11, 2007 9:42 pm
Postovi: 14
Dorucak-normalan, rucak-ne preteruj+moze nesto slatko(mali slatkis), vecera jogurt (200ml). Pardon, zaboravih- voce 2-3 sata posle rucke, 1-2 kom. Grickanje izmedju- NE, sokovi bilo kakvi- NE. E ovako cete, drage moje mrsaviti 1kg nedeljno, sto je sasvim pristojno i zdravo. I nema zabrane, sve se jede ali umereno. Tako ja radim ;) Srecno, pa ako neka proba nek mi javi rezultate. Poz svima


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: