Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: problem sa penisom
PostPoslato: Uto Jul 22, 2014 12:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 22, 2014 11:27 am
Postovi: 2
ja imam 14 godina i 7 meseci i mam vise probleme u vezi sa polnim razvojom oko penisa imam dlaka duzine 3.4cm ali menis mi je zaostao mislim mali je dok je u opustenom stanju velicina je 6-7cm obim isto tako a u erakciji10cm-10.5cma obim 8-9cm e to me toliko i nebrine zato sto mislim da ce se poceti razvijati imam dlake samo oko penisa crna a ispod pazuha i na nogama nemam na nogma imam samo zute i t o dosta dok moji druari su se vec razvili.spermu nemam mislim ima neka providna slinava tecnost ali vrlo malo izadje samo 4-5 kapi to mi se pojavilo prije 20-tak dana to nisam imao prije to je prvi problem a drugi problem je taj da mi se kozica slijepila sa glavicem kao da je zarasla normalno je prevucem i onda nemoze dalje vidi se kako je zarasla samo na 2 mjesta nije i tu se odljebila oko3 milimetra a na trecem mjest oko milimetar visok sam oko 178cm i tezak oko 90km malo sam punije dijete :D penis i monsnje su mi malo tamnije od nogu i stomaka to se primjeti ali za ostalo neznam molim vas da mi odgovorite oce li sve biti u redu sa razvojom mog penisa a za ovu sljepljenu kozicu cuo sam da se mora operativnim putem i da li ce mi to smetati ako se penis poveca msm oce li me boljeti u erakciji ili tako nesto lijep pozdrav molio bih vas da mi brzo odgovorite


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa penisom
PostPoslato: Sub Nov 08, 2014 8:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 08, 2014 7:41 pm
Postovi: 5
Ne moras da se brines mnogo...Sperme ce vremenom sve vise i vise biti, a velicina obicno oko 16. godine krece da se povecava... Sto se tice slepljene kozice, to mozes i sam da resis (i ja sam imao isto i resio)...Sto vise istezi, povlaci svaki dan i vremenom ce da se odlepi sve...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: