Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bolu u desnom delu grudnog kosa ispod desne sise
PostPoslato: Pet Sep 19, 2014 9:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 19, 2014 9:33 pm
Postovi: 1
Kasljem vec otprilike 20-ak dana.. Iso sam kod pulmologa i prepisao mi je standardnu terapiju pronizon 5 dana durofilin 7 dana antibiotik neki 7 dana i neke sumece tablete 5 dana.. Ja sam sve to zavrsio i skoro nista nije bilo bolje a i dalje sam kasljao onako bas jako i naprezuci se dosta i konstantno po ceo dan zbog golicanja u dnu grla ispod adamove jabucice.. To je tako trajalo i trajalo ja sam radio jos puno testova i laboratoriju i CRP i bris nosa i zdrela i sve i to je sve doslo kako treba.. Medjutim pokazalo se da sam alergican na dosta stvari ali posle dugog perioda kasljanja.. I sada vec zadnjih 2 mozda 3 dana kada se zakasljem me jako zaboli deo ispod desne sise i kada se pipam na to mesto gde me boli kada kasljem me boli na pritisak.. Moje pitanje je dali je to moguce da sam samo uganuo neki mislic silnim kasljanjem dugi niz dana i de me samo zbog toga bola ili mislite da bih trebao da se obratim lekaru da mozda snimim pluca ili sta vec ? Ako moze pomoc bio bih vam zahvalan.. Znaci kad kasljem samo i kada se naprezem jer obicnim kasljucanjem ne mogu da otklonim iritaciju u grlu i to golicanje i suv kasalj.. Pa je mozda zbog toga .. Izvinjavam se sto sam ovoliko opsirno napisao ali morao sam detaljnije malo da obrazlozim.. Hvala vam na razumevanju.. :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: