Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Alergijska astma
PostPoslato: Sub Avg 30, 2014 1:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 30, 2014 12:20 am
Postovi: 15
Pozdrav svima. Imam 23 godine i pre godinu i po mi je dijagnostikovana alergijska astma. Nov sam na ovom forumu tako da se unapred izvinjavam ako pisem na pogresnom mestu, ili radim nesto pogresno.. Trebala bi mi pomoc u vidu saveta sta tacno da radim.. Pre godinu i po dana sam dobio mononukleozu tj. estembar virus, ili kako se vec zove. Nisam imao oticanje unutrasnjih organa, vec su se moje tegobe svodile na tesku tesku malaksalost. Virus je posle 2-3 meseca prosao, ali problemi sa zdravljem su mi tek onda poceli.. Javio mi se problem sa sinusima na alergiskoj bazi ( jaki bolovi u ceonom delu ) problem sa zeludcem i sve je to postalo hronicno.. U toku tog virusa mi se pojavilo gusenje i konstatovana mi je alergiska astma, koja je u pocetku bila blaga. Postepeno se pogorsavala i stigao sam u Kamenicu na institut (tamo su me uputili posto sam student u Novom Sadu) gde sam dobio terapiju pumpicom FOSTER, SINGULAR i BERODUAL po potrebi.. Ovu terapiju koristim vec neka 2 meseca, ali poboljsanja nekog velikog neema.. :( Desava se da mi bude koji dan lakse i taman pomislim da ide na bolje i onda narednih dana stanje se opet pogorsa.. Molio bih sve ljude dobre volje da mi pisu, ako misle da mi svojim savetom, iskustvom, ili na bilo koji drugi nacin mogu pomoci.. Sta tacno da radim kako bi se ovo stabilizovalo? Da li uopste postoje sanse da se ovo trajno smiri da mogu da zivim normalo, ili cu se ovako patiti ceo zivot? Veliko hvala unapred..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Alergijska astma
PostPoslato: Pon Okt 13, 2014 12:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Сада сам почео да читам твоје текстова и видим да те је свашта снашло. Скокни до мога сајта www. aca. rs и погледај чега има. Верујем да ћеш пронаћи неки здравствени савет који ће ти користити.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Alergijska astma
PostPoslato: Sre Okt 15, 2014 2:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 30, 2014 12:20 am
Postovi: 15
Nazalost u pravu si.. Do pre dve godine nista mi nije falilo, a od onda jedno za drugim me muci, lekova sam se napio, obisao mnoge lekare, potrosio gomilu para i sve uzalud i sad me glava razvaljuje od kad sam poceo da treniram, nikad nisam miran.. Hocu, procesljacu malo taj sajt.. Hvala..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Alergijska astma
PostPoslato: Sre Okt 15, 2014 3:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
У гужви сам па сам одговарао на брзака и сметнуо са ума да си на више тема. Ако сматраш да има потребе, можеш да ми пишеш на емаил адресу коју сам поставио на мом сајту.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Alergijska astma
PostPoslato: Pon Dec 15, 2014 11:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 15, 2014 11:23 am
Postovi: 3
Također mi je rečeno da imam alergijsku astmu, nakon čega sam znatno promijenila način života i prehrane po naputcima doktora. Prestanak pušenja je bio glavni ključ koji mi je pomogao da smanjim napadaje alergijske astme i upotrebu pumpica za normalno disanje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Alergijska astma
PostPoslato: Pon Mar 09, 2015 9:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 09, 2015 9:31 am
Postovi: 1
Da li neko zna gde radi privatno dr Svetlana Čegar u Novog Sadu?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: