Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Menstracija samo jedan dan! uplasena i zabrinuta
PostPoslato: Pon Maj 18, 2015 1:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 18, 2015 1:10 am
Postovi: 2
E ovako.U prethodnih mesec dana imala sam 3 odnosa, decko nijednom nije svrsio u mene.Proslu menstruaciju sam dobila 18.4. tacnije 29.dan ciklusa...Menstrucija je bila bas obilna i bolna jako.Ja obicno dobijam 28-30 dan i traje mi 7 dana.E sad, 27.dan ciklusa tj juce popodne proslo mi i na gacama je bilo bas onako kao i uvek prvi dan kada dobijem, medjutim do uvece imala sam samo maloo na ulosku a vec sutra ujutru samo braon i sada nista vise :( Jako se brinem! Uglavnom koristimo kondom ali desila su se 3 odnosa bez zastite i sad se kajem ali sta je tu je...Grudi me bole bas kao i kada treba da dobijem, sinoc sam osetila blagi bol u stomaku bas kao kada imam ili treba da dobijem...Imam simptome pms-a.Sad mi treba savet sta da radim? Da li da sacekam jos par dana, mozda dbijem pravu menstruaciju, mozda je ovo samo znak ovulacije jer sad kada se brisem imam sluz a meni se to inace desava pred menzis...Ili je mozda stres jer sam ga imala prethodnih nedelja i promenila sam svoj uobicajeni bioritam? Da li je neko imao ovako nesto slicno i da li je trudnoca u pitanju? Da li da sacekam sledecu menstruaciju pa onda da radim test? Pre 8 meseci sam imala nesto slicno stim sto je bio 1.dan krv 2 dana braon isto sam se plasila za trudnocu ali sam imala cistu tada, naredna je bila sasvim ok...Help :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Menstracija samo jedan dan! uplasena i zabrinuta
PostPoslato: Pon Maj 18, 2015 8:11 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Maj 26, 2012 8:36 pm
Postovi: 176
sacekas dan dva i javis se ginekologu to je najbolje,verovatno nije trudnoca,mozda hormonski poremecaj ili cista na jajniku ili nesto trece,zato je najbolje da se javis doktoru


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Menstracija samo jedan dan! uplasena i zabrinuta
PostPoslato: Pon Maj 18, 2015 9:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 18, 2015 1:10 am
Postovi: 2
Zakazacu kod ginekologa, a pre toga cu uraditi test...Nadam se da je sve ok :x hvala :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 47 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: