Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problemi sa dugorocnim peckanjem
PostPoslato: Sub Avg 30, 2014 4:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 30, 2014 3:57 pm
Postovi: 3
Imam jedan problem koji traje oko godinu dana. Imao sam peckanje oko anusa i u predelu besike i mokracne cevi. Tako je bilo na pocetku, ali kako je vreme odmicalo (proslo je mesec dana od mog zanemarivanja simptoma), pa se nekako peckanje prosirilo i na unutrasnju stranu butnina, pa cak i nize niz noge.
Otisao sam kod urologa, koji je pronasao dve bakterije. Dobio sam terapiju za obe. Prvu sam izlecio redovno, a takodje i drugu, po analizama. E sad, kada sam uzimao lekove za drugu bakteriju, posle dan-dva, prestalo me je peckanje i u nogama i u predelu anusa takodje.
Problem je u tome sto mi se peckanje u predelu anusa i unutrasnjoj strani nogu polako vracao tokom perioda, ali lekar vise nije mogao da pronadje bakterije (uzimao je bris iz mokracne cevi) koje je ranije nalazio. A svaki put kada bi mi dao antibiotike, peckanje bi mi prestajalo, a navodno ne postoje bakterije vise, posto bi analize to rekle.

Sada se pitam sta da radim i od koga da trazim savet i sta bi taj lekar mogao da uradi, i eventualno koga preporucujete da pronadje uzrok tog peckanja?

Trazio sam savete iz vise poliklinka, neurologa (kao jer je to vezano za peckanje) i niko ne zna sta da rade, a svi nalazi su mi navodno negativni - spermo kultura, uerea plazma, mirko plazma, hlamidija, sve zivo, a simptomi se polako pogorsavaju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemi sa dugorocnim peckanjem
PostPoslato: Sub Avg 30, 2014 4:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 30, 2014 3:57 pm
Postovi: 3
Da, ako ste mislili reci preporuke za doktora, recite molim vas za Novi Sad, posto sam odande : )


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemi sa dugorocnim peckanjem
PostPoslato: Ned Avg 31, 2014 11:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 31, 2014 11:31 am
Postovi: 6
Da li je neko imao iskustva sa sledecim simptomima. Jak i neprijatan osecaj poput bola duz celog penisa, otezano mokrenje, bol u levom testisu i levoj nozi, crvenilo na uretralnom otvoru na glavicu i malo kao modro nize od uretralnog otvora i bol u donjem delu ledja. Odradjen mi je i ultrazvuk, analiza krvi i mokrace i urinokultura i sve je u redu i dobro, ali simptomi su i dalje isti, a ni lekovi ne pomazu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemi sa dugorocnim peckanjem
PostPoslato: Ned Avg 31, 2014 11:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 30, 2014 3:57 pm
Postovi: 3
Postovani nemanja, memojte upadati u tudja pitanja i postavljati svoja, u krajnjem slucaju to nije u redu. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: