Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pubertet ili....
PostPoslato: Ned Jun 29, 2014 4:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 29, 2014 3:38 pm
Postovi: 1
Imam cerku od 11 godina koja je veoma emotivna,lako moze da zaplace ,i plasljiva je.U svadji sa mladjim bratom se lakom iznervira.primetila sam da je pocela da se goji i sad misli i da je debela.Brzo se zadise,narocito kad se iznervira.Takodje sam primetila da kako da je ne drzi mesto stalno joj je dosadno,samo nesto mora da c acka rukama ,imam utisak kao da je stalno blago uznemirena.Mozda ja preterujem jer je stalno gledam da ne primeti posmatram njeno ponasanje jer me stvarno to brine.Molim Vas za misljenje i savet jer ne znam sta da radim.Ne znam da li sam dovoljno dobro opisala sve ali najvise me brine to sa rukama .Mozda to radi iz dosade,ne znam ,zato Vas molim za misljenje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pubertet ili....
PostPoslato: Ned Okt 26, 2014 10:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 06, 2013 1:27 am
Postovi: 31
decijezdravlje je napisao:
Imam cerku od 11 godina koja je veoma emotivna,lako moze da zaplace ,i plasljiva je.U svadji sa mladjim bratom se lakom iznervira.primetila sam da je pocela da se goji i sad misli i da je debela.Brzo se zadise,narocito kad se iznervira.Takodje sam primetila da kako da je ne drzi mesto stalno joj je dosadno,samo nesto mora da c acka rukama ,imam utisak kao da je stalno blago uznemirena.Mozda ja preterujem jer je stalno gledam da ne primeti posmatram njeno ponasanje jer me stvarno to brine.Molim Vas za misljenje i savet jer ne znam sta da radim.Ne znam da li sam dovoljno dobro opisala sve ali najvise me brine to sa rukama .Mozda to radi iz dosade,ne znam ,zato Vas molim za misljenje.

Poštovani,ja sam dečiji psiholog i radim sa decom sa ovim i sličnim problemima. Ukoliko ste u Beogradu i zainteresovani ste, mozemo da zakazemo susret 063460782,
Srdačno,Jelena.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: