Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: decija histerija ili samo trazi centru paznje?
PostPoslato: Sub Jun 14, 2014 2:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 27, 2014 1:28 pm
Postovi: 10
evo opet ja pisem :lol: stvarno neznam kome da se obratim >>moj mali milos ima 3 godine ust .sad ce 6-tog jula da napuni 3 god..stvarno je pametan dobar decko prica 2 jezika ,,,samo problem je da kad nesto mu treba i mi to nedamo ili nije po njegovom e onda uvali u plac ,vristi, baca se ,baca stvari i ja probam da ga smirim a nece ni da poslusa probala da ga stavim pod tus a to je citavo borba :D molim vas sta da radim sa njim ?dal on trazi centro paznje ?ili je to hiperaktivnost?jer bili smo u bolnici i tamo su videli njegovo ponasanje i rekli da je hiperaktivan...........NEK MI SE JAVLJAJTE SLOBODNO TREBA MI SAVET BILO KAKVO ,,,,DA IDEMO KOD PSIHOLOGA>_?PUNOO POZDRAV

Read more: kvalitet-usluga/decija-histerija-ili-samo-trazi-centru-paznje-t54275.html#ixzz34c8lCLWg


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: decija histerija ili samo trazi centru paznje?
PostPoslato: Sub Jan 24, 2015 3:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 06, 2013 1:27 am
Postovi: 31
Poštovana ja sam dečiji psiholog i radim privatno sa decom u Beogradu, ukoliko zelite mozemo zakazati susret i otkriti u cemu je problem i njegovo resenje. 063460782 Jelena


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: decija histerija ili samo trazi centru paznje?
PostPoslato: Sub Jan 24, 2015 6:13 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Није хиперактивност него сте га размазили.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: decija histerija ili samo trazi centru paznje?
PostPoslato: Čet Avg 27, 2020 4:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 02, 2016 6:14 pm
Postovi: 7
Vidim da vam niko nije odgovorio, ali možda vam i ja sada kasno odgovaram :(
Svakako, ako neko naiđe nekada na moj odgovor, možda će mu značiti :)

Mnogo je važno da razumete razvoj deteta, kao i njegove kapacitete da se smiri kad ima ispad histerije. Dete od tri godine je stvarno malo da bi se automatski smirilo kada mi to poželimo, moramo da mu mi odrasli pomognemo da se smiri tako što ćemo ga utešiti, ponuditi zagrljaj...

Ja sam svojevremeno imala probleme sa tim, sa svojom decom, i onda sam se edukovala. Naišla sam na jednog divnog dečijeg psihologa koja se bavi baš edukacijom roditelja, i povremeno radi savetovanje i konsultacije sa njima, i, pored toga, radi i psihoterapiju dece... I od nje sam baš mnogo saznala zašto, baš tada, kada dete ima ispad besa, treba prema njemu biti strpljiv i nežan.

Ako želite više da znate o tome, moja topla preporuka je da čitate knjige Daniel Siegel, onda pozitivna disciplina, ... a takođe, pokušate da zapratite ovu ženu Nikolinu na instagramu @siguranroditelj (i njen sajt http://www.nikolinamil.com) i stvarno možete mnogo da naučite od nje.

Srećno :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: