Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: molim pomoc...
PostPoslato: Ned Mar 29, 2015 4:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 29, 2015 4:18 pm
Postovi: 2
Pozdrav za sve na forumu i zaista se izvinjavam ako otvaram temu koja vec postoji..Potrebna mi je pomoc oko jednog problema.Pre 7 dana sam dosao u posetu prijatelju u Nemacku,prilikom podizanja kofera i okretanja u stranu osetio sam da me boli unutrasnja strana kolena .Taj bol sam osetio pre 7 dana kada sam trcao ali je nestao..Imam otok ispod casice i bol na mestu koje sam obelezio na slici. Bol se pojacava prilikom penjanja uz stepenice i hodanja.Negde sam citao da moze biti ruptura mediskusa..Nemam kocenje noge pilikom pokreta niti bilo kakvo krckanje,ali ako pipnem taj obelezeni deo jako8 boli.Zanima me da li postoji neka metoda da ovaj problem resim bez operacije dok sam ovde posto sam jos 3 nedelje tu?Zaista bi mi pomogli dosta jer bol postaje prilicno iritirajuci,a zbog toga sto sepam i stedim koleno pocinjem da osecam bolove u misicima te noge..Ovih 7 dana sam stavljao zavoj elasticni kada moram da se krecem,mazao sam BenG kremu i drzao sam led 10 min 3 x na dan sa podignutom nogom..iskreno ne vidim neke promene na bolje ovaj otok je i dalje prisutan ,mozda za nijansu manji...Hvala unapred na odgovoru i izvinjavam se ako je poruka nabacana.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: molim pomoc...
PostPoslato: Ned Mar 29, 2015 4:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 29, 2015 4:18 pm
Postovi: 2
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: molim pomoc...
PostPoslato: Ned Mar 29, 2015 9:45 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
За три седмице ти ништа не може помоћи. Ако си средио лигаменте или тетиве, требаће доста времена за опоравак. Једино могу да ти саветујем да по цео дан носиш један јак магнет уз само колено.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: