Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Hitno,hitno,hitno!
PostPoslato: Ned Jul 27, 2014 4:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 27, 2014 3:47 pm
Postovi: 2
Postovani,hitno mi je potrebna pomoc. Postoji li neka mogucmost da se dobije lekarski nalaz da do odredjenog sexualnog odnosa nije doslo? Stvar je u tome sto se pod odredjenim okolnostima izdesavale neke stvari,sad ja se secam nekih stvari i ako me neko drugi ubedjuje da nije tako. Imam vizuelnu sliku svega i ne mogu svoj mozak da ubedim da to nije tacno kad znam cega se secam. Znam da do odredjenog sexualnog odnosa nije doslo,a ne postoji nacin da to dokazem. Bila sam pod dejstvom alkohola,izmanipulisana i lagana za neke stvari,emotivno ranjiva i prtom ima jedan deo kojeg se ne secam gde mi je recno da sam zaspala,sto objasnjava to da kad sam postala svesna sebe (probudila se),odredjena osoba je htela sex,a ja sam bila ubucena,znam da je hteo i navaljivao i poceo da me skida,ali ja sam ga odbijala. I nije doslo do toga. Sad ta osoba je prvo rekla da je neko drugi namerno planirao da uradi to i da se to nije desilo,onda ista ta osoba je meni rekla da nije bilo niceg,da kada sam ja rekla da je on hteo sex i da je navaljivao on poceo da prica da ga jeste bilo i da sam ja to zelela. Ja se sve vreme drzim jedne te iste price,znam sta se desilo i nemam nacin da dokazem suprotno. To se desilo pre dva dana,nisam imala nikakav bol,tragovi sperme,i da ne duzim dalje znam da se u tom stanju to tehnicki (pozi i polozaju)nije moglo desiti,a znam i cega se secam. Znam da do toga nije doslo i pocinjem da ludim i pokusavam da dokazem svoju istinu jer je to uvreda casti i ne dozvoljavam da se neko provuce sa lazima. Molim vas pomozite jer ako postoji nacin ja vec sutra moram kod ginekologa da ne gubim vreme vise.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno,hitno,hitno!
PostPoslato: Uto Jul 29, 2014 3:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 29, 2014 1:57 pm
Postovi: 4
da dobijes lekarski nalaz ne verujem ,da odes kod ginekologa svog pa da ga pitas . u znam da oni vude da li je bilo sex odnosa prethodni dan jer sam ja jednom bila kod ginekologa i vadila neke testove ion me bas pitao jesam li prethodnu noc ina odnose da je video . a sto se tuce sutuAcije samo cu ti nesto reci glavu gore jer ako ti znas da nisi onda nisi ne moze niko da te ubedi u suprotno :) veliki pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno,hitno,hitno!
PostPoslato: Uto Jul 29, 2014 3:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 29, 2014 1:57 pm
Postovi: 4
izvini za greske u slovima tastatura na telefonu mi malo brlja :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 70 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: