Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Vezbe za fimozu
PostPoslato: Sub Feb 18, 2012 5:56 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 15, 2012 6:21 pm
Postovi: 77
tady15 je napisao:
Pozdrav novi sam na forumu i mislim da imam fimozu dakle ovako : imam skoro 15 godina i tokom erekcije nemogu prevuci kozicu preko glavica , kozica dodje do pola glavca i ni makac krecu bolovi pri samo malo jacem zatezanju . Inace dok nisam u erekciji mogu previcu kozicu bez problema . Nisam iso kod urologa . Zanima me dali je to fimoza , koji oblik i dali mogu to odstraniti vezbama ?? HVALA unapred



Ja mislim da jeste i iskreno ti preporucujem posto si jako mlad da radis vezbe i kupis didermal i polako. Verujem da ce ti pomoci. Ako ne obrezivanje je savrsen nacin da se sve sredi, uz dobrog urologa mozes cak da biras i stilski kako da izgleda penis nakon cirkumizacije. Citaj po forumu i po netu ima mnogo o ovoj temi.:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vezbe za fimozu
PostPoslato: Sre Feb 22, 2012 5:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 22, 2012 4:59 pm
Postovi: 1
pozdrav!imam jedno pitanje u vezi didermal kreme.
koristio sam je mesec dana (nedelju dana pa nedelju dana pauza 2xdnevno) i pomogla mi je dosta.
hteo bih da je koristim jos jedan mesec ali na uputstvu pise maksimalno 28 dana...
koliko trebam da cekam da je opet koristim ? negde na netu sam procitao godinu dana :( da li je to tacno?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vezbe za fimozu
PostPoslato: Sre Feb 22, 2012 9:53 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
ako se koristi dugo moze da dovesti do nezeljenih efekata, ostecenja koze, sto nije dobro...savetujem pregled, da se vidi koliki je stepen suzenja, da se vidi ima li smisla uopste cekati da se to kremom resi, jer kad je suzenje malo vece krema moze da pomogne donekle, ali nece pomoci skroz, zato ne treba gubiti vreme sa nekim dugim mazanjem...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vezbe za fimozu
PostPoslato: Uto Jun 03, 2014 9:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 03, 2014 8:46 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima:D Ja imam 18.godina,sad cu 19 napuniti...
Ovaj,ja ne znam da li imam problem sa penisom,nisam iskreno upoznat sa strucnim nazivima ''delova'' penisa, ali nekako sam bas u poslednje vreme obratio paznju na to, ja imam tu fimozu ili sta je vec, mogu kozicu da prevucem preko glavica skroz,ono kad mi je opusten,kozica ga obavije totalno,a kad masturbiram,mogu kozicu da izvucem skroz,ceo glavic I malo vice se vidi,bas je zategnem,ne do granice bola naravno nisam lud:DDD
nego imam par prijatelja koji su mi rekli da je njima tokom odnosa sa devojkama,pukla ona da kazem ''kozica'' sto ne znam kako da kazem,povezuje kozicu za glavic,ako znate na sta mislim?
Pa moje pitanje je, posto sam citao,da ta kozica kao treba da pukne? Jel to istina?
I citao sam da ako se kasno pocne sa masturbiranjem da moze doci do nekih problema sa kozicom?, ja vec da kazem redovno radim to 2-2,5 godine,i kao mali sam,ali ono stvarno retko,ne znam zasto:DDDD
Meni ne smeta,ne znam,kad masturbiram ponekad stvore mi se one bele kao neke naslage ali to je normalno znam,i samo operem. Pa me zanima samo da li imaju te neke vezbe da jos razvijem kozicu,ili ce to sve vremenom da se resi? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vezbe za fimozu
PostPoslato: Uto Jun 03, 2014 9:56 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
nema77 je napisao:
nego imam par prijatelja koji su mi rekli da je njima tokom odnosa sa devojkama,pukla ona da kazem ''kozica'' sto ne znam kako da kazem,povezuje kozicu za glavic,ako znate na sta mislim?
Pa moje pitanje je, posto sam citao,da ta kozica kao treba da pukne? Jel to istina?
ta tracica kozice o kojoj govoris se zove frenulum, i to je normalan deo penisa...nije tacno da on treba da pukne tokom odnosa...ali se moze desiti da slucajno pukne usled povrede tokom odnosa, posebno kada je frenulum kraci nego sto je to uobicajeno...kada je frenulum kratak onda se uradi jedna mala intervencija kojom se to resi (frenulotomija)...
Citiraj:
I citao sam da ako se kasno pocne sa masturbiranjem da moze doci do nekih problema sa kozicom?, ja vec da kazem redovno radim to 2-2,5 godine,i kao mali sam,ali ono stvarno retko,ne znam zasto:DDDD
najvaznije je da kozica moze lako da se svuce, i da to svlacenje redovno praktikujes, ako je to sve u redu, onda je sve drugo nebitno... :wink:
Citiraj:
Meni ne smeta,ne znam,kad masturbiram ponekad stvore mi se one bele kao neke naslage ali to je normalno znam,i samo operem. Pa me zanima samo da li imaju te neke vezbe da jos razvijem kozicu,ili ce to sve vremenom da se resi? :)
za to je naravno dovoljna samo dobra higijena...a sto se tice vezbi, trudi se da tokom masturbacije kozicu svlacis sto vise prema korenu penisa kako bi se opustila, ali naravno nista na silu, da je ne bi povredio...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 47 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: