Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Konstantna nervoza kod deteta
PostPoslato: Čet Apr 24, 2014 9:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 16, 2012 8:51 am
Postovi: 29
Bebac će nam napuniti 18 meseci i već nedelju dana se ponaša krajnje čudno i neobično, preterano je nervozan, nezainteresovan za bilo kakvu igračku, samo hoda po sobi besciljno, čas napred, čas nazad, levo desno, onda natrči na stolicu i spotakne se o nju...i tako stalno... Ni na sekund ne dozvoljava da izađemo iz sobe i da ostane sam, ne možemo ni čašu vode da popijemo od njega. Bio je bolestan pre 3 nedelje, imao povišenu temperaturu, koristio Eferalgan čepiće i antibiotik Hemomicin, ali kada ga je grip prošao ponašao se sasvim smireno par nedelja, ne može se reći da je od lekova. Počeo je da pije sirup Marsovci za poboljšanje apetita i od tada mnogo bolje jede, pije dosta vode, izuzetno lepo spava, nema temperaturu, rekli bismo sa zdravljem je sve u redu, jedino ne možemo biti sigurni da nije od zubića, ali najviše počinje da plače kad ostane sam. Po ceo dan je s nama u sobi i kad pokušamo da se igramo s njim, primećujemo da nema volju da se igra, ne može da se usredsredi ni na šta. Probali smo da ga preko dana dvaput stavimo u krevetac da otspava, ali s obzirom da je i dosad spavao jednom dnevno po 2 sata, ni sad nije hteo da zaspi više od jednom, iako je nakon spavanja raspoloženiji. Molim dečijeg psihologa da nam pomogne nekim savetom, da nam objasni šta se to dešava s našim detetom, jer će nam se za mesec i po dana roditi bebica i moraćemo ih staviti u istu sobu jer nemamo prostorija, a brinemo se da će nervoza i konstantan plač kako jednog, tako i drugog deteta, izuzetno smetati i jednom i drugom. Kako da smirimo starije dete?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Konstantna nervoza kod deteta
PostPoslato: Pet Jan 09, 2015 5:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 09, 2015 4:59 pm
Postovi: 1
Ja sad tek vidim ovu temu pa me interesuje sta je sa detetom. Jeste li otkrili uzrok takvog ponasanja? Meni to lici na prisustvo candide. A posto je pio antibiotik koliko vidim vrlo je moguce


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Konstantna nervoza kod deteta
PostPoslato: Sub Jan 24, 2015 12:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 06, 2013 1:27 am
Postovi: 31
Postovana, morala bih da vidim dete da bih vam dala adekvatan savet i misljenje. Ukoliko ste u Beogradu moj telefon je 063460782 Jelena K. Andjelkovic.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: