Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: amer caj
PostPoslato: Uto Jul 12, 2005 2:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
ima li neko iskustvo sa amer cajem-imam ceste upale prostate ponekad i kanala-hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: dal je moguce
PostPoslato: Pon Jul 25, 2005 12:39 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
dal je moguce da niko nije pio amer caj ili niko ne zeli pomoci-moze li mi neko preporuciti nesto bolje-hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 25, 2005 3:39 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Nisam pila Amer caj, ali znam da Uvin pravi cudo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: hvala
PostPoslato: Sre Jul 27, 2005 8:46 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
hvala Dea-kazi mi molim te dali u toku pijenja uvin caja treba da imas osecaj da cesce mokris ili ti simptomi treba da se gube-posto sam cuo za neke cajeve da se tek tad kad ih pijes pojacava mokrenje-ti mi je jasno da vise mokrace ima ali sam osecaj da mokris cesto i kad nije puna besika mislim da treba da se gubi-
jos jedno-juce sam bio kod urologa i ustanovio mi je pocetnu kilu i snimao ultrazvukom-svi ostali organi su u redu-a meni se cesto mokri-posebno kad sedim-treba da pijam palitrex 2x2 7 dana-
hvala jos jednom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: opet
PostPoslato: Sre Jul 27, 2005 1:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
kod mene postoji problem sto u stvari problemi se pojacavaju kad pijem antibiotike-u cemu je problem?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 27, 2005 6:18 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Vidi sad ne mogu iz licnog iskustva da ti pomognem kod tvog problema, jednostavno - jer sam zensko.
Ipak, godinama sam patila od upala besike i bakterije Escerihija koli. Uvin caj mi je to u urinarnim putevima sredjivao za nekoliko dana. Nisam obratila paznju da li sam cesce mokrila, ali verovatno kad pijes puno caja da moras puno i da mokris. U svakom slucaju meni se posle par dana uvek sve smirivalo.
Sto se Antibiotika tice, pila sam ih uredno 8 meseci, jer je na svakom sledecem pregledu bakterija bila rezistentna na neki drugi antibiotik. Na kraju mi je Urolog u KBC Bezanijska kosa rekao da prekinem s tim, jer cu tako pobiti sve zivo sto imam po organizmu. I posle izvesnog vremena, stvarno sve se sredilo samo od sebe.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: hvala
PostPoslato: Čet Jul 28, 2005 10:11 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
nazalost ja imam jos jedan problem-dijagnoza doktora-urologa je da imam pocetnu kilu u desnoj preponi-to je malo uzdignuto mesto u dnu prepone koje se povecava kad se napinjem-kad napipam kao neka zlezda ili prosirena vena-pijem palitrex 2x2 7 dana-mokri mi se cesto itd i u krug. Sta da radim pitanje je sad.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 07, 2006 11:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 06, 2006 10:45 pm
Postovi: 6
ukoliko imate upalu besike vrlo verovatno je ne praznite do kraja. kad krenete sa uzimanjem caja svakako cete cesce mokriti zbog povecane kolicine tecnosti, samim tim izbacivati vecu kolicinu bakterija a tako ce se i smanjivati upalni proces.
Amer caj nisam probala ali preporucujem Caj protiv bakterija u mokraci koju proizvodi apoteka Josif Pancic. Meni uspesno pomaze.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 14, 2006 3:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 12, 2006 3:42 pm
Postovi: 39
Moj svekar je zaglavio u bolnicu zbog hemoroida hteli su da ga operišu(toliko je bilo ozbiljno)Popio je dve kutije amer čaja i prošao je bez operacije.Pio ga je on i ranije pa pretpostavljam da ne deluje večno ali tada mu je pomogao.Na kutiji sam pročitala da se koristi i za probleme kod urinarnog trakta pa mislim da vredi probati.Moj suprug ga je koristio, takođe zbog hemoroida i pomoglo mu je,nema ih već godinama.
Nadam se da sam vam bar malo pomogla


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: amer caj
PostPoslato: Sre Jan 29, 2014 7:38 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
Evo me sa komentarom za Amer caj posle 7 godina.
Interesantno da niko toliko dugo nista nije pisao o ovom caju.
Moja iskustva su stvarno dobra i mogu u dobroj meri da zahvalim i Amer caju.
Ja imam hronicni prostatitis i kolitis i pokusavao sam dosta drugih i lekova i pomocnih sredstava ali najvise mi pomogne, sto se tice oba problema, ovaj caj. Takođe je interesantno da i ostali moji problemi sa probavom i reumatske tegobe se smanjuju kad popijem ovaj caj-verovatno otklanjanjem upale koja je vrlo cesta u nekoj meri nestaju i tegobe koje su mozda delimicno proizvod ili propratne tegobe kad je organizam pod upalom.
Jos jednom-ko nije probao a ima tegobe sa debelim crevom, ne samo suljeve, a istovremeno i sa prostatom neka obavezno proba-nece se pokajati.
Malo zvuci kao reklama ali eto posle 7 godina, povremene upotrebe mislim da sam merodavan.
pa srecno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: amer caj
PostPoslato: Pet Jul 18, 2014 10:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 18, 2014 10:27 am
Postovi: 1
pre mesec dana sam za strica naručio kutiju Amer čaja, jer je imao strašan problem sa infekcijom mokraćnih kanala i hemoroidima. Od lečenja hemoroida je već bio i odustao. Lečeći upalu izlečio je i hemoroide, ovaj čaj je pravo čudo !!!

http://amertea.com/index.php/categories ... -hemoroida


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 67 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: