Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: problem
PostPoslato: Sre Feb 25, 2015 11:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 23, 2015 9:14 pm
Postovi: 14
pozdrav, ovako, na gacama sam jutros video bele naslage onako, i tad sam otisao u skolu nije se nista posebno desavalo i preko dana sam video da se na jos par mesta nakupile bele naslage, kad sam se tusirao prevukao sam kozu i video da na glavicu onako imam bele naslage kao negde kao tacke al sve su povezane, sad me zanima sta to moze biti, nemam peckanje pri mokrenju, nema bola u testisima, nema nikakvih tegoba sem sto nekad onako u penisu osetim kao da se nesto luci, msm pre nedelju dana sam imao par puta u danu onako kao kod ejakulacije osecaj al samo na sekundu kao da nesto izlazi ali nista bas nije izlazilo, i to je prestalo i sad nemam neke vece tegobe, nit me svrbi nesto posebno nit ista, sad ne znam cak ni da li je crveno, malo jeste oko rupice ali tako je i bilo pre verovattno, ne znam kolko crveno treba da bude da se brinem, te naslage se onako malo teze skidaju, al skidaju se, tu oko rupice se najteze skidaju, mozda jer su se zalepile od mokrenja, ako moze neko da mi da sto precizniji odgovor sta bi to moglo biti, ja kontam da je kandida jer sam bio panklav pre nedelju dana i pre mesec dana palitrex, al mozda su i samo naslage od gaca itd pa se skupilo, ne znam, pomagajte, uputite me bar, nije mi problem reci nekome niti otici do doktora, al ono, hvala vam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem
PostPoslato: Čet Feb 26, 2015 10:07 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Јел ти уопште переш главић?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem
PostPoslato: Čet Feb 26, 2015 2:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 23, 2015 9:14 pm
Postovi: 14
Perem i nikad nije bilo bas tako, i evo jutros sam pogledao i opet bela fleka, malo me i svrbelo al nidta posebno, moguce da i tripujem, malo me i peckalo al ne znam, nisam mogso pokupiti seksualni odnos skoro, nemam predstavu sta bi moglo biti, al i svrbi me oko anusa, samo sto cak ni to ne znam jesu hemoroidi ili to


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem
PostPoslato: Čet Feb 26, 2015 3:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Када переш главић то мораш да урадиш и прстима а не само да прелијеш водом.

Вероватно имаш гљивичну инфекцију. Наједноставније је да се испираш воденим раствором соде бикарбоне. Када се опереш треба и напред и назад да се испереш уз трљање прстима, раствором који претходно направиш од два литра воде и две пуне кашике соде бикарбоне уз добро мућење. После тога немој да се испираш чистом водом, већ сачекај минут-два па се обриши.

И доњи веш треба да переш уз употребу соде бикарбоне, поред детерџента.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem
PostPoslato: Čet Feb 26, 2015 7:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 23, 2015 9:14 pm
Postovi: 14
vazi, hvala ti, samo mi reci kolko to da radim otprilike i kad da se obratim urologu, msm kad da znam da nije dosta samo to, sad kad sam gledao opet su se pojavile naslage onako se razvlace i kozica me svrbi na dodir i onako razdrazljivo je


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem
PostPoslato: Pet Feb 27, 2015 9:58 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Треба да ти буде боље већ после дан два, али после треба да наставиш тако бар петнаест дана. Можеш чак после испирања да се мало намажеш Канестен кремом. Ако се мажеш кремом онда пре следећег испирања треба да се опереш сапуном да би сода бикарбона могла да дође до коже.

Иначе гљивице се лако преносе тако да ћеш морати добро да се посветиш одржавању хигијене.

То је иначе за кожног лекара, ако се не варам.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 118 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: