Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem pri uganucu skocnog zgloba
PostPoslato: Sre Jun 17, 2015 2:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 17, 2015 2:33 pm
Postovi: 2
Dobar dan, moram da pokusam i ovde za neki strucni savet, hronologija je sledeca :

4.12.2014 Imao sam uganuce skocnog zgloba, mirovanje, led, mast

13.1.2015 Ponovljena povreda uganuca zgloba mirovanje, led, mast

31.1.2015 Odlazim kod doktrora na pregled, bol ne prestaje, odgovor doktora je da treba vremena da prodje, da mirujem i sve ce biti u redu

3.32015. Odlazim kod doktora za primedbom da me boli noga i nekako skoncentrisana je ta bol, prvo pocinje da boli nazad iznad pete, posle duzeg hodanja boli iznad zgloba ona tetiva koja je sa leve(unutrasnje) strane, i treca stvar boli me nesto sa spoljne strane stopala celom duzinom ispod zgloba. Doktor pregleda samo na pogled i salje me na ultrazvuk ahilove tetive, sestrica pruza papir i kaze da se to u Somborskoj bolnici ne radi i da na ovaj broj zakazem kod privantika pregled. Ja besno vracam papir i govorim da ce da mi urade sve sto treba gore u bolnici. Odlazim tamo a tamo sve idioti... Ne znaju kako da me otkace i ja napokon odustajem zovem nacelnika bolnice gde se javi njegova sekretarica i sve joj kazem, zena lepo i ljubazno sve mi sredi i zakaze pregled kod nacelnika ortopedije.
Uglavno dijagnoza je upala ahilove tetive

Covek me pregleda(ne ultrazvukom), i posalje na fizikalnu terapiju. To sam cekao da pocnem 15.4.2015 i zavrsio je 30.4.2015, svo vreme na terapiji galvansku struju nisam osecao... Terapija je bila galvan, led i ultrazvuk....

3.5.2015 Odlazim kod doktora gde me on gleda i ne veruje da mene to jos boli, pitam za savet za vojnicke cizme dali vredi i kaze umotaj, upakuj u cizmu i proci ce...
Posto bol i dalje nije prolazila ali si smanjila, odlucim da cu poceti 15. 5. 2015 radit, tj krenut.... taj dan dosao , ja video nije to to i odlucim jos 15 dana kuci mirovanja, mazanja, potapanja u slanu vodu... krenem radit 2 juna, izdrzao sam 4 dana radeci i to sa velikim bolovima u stopalu, peti dan nisam mogao zavrsit dan koliko me je bolelo... Posao je gradjevina po 10-12 sati na dan...Odustane ja od tog posla , sad radim u obezbedjenju gde mi je opet veliki problem setati u krug(setnja traje 5 min) pri kraju ja vec nemogu hodati....

Bio sam kod dva nadrilekara i jedan mi je rekao da ce to da ostane trajno do kraja zivota i da izbegavam fizikaliju, da je sad za sve kasno, drugi je nesto pokusao i uradio je nesto , sad me ne boli skoncentrisano toliko noga nego cela noga... sutra idem da vidim sta ce doktori jos da kazu za dalje... ali me zanima dali je neko imao slicno iskustvo... Sad vec pocinje i leva noga da me boli, jednostavno vecinu vremena koju mogu na nju se oslonim, pa prima celo opterecenje dosta sati na dan.... hvala unapred na svemu....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem pri uganucu skocnog zgloba
PostPoslato: Pet Jun 19, 2015 8:57 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Набави један овакав магнет и носи га по цео дан уз саму тетиву, 24 сата свакодневно. За десетак дана би требао да приметиш прва побољшања.

http://www.magnet-shop.com/neodymium-ma ... ::245.html

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem pri uganucu skocnog zgloba
PostPoslato: Sub Jun 20, 2015 9:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 17, 2015 2:33 pm
Postovi: 2
Zasto mislis da ce oni pomoci? Do sad gomila preparata ne pomaze mi tj, ja taj bol smanjim, mogu i trcati lagano ali ne mogu da stojim i radim fizicki posao preko 10 sati na dan...Da imam para na bacanje lako bih ja... Malo daj opsirnije, ovako ispada samo da reklamiras proizvod.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem pri uganucu skocnog zgloba
PostPoslato: Sub Jun 20, 2015 10:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Шта да ти причам даље ако ти је један евро бацање пара?!

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 52 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: