Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem sa frenulumom.
PostPoslato: Sub Avg 16, 2014 1:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 16, 2014 1:12 am
Postovi: 1
Pozdrav svima.
Imam 18 godina i mislim da imam problem sa kratkim frenulumom.Nisam toliko informisan o operaciji ali bih zeleo da odem kod urologa i da sredim to.Naime kada mi je penis u erekciji osetim bol prilikom povlacenja kozice preko glavica,kao da vuce glavic na dole posto je frenulum kratak.Nisam jos uvek imao seksualnih odnosa sa devojkom,ali bih zeleo da sredim to pre toga,da ne bi bilo problema.
Zanima me kako ide operacija?Naime ja sam bas plasljiv po tom pitanju,zato sto mi je i glavic veoma osetljiv i na dodir(mada kazu da bi trebalo da otupi posle par seksualnih odnosa),da li boli operacija,koliko traje,kako se ponasati nakon operacije i da li ima nekih nezeljenih efekata nakon operacije?
Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa frenulumom.
PostPoslato: Sre Avg 20, 2014 1:00 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Avg 23, 2013 5:24 pm
Postovi: 112
Kovacc je napisao:
Pozdrav svima.
Imam 18 godina i mislim da imam problem sa kratkim frenulumom.Nisam toliko informisan o operaciji ali bih zeleo da odem kod urologa i da sredim to.Naime kada mi je penis u erekciji osetim bol prilikom povlacenja kozice preko glavica,kao da vuce glavic na dole posto je frenulum kratak.Nisam jos uvek imao seksualnih odnosa sa devojkom,ali bih zeleo da sredim to pre toga,da ne bi bilo problema.
Zanima me kako ide operacija?Naime ja sam bas plasljiv po tom pitanju,zato sto mi je i glavic veoma osetljiv i na dodir(mada kazu da bi trebalo da otupi posle par seksualnih odnosa),da li boli operacija,koliko traje,kako se ponasati nakon operacije i da li ima nekih nezeljenih efekata nakon operacije?
Hvala unapred.


Postupak operacije je jednostavan, traje do 15 minuta , radi se o lokalnoj anesteziji. Sto pre resis , bolje za tebe.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 116 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: