Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Crvenilo na penisu i crvene fleke po telu.
PostPoslato: Pet Jul 18, 2014 2:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 18, 2014 1:44 am
Postovi: 2
Ovako, prvi put mi se javilo pre 3 godine. Prvo pocinje da me svrbi penis, onda pocinje da otice i onda crvenilo zahvati glavicu penisa isusi kozu i pojavi se ko gnojava rana, bio sam kod doktora dao mi neke tablete i to je nestalo. Al posle par meseci se opet vratilo, nisam bio kod doktora jer sam bio na poslovnom putu. Ovog puta nije bilo ko prvi put, samo me je svrbelo i bila je isusena koza al nije bilo gnoja i da, proslo je mnogo brze nego prvi put. Kad mi se to pojavilo na penisu isto mi se na par delova tela pojavile crvene fleke koje me svrbe i uvek se pojave na isto mesto kao i prvi put. Pre nekolko meseci mi se opet pojavilo i bio sam kod doktora i dao mi tablete doxycyclin 200 i proslo je, pre par dana se opet pojavilo, bio sam opet i dao mi neki mast. Sad mene zanima zasto se to javlja? Pitao sam doktora al on nema neko konkretno objasnjenje. Primetio sam da mi je jezik isto veoma beo i da imam neki cudan ukus u njemu. Nadam se da mi mozete dati odgovor, kako da sprecim da se opet ponovi i kako da se resim toga bez da idem kod doktora da mi prepisuje lekove a i veoma sam nervozan kad se pojavi. Izvinjavam se ako koristim proste reci. I hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 50 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: