Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Crvenilo na butinama
PostPoslato: Pon Dec 31, 2007 11:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 31, 2007 11:51 am
Postovi: 3
Lokacija: krusevac
pre par godina dobio sam male fleke na butinama koje su se sirile , nisam otisao na vreme kod lekara a one su se sirile i sada su 10 cm sirine simetricno na unutrasnjoj strani obe butine . Koristio sam daktanol kremu i ispirao hipermanganom , posle dve godine crvenilo se opet pojavilo na istom mestu . Ujutru je manje crveno dok preko dana dobije jarku boju . Da li neko zna o cemu se radi i sta bih mogao da koristim da se crvenilo ne bi vise pojavljivalo !?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 09, 2008 4:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 08, 2007 10:17 am
Postovi: 225
Da li su fleke na unutrasnjoj strani butina, a ti deblji
ili si se bavio nekim sportom, npr. borilackim, koji razvija muskulaturu nogu ?
Meni na pamet pada da to crvenilo nastaje od trenja butine o butinu i da se u toku dana pojacava, jer hodas.
Ovo su moje pretpostavke, ako nije tako najbolje da vidis sa dermatologom.
Ako si deblji, pokusaj da smrsas, a ako si se bavio sportom onda ne znam, misici su ti ostali, u svakom slucaju lekar ce znati da ti da nesto sto ce ti ublaziti crveniloo i tegobe.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 15, 2008 8:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 31, 2007 11:51 am
Postovi: 3
Lokacija: krusevac
Drago mi je sto si se potrudila i proctala moj problem koji sam vec prilicno sanirao. Odmah da ti kazem da nisam debeo i da to nije od trenja i sport je moja profesija jer sam profesor u skoli. Inace sam koristio daktanol i ispirao hipermanganom jednom dnevnom Misli da je sada mnogo bolje mada nije nestalo. Pozdravljam te i jos jednom ti zahvaljujem. Zaboravio sam da ti kazem da mi je dermatolog za slicni osip na kozi rekao pre par godina da je to gljivicno obolenje. Videcu ... :roll: Pozdrav Mosa iz Krusevca.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 15, 2008 8:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 31, 2007 11:51 am
Postovi: 3
Lokacija: krusevac
Drago mi je sto si se potrudila i proctala moj problem koji sam vec prilicno sanirao. Odmah da ti kazem da nisam debeo i da to nije od trenja i sport je moja profesija jer sam profesor u skoli. Inace sam koristio daktanol i ispirao hipermanganom jednom dnevnom Misli da je sada mnogo bolje mada nije nestalo. Pozdravljam te i jos jednom ti zahvaljujem. Zaboravio sam da ti kazem da mi je dermatolog za slicni osip na kozi rekao pre par godina da je to gljivicno obolenje. Videcu ... :roll: Pozdrav Mosa iz Krusevca.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crvenilo na butinama
PostPoslato: Sre Sep 17, 2014 11:22 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
I ja imam isti problem i godinama ne znam zašto se ponavlja,bude nekad i godina dana pa nema a nekad i mesčno i ja namažem didermalom 2-3 puta i prođe i tako već godinama. Nisam išao kod dermatologa al sam čitao o tome i sam kupio didermal i mažem. Ako neko zna šte izaziva taj problem neka piše pa bolje sprečiti nego lečiti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crvenilo na butinama
PostPoslato: Sub Nov 08, 2014 1:35 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
zna li neko kako ovo resiti?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 55 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: