Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Povreda ligamenata skocnog zgloba
PostPoslato: Uto Maj 19, 2015 8:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 14, 2014 8:39 pm
Postovi: 2
Da li mozete mi reci da li ce mi noga sama vec nenako proci ili je ophodno javljanje lekaru?ovako:ja sam pre dve nedelje,levom nogom u mraku preskocila zadnji stepenik i krenula da padam,ali sam se zadrzala napred na vrata pa sam samo prakticno klecnula...ali sam tom prilikom nestigavsi da spustim celo stopalo nego na prste izvila ih vise na gore najvise mali i domali..a povreda se desila gde ja sumljam na pokidane ligamente iznad tih prstiju..ujutru mi je u tom predelu noga i otekla,jedva sam stala na nju posto se ohladila..posle dva dana otprilike pojavio se tu jedna vrlo bleda plava mrlja koja se brzo i povukla..ali je sad problem sto ja unajvece koristim tu nogu(jer imam 4dece i puno obaveza)i pre neki dan se malo otok prosirio kad risu..i jos uvek me boli,mogu celim stopalom da hodam ali me najvise boli kad izvijem nogu da stanem na prste..prste otezano pomeram na gore i dole,ustvari kad ih mnogo spustim tj.zategnem ka stopalu ili na gore boli..a najvise to mesto boli na sam dodir,oteceno je malo i ispod ta dva prsta a iznad je meko i oteceno...molim vas za savet..nemam vremena da se vucem po lekarima a svoda se zakazuje i ceka! Hvala


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: