Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Iznenadni poremecaj
PostPoslato: Uto Feb 06, 2007 4:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 03, 2006 10:56 pm
Postovi: 6
Molim za savet sve koje imaju isti ili slican problem ! Na samom pocetku morem da napomenem da sam do avgusta prosle godine imala savrseno redovne menstruacije. Bile su toliko redovne da sam svakog prvog u mesecu, do 12:00 h dobijala. Zadnja redovna menstruacija bila je prvog avgusta i trajala je kao i uvek tri dana. Na more sam otisla sestog i od tada se sve promenilo. Sledeca menstruacija kasnila je sedamnaest dana. Naredna je bila istog datuma kao i prethodna (-17 dana) , a sve do sada kasne po deset dana i vise, zadnji put sam dobila 26.12.'06 god. Imam 24.god., udata sam i pokusavamo da dobijemo bebu! Ovim putem zelim samo da uporedim iskustva i da cujem tudje misljenje pre odlaska kod ginekologa. Da li neko moze da mi kaze sta je razlog ovakvom poremecaju ? Hvala!

_________________
Budi gospodar svoje volje i sluga svoje savesti!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 15, 2007 12:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 03, 2006 10:56 pm
Postovi: 6
Opet ja, ali menstruacije nema! Kao sto rekoh zadnji put sam imala 26.12.'06.god. Nemam neke posebne znake trudnoce, ali imam jedan problem! Vec dve nedelje osecam neki pritisak izmedju grudi malo iznad zeludca, ne boli ali je izuzetno neprijatao i povremeno me gusi. Osecaj je kao da neka kugla seta od napomenutog mesta pa sve do grla. Jako cesto povracam zbog toga i dobro mi je samo kad pijem vodu. Nisam sigurna da je u pitanju trudnoca, jer nista osim kasnjenja menstruacije ne ukazuje na to. Kod ginekologa jos nisam otisla iz straha od razocarenja ! Da li ovo ima neke veze sa kasnjenjem menstruacije, da li je neko imao slican problem? Molim vas pomozite! P.S. Kupila sam test, ali nemam hrabrosti da ga uradim!

_________________
Budi gospodar svoje volje i sluga svoje savesti!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 15, 2007 10:29 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Okt 20, 2005 11:36 am
Postovi: 105
Mislim da je to veliko kasnjenje i da prvo treba da skupis hrabrosti i uradis test, a onda bez obzira na ishod odes kod lekara jer ukoliko nije trudnoca, trebalo bi da otkrijes sta je. Sreno sa testom i zelim ti II


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 15, 2007 11:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 03, 2006 10:56 pm
Postovi: 6
Hvala. Jurtos sam uradila test i bio je negativan. Moram da priznam da sam mnogo uplasena. Citala sam mnogo o stitnoj zlezdi i po svim simptomima rekla bih da je to. Naravno jos sutra idem lekaru i ukoliko se potvrde moje sumnje, ova tema vise nece spadati u "ginekologija",. Pozdrav svima! :cry:

_________________
Budi gospodar svoje volje i sluga svoje savesti!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 71 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: