Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: PCOS sa IR i cistom na jajniku
PostPoslato: Sub Nov 15, 2014 12:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 15, 2014 12:16 am
Postovi: 6
Punim 19 godina za mesec dana,ciklus nemam vec pola godine,imam poremecaj hormona... PCOS sa inuslinemijom a od skoro i cistu na desnom jajniku,promera 34x38 mm. Gluformin pijem nesto vise od mesec dana zbog insulinemije 2x1 dnevno,na dijeti sam,inace nisam debela,cak sam i mrsava (48 kg,159 cm),kosa mi pojacano opada vec 2 meseca zbog policisticnih jajnika,nemam pojacanu dlakavost,bubuljice nisu izrazene,nista drugo tipicno zbog PCOS. Pijem Chymoral zbog ciste 3x2 i vitamine zbog kose (cink,kompleks vitamina B i td..) .Pored svega toga sam i prehladjena,imam kijavicu,imunitet je pao...Do sada sam promenila 4 ginekologa i ni jedan mi nije predlozio tabletice za izazivanje. Pre par dana sam posetila jednog privatnika,na TVUZ-u je video tu cistu koja do sada nije postojala,levi jajnik je mikrocistican a endometrijum je 11m (bio je 6 mm pre 2 meseca) i rekao mi je da to znaci da mogu da ocekujem menstruaciju ovih dana,medjutim ja nista ne osecam od simptoma PMS-a ili sam zaboravila osecaj jer odavno nemam menstruaciju...jedino sto sam primetila su bolne grudi vec 10-tak dana takodje su i porasle ovog meseca. Treba mi savet..da li da sacekam jos malo ili da odmah potrazim od doktora tablete za izazivanje menstruacije? :(


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 118 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: