Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pitanje u vezi Anabolickih Steroida
PostPoslato: Uto Sep 16, 2014 11:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 08, 2008 10:00 pm
Postovi: 29
Ovo je mozda cak i povezano sa jednom temom koju sam postavljao ali mozda cu ovde naci indirektno odgovore i na nju.

Ukratko, cekam da dostignem svoj fizicki maksimum, a vec je napredak poceo da usporava... radim uvek jake treninge, do otkaza. Pravim pauze, odmaram koliko mogu jer radim. Imam 27 godina i smatram da mogu da izgledam bolje iako sam zavrsio sa rastom i svim davno. Drzim dijetu ali ne preterujem u tome, koristim suplemente poput proteina i kreatina (sa prekidima naravno) i razmsljam da odradim jedan ciklus sa steroidima i to Dianabol + Dekadurabolin jedno 4 nedelje, da malo podstaknem sintezu proteina, a ko zna, mozda mi i brada izraste konacno :) hahaha

Posto se steroidi koriste u medicinske svrhe i predstavljaju lek, ok mi je da se ne treba igrati sa tim i slusati 1001 "pricu iz teretane" vec da se malo posavetujem sa vama ovde kako bi prosao bas kao sto i jeste, lek, a ne kao droga. Pre svega razmisljam o najmanjoj mogucoj dozi. Pre toga svakako trebam da idem i kod endokrinologa da izmerim da li mi je u telu sve u redu sa odnosima hormona... ko zna mozda mi ih i sam prepise :D

Svestan sam posledica ali isto tako polazim od tacke da nisam napaljeni klinac i ne zelim da ugrozim svoje zdravlje, zato bih i poceo sa malim dozama, ne dugim ciklusima, da vidim da li ima efekta.

Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje u vezi Anabolickih Steroida
PostPoslato: Pon Dec 08, 2014 7:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 23, 2014 3:34 pm
Postovi: 11
To sto pricas upravo nema mnogo smisla :)
Ti tvoj FIZICKI MAKSIMUM nikako nisi postigao,jer se on tesko dostize i kod PRO bodibildera. :)
Sta tebi treba je
-Drugaciji trening
-Bolja ishrana
-Kvalitetniji odmor
Naravno suplementacija je dobra potpora svemu ali to prekidanje ne pomaze. Kreatin ti nista ne treba,potpuna glupost,protein ti treba jedino a njega pijes svaki dan u zavisnosti posle treninga. Ostali suplementi koje bi mogao provjeriti su BCAA,GLUTAMIN.
Hemija ti ne treba,jer sve zavisi od osobe do osobe ali ne zelis da se igras sa njom vjeruj mi :)
Samo ispostuj navedene faktore gore i dobices rezultate. :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: