Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Ultrazvuk urotrakta erekcija
PostPoslato: Sub Jun 28, 2014 9:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 10, 2012 7:27 pm
Postovi: 19
Zanima me koliko je delotvoran ultrazvuk urotrakta u dijagnozi, pronalazenju uzroka infekcija, eserihije koli, hlamidije, itd.
doktor mi preporucuje ultrazvuk, zbog peckanja dok mokrim, jer test urina, krvi, kao i hlamidija test nisu nista nasli, ni razne tablete mi nisu pomogli, a ne daju mi antibiotike?!

Sad naravno u vezi ultrazvuka penisa postoji problem erekcije, gotovo su 90% izvesne sanse da mi se digne dok mi onim misem i gelom masira polni ud koji je jako osetljiv. Zato zelim zensko da mi to odradi, kao neku erotsku masazu... sa zavrsnicom, ne bih hteo muskog doktora nikako, jer bi to bilo gej i silovanje.

-Zanima me gde i kako mogu garantovano dobiti zenskog doktora, koje bolnice u Beogradu drze takve (da su mlade i lepe, a ne neke matore debele)
-kako da objasnim toj doktorki da ce mi se gotovo sigurno dici, i da zelim da ejakuliram ako se to desi, jer nije zdravo potiskivati spemu,
i da se ne uvredi i bude ok ako ja nju malo diram dok ona mene dira, ili ako je ejakulat isprska po licu, da dve smatra normalnim, prirodnim i da ne tracari okolo.
u protivnom ne idem tamo, ako je musko i ako zavrsnica nije dozvoljena... jer to moze ostaviti psiholoske oziljke
-interesuje me i procedura, citam traje 20ak minuta?, koliko dugo se snima polni ud, jel prvo snima bubrege, besiku, penis, jaja ili obrnuto (dali su jaja deo urotrakta ili ne.. )
-koliko su bezbedni snimci, postoji li neko crno trziste snimaka i skrivene kamere

odgovarajte... mozete i na pp ako ste zensko, ili nudite neki specijalan aranzman...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ultrazvuk urotrakta erekcija
PostPoslato: Ned Jul 20, 2014 5:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Maj 26, 2012 8:36 pm
Postovi: 176
citam i ne verujem :lol: ,da li ti zelis da odes na pregled ili je tebi nesto drugo potrebno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ultrazvuk urotrakta erekcija
PostPoslato: Sub Jul 26, 2014 8:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 10, 2012 7:27 pm
Postovi: 19
stvar je ozbiljna, meni treba lek, a ne pregled, ako moze nesto bez pregleda...
ali ako mora pregled, onda bih hteo specijalan tretman za mog djoleta, jer mi je i to drugo potrebno svakako, al u principu moj mozak ne moze da se programira da vidi razliku izmedju urinarne masaze i seksualne. 8)
napisao sam pitanja, svoje zahteve i ko moze neka da odgovore, jer bol i infekcija se sire !!! a ja i dalje ne mrdam dok se moji uslovi ne ispune. :(


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 47 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: