Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Sre Jun 17, 2015 11:56 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Apr 26, 2012 6:28 pm
Postovi: 58
Da li ja mogu nekako doci do ovog instituta ako nisam iz Bg-a..?
Kako mogu doci do bilo kog od ovih lekara, imam veliki problem vec vise od 12 godina a uzrok nije otkriven..ocigledno je samo da se radi o hormonima..ako neko zna, neka me obavesti pls..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Pon Jul 13, 2015 9:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 13, 2015 8:45 pm
Postovi: 1
Mozete li mi preporuciti endokrinologa koji radi u NS na Poliklinici? Preporuceno mi je da idem kod Edite Stokic,ali kod nje je sve do kraja godine zakazano,a kako su mi rekli za sledecu godinu jos nemaju raspored termina. Dr opste prakse mi savetuje da zakazem kod nekog drugog tamo pa me mozda oni prebace kod nje zbog problema koje imam,pa mozda na taj nacin lakse dodjem do nje. Ne bih bas kod bilo koga da zakazem,a nigde ne mogu da nadjem spisak lekara koji tamo rade niti neke preporuke. Pa bi bila zahvalna ako neko ima neku preporuku? I jel moze neko ko zna ili ko je isao privatno kod Dr Stokic da mi kaze koliko kosta pregled? Hvala unapred svima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Pet Jul 31, 2015 12:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 11, 2015 11:35 pm
Postovi: 4
Lokacija: Chicago | Beograd
Citiraj:
jel moze neko ko zna ili ko je isao privatno kod Dr Stokic da mi kaze koliko kosta pregled? Hvala unapred svima.


Ja sam se lečio kod prof. Stokić u poliklinici "Radović", u Zrenjaninu.

Cena je 3 000 dinara (oko $30).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Sre Jan 27, 2016 2:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 27, 2016 2:09 pm
Postovi: 2
Moja preporuka je dr Vesna Mijailovic u Alfamediku. Veoma prijatna, potpuno se posveti pacijentu, veliki strucnjak. Pre dve godine sam bila sa TSH preko 50, mislila sam da umirem od umora, pospanosti, ukocenosti. Neki su govorili to je samo stres, nunaj svoju bebu i procice ili nije ti dobra laboratorija, samo idi u tu i tu.
U roku od par meseci me je dr Mijailovic dovela na normalno stanje. Ona prati i ostale minerale u organizmu na koje utice hipotireoza, kao sto su gvozdje, selen, secer, insulin, lipidni status, vitamin D..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Uto Mar 08, 2016 10:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 08, 2016 10:32 am
Postovi: 2
Kakav je prof. dr Milos Zarkovic iz KCS? Imam zakazano kod njega, zbog hipotireoze, policisticnih jajnika (dug izostanak menstruacije) i problema sa insulinom. Nadam se da ce mi pomoci. :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Uto Mar 08, 2016 10:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 08, 2016 10:32 am
Postovi: 2
I ako neko zna, gde tacno prof dr Zarkovic radi? Pregled je zakazan u Poliklinici KCS, a sad vidim na netu da je zaposlen na Klinici za endokrinologiju, dijabetes i bolesti metabolizma. Da li da idem u Polikliniku ili na tu drugu Kliniku? Izvinjavam se za dupli post.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Sub Jun 04, 2016 9:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 04, 2016 9:22 pm
Postovi: 3
Dragi pacijenti,
Ove negativne Vaše konstatacije za profesorku Veru Popovic uopšte ne stoje, Zena je najbolji doktor na svetu. Ja sam immala raznovrsne komplikacije i zena se kao lavica borila za mene godinama. Toliko je svestrana, a i izuzetno pazljiva prema pacijentima. Kada udje na vizitu sa ogromnim osmehom razgali Vam dusu.Ja sam jedan od pacijenata koji su imali razne komplikacije i ona se borila zajedno samnom, ono sto mi je u nekim momentima bilo tj cinilo mi se nedostiznim.Ostvarile smo bitku veka i zivota. Imala sam ogroman tumor hipofize operisana 3 puta, plus komplikacije da je bio neki drugi lekar odavno bi odustao od mene.Profesorka je divna prema pacijentima u to sam se uverila jer imam poveci stanarski staž u Dr . Subotića 13, koliko puta sam ležala na odeljenju više ni sama ne znam, ali sam bila svedok tome kako se ponašala prema meni tako je i za druge. ZATO ODLUČNO TVRDIM DA JE PROFESORKA VERA POPOVIC NAJBOLJI LEKAR PO SVIM STAVKAMA, JEDNA OD RETKIH I KO JE SA PRAVOM POLOŽILA HIPOKRATOVU ZAKLETVU.I KAO RUKOVODIOC-NAČELNIK DOK JE RADILA TAKAV SISTEM VREDNOSTI JE PRENELA I NA SVOJE ZAPOSLENE OD ČISTAČICE DO LEKARA SVI NA ODELJENJU SU EXTRA POŽRTVOVANI PREMA PACIJENTIMA. TAKO DA SA PODUŽIM STAŽOM TAMO ODGOVORNO TVRDIM DA STE U VELIKOJ ZABLUDI I NEMOJTE NEKOG OKRIVLJIVATI NA OSNOVU BRZOPLETO DONETIH ZAKLJUCAKA. I na khraju je sposobna da oraspoloži čoveka i da se našali, ma sve ljudi, grešite mnogo. Dve godine sam bila bez koštanog poklopca i kao takva pala sam u nesvest u hodniku dok me majka vraćala iz toaleta, Od momenta kako su obavesteni lekari istog sekunda su se sve doktorke ranoj istrcale po hodniku, (mogu Vam reci do tada nisam videla osobe zenskog pola da tako dobro trce sa štiklama na sebi-malo šale) Velikini pozdrav za pro fesorku Veru kao i za sve doktore na njenom odeljenju kao i medic.tehnicarima. Profesorka je sada u penziji i radi u privatnoj ordinaciji, razmenile smo cak i telefone jos se nije desilo da mi se nije javila na telefon, Izvukla me je iz mrtvih, Pozdrav Snezana Radic glavom i bradom Trstenik


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Sub Jun 04, 2016 9:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 04, 2016 9:22 pm
Postovi: 3
Dragi pacijenti,
Ove negativne Vaše konstatacije za profesorku Veru Popovic uopšte ne stoje, Zena je najbolji doktor na svetu. Ja sam immala raznovrsne komplikacije i zena se kao lavica borila za mene godinama. ZNAJTE DA NIKO NE ZNA BOLJE HEMIJU COVEKA OD NJE.Toliko je svestrana, a i izuzetno pazljiva prema pacijentima. Kada udje na vizitu sa ogromnim osmehom razgali Vam dusu.Ja sam jedan od pacijenata koji su imali razne komplikacije i ona se borila zajedno sa mnom, ono sto mi je u nekim momentima bilo tj cinilo mi se nedostiznim.Ostvarile smo bitku veka i zivota. Imala sam ogroman tumor hipofize operisana 3 puta, plus komplikacije da je bio neki drugi lekar odavno bi odustao od mene.Profesorka je divna prema pacijentima u to sam se uverila jer imam poveci stanarski staž u Dr . Subotića 13, koliko puta sam ležala na odeljenju više ni sama ne znam, ali sam bila svedok tome kako se ponašala prema meni tako je i za druge. ZATO ODLUČNO TVRDIM DA JE PROFESORKA VERA POPOVIC NAJBOLJI LEKAR PO SVIM STAVKAMA, JEDNA OD RETKIH I KO JE SA PRAVOM POLOŽILA HIPOKRATOVU ZAKLETVU.I KAO RUKOVODIOC-NAČELNIK DOK JE RADILA TAKAV SISTEM VREDNOSTI JE PRENELA I NA SVOJE ZAPOSLENE OD ČISTAČICE DO LEKARA SVI NA ODELJENJU SU EXTRA POŽRTVOVANI PREMA PACIJENTIMA. TAKO DA SA PODUŽIM STAŽOM TAMO ODGOVORNO TVRDIM DA STE U VELIKOJ ZABLUDI I NEMOJTE NEKOG OKRIVLJIVATI NA OSNOVU BRZOPLETO DONETIH ZAKLJUCAKA. I na kraju je sposobna da oraspoloži pacijenta i da se našali, ma sve ljudi, grešite mnogo. Dve godine sam bila bez koštanog poklopca i kao takva pala sam u nesvest u hodniku dok me majka vraćala iz toaleta, Od momenta kako su obavesteni lekari istog sekunda su se sve doktorke ranoj istrcale po hodniku, (mogu Vam reci do tada nisam videla osobe zenskog pola da tako dobro trce sa štiklama na sebi-malo šale). Veliki pozdrav za profesorku Veru kao i za sve doktore na njenom odeljenju kao i medic.tehnicarima. Profesorka je sada u penziji i radi u privatnoj ordinaciji, razmenile smo cak i telefone jos se nije desilo da mi se nije javila na telefon, Izvukla me je iz mrtvih, Pozdrav Snezana Radic glavom i bradom Trstenik


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Sub Jun 04, 2016 10:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 04, 2016 9:22 pm
Postovi: 3
Molim Vas sve vase negativne insinuacije za profesorku su sramota, Znajte da niko tako ne zna hemiju coveka od nje. Tako da iako vam se mozda ucinilo da nema dovoljno vremena za vas sigurna sam da nikada ne bi oterala nekg ko ima loše rezultate a mnogo je vazno kada dajete analize da ih date bez lekova kako bi vam rezultati bili odraz prave slike organizma, Dugogodisnji sam pacijent prof.Vere Popovic i za nju imam samo reci hvale. Zena me izvukla iz mrtvih, Imala sam velike komplikacije operisana sam 3 puta imala sam ogroman tumor hipofize. Ne mojte na osnovu brzopleto donetih zagljucaka prikazivati nekog u negativnom kontekstu. Zena je polozila Hipokratovu zakletvu kako niko nije. Lecim se kod nje 13 godina i svu terapiju koju mi je pripisala ono sta sam ja pila pili su i svi pacijenti svuda na zapadu.
Pozdrav Snezana Radic
Trstenik


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Uto Sep 20, 2016 3:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 20, 2016 3:31 pm
Postovi: 5
Dobar dan svima, da li je mozda neko "cuo" ili zna, koji se lekar bavi poljem kongenitalnog hipotiroidizma koji je otkriven skrining programom prilikom rodjenja. Planiram da osnujem porodicu a jedna sam od srecnica sa urodjenom atirozom, potreban mi je posvecen lekar koji ce znati da prati trudnocu i moje stanje.
Pozdrav :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Uto Sep 20, 2016 6:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 20, 2016 5:09 pm
Postovi: 1
Lokacija: Beograd
ja u cetvrtak kod biljane beleslin,prvi put ima li ko iskustva sa njom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Sub Feb 04, 2017 3:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 01, 2017 10:36 pm
Postovi: 1
Ima li neko još nekoga preporučiti a da ima dobro iskustvo sa njim? Prvenstveno me zanima stručnjak za hipofizu, koji radi privatno.

Ima li neko od muškaraca da je imao problema sa testosteronom, niskim LH i FSH?

Hvala unaprijed. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Sub Apr 22, 2017 12:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 11, 2015 11:35 pm
Postovi: 4
Lokacija: Chicago | Beograd
Prof. Svetlana Vujović (BG) i prof. Milica Medić Stojanoska (NS). Ne znam koja je veći stručnjak i prijatnija osoba. Da su u Americi, bile bi top dog bez pogovora. Kada god sam u prilici, preporučujem ih po Nemačkoj i SAD.

Prof. Vujović je doduše više za menopauzu, ali odlično poznaje i druge endokrine žlezde. Prijatna, opuštena, na svako pitanje ima up to date odgovor. Dakle, alfa i omega bivše SFRJ. Prof. Medić Stojanoska je liga za sebe. Još nisam upoznao doktorku koja me je 40+ minuta držala u ordinaciji -- dakle, sve radi detaljno, kritički obzervira, vraća se po nekoliko puta ukoliko u nešto nije sigurna. Mnogo je veliki minus što niko nije pisao ovde o njoj. Radi u MC Kovačević i pregled je samo 3 000 dinara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Uto Sep 19, 2017 9:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 19, 2017 9:01 pm
Postovi: 1
Doktorka endokrinolog Stanislava Zivkovic, nekompetentna i nestrucna. Zaobidjite je u sirokom luku ako mozete! :x


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Uto Dec 26, 2017 4:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 26, 2017 4:38 pm
Postovi: 1
Peperina je napisao:
Dobar dan svima, da li je mozda neko "cuo" ili zna, koji se lekar bavi poljem kongenitalnog hipotiroidizma koji je otkriven skrining programom prilikom rodjenja. Planiram da osnujem porodicu a jedna sam od srecnica sa urodjenom atirozom, potreban mi je posvecen lekar koji ce znati da prati trudnocu i moje stanje.
Pozdrav :)

Topla preporuka goran cvijovic iz kcs-a. Radi i privatno u ordinaciji u ulici 29.novembar u Beogradu, neprevazidjen! Srecno! :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: