Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Ne mozete udahnuti!!
PostPoslato: Ned Avg 10, 2014 10:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 10, 2014 10:25 pm
Postovi: 1
Pozz svima,imam 16 godina,dok nisam kreno u srednju bio sam puno debel kad sam krenuo u srednju smršao sam i to naglo,bukvalno ništa nisam htio da jedem jer su me svi zezali,i smršao sam dosta,do maja mjeseca ove godine nisam nikada osjetio problem sa disanjem tipa da ne mogu udahnuti do kraja,23 Maja 2014 godine sam osjetio da ne mogu udahnuti do kraja isto kao da nešto ima u dnu pluća i ne da mi da udahnem do kraja.Otišao sam kod doktora prvo su mi rekli da je to neki alergijski rinitis i dali mi tablete protiv alergije ali mi nisu pomogle,kasnije sam otišao kod pulmologa i on je konstatovao da imam bronhijalnu astmu,dao mi je Alvesco i singular 10 mg rekao mi je da to koristim u roku 3 do 5 dana da ce mi biti bolje i ja sam se ponadao da ce mi to pomoci ali ništa,kasnije sam rekao doktoru da mi to ne pomaze on mi je dao Ventolin 3 dana 3x2 udaha sledeca 4 dana 2x2 udaha,ni to mi nista nije pomoglo doslo mi je bilo da se ubijem ne mogu jednostavno da dišem a nisam ni pušip niti ništa.Kasnije sam potrazio lijek u narodnoj medicini jeo sam med od borovih iglica i kapi za bronhije i to sam pio ni to mi nije pomoglo,onda sam otišao kod jednog travara u Mostar koji je prebrodio rak pluća sa nekim njegovim specijalnim medom,i to sam kupio ni to mi ništa nije pomoglo.Eh onda mi je jedna žena rekla da odem da snimam jetru želudac i sve ostale organe abdomen citav iznad stomaka.Otišao sam na ultra zvuk i nisam ni bio svjestan sta ce se dogoditi.Kada sam vidio nalaze i kada mi je doktor rekao da imam cirozu jetre da mi se je jetra toliko raširila da je otišla pod dijafragmu i konstanto podiže dijafragmu i ne da mi duboko da udahnem.Onda mi je rekao da pijem neki čaj i Sirutku.Ima jedno 15 dana od kako to trošim i hvala bogu kad osjetim potrebu da udahnem ne moram se napinjati i ramenima da udišem nego samo lagano udahnem i izdahnem.Ovo je moja priča ja isto kao i mnogi nisam imao simptome tipa sviranje kašljanje suhi kašalj buđenje noću i slično ništa ja to nisam imao tako da ako neko ima iste ovakve simptome kao ja da ne moze da udahne fino a da nema ove simptome da mu ne svira i slično slobodno ne košta vaš ništa zakažite pregled ultra zvučni neka vam doktori sve fino snime srce rad srca jetru zeludac zuc zucnu kesu itd itd znači slobodno me poslušajte nećete se pokajati eto ovo je moja priča hvala !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: