Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Treba mi pomoc HITNO
PostPoslato: Uto Maj 13, 2014 2:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 13, 2014 2:42 pm
Postovi: 9
Imao sam pre nekoliko dana odnos sa devojkom, imali smo normalan odnos, ali pri zavrsetku odnosa ja sam primetio kako mi se nadula desna strana ispod glansa penisa i bilo je neke ljubicasto-plave boje (kao modro).Sutradan mi je to splaslo(ima jos ali manje), ali mi se nadula kozica na vrhu penisa koja je isto bila plave bolje, kao da je posledica trenja, ali kao da je bila puna krvi, i desna strana penisa je dobila modru boju, ne cela ali neki delovi, ne boli me nista.
O cemu je rec da li zna neko da mi pomogne, iz dana u dan je sve bolje, ali opet imam neprijatan osecaj???
Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Treba mi pomoc HITNO
PostPoslato: Uto Maj 13, 2014 3:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 13, 2014 2:42 pm
Postovi: 9
zarmar je napisao:
Imao sam pre nekoliko dana odnos sa devojkom, imali smo normalan odnos, ali pri zavrsetku odnosa ja sam primetio kako mi se nadula desna strana ispod glansa penisa i bilo je neke ljubicasto-plave boje (kao modro).Sutradan mi je to splaslo(ima jos ali manje), ali mi se nadula kozica na vrhu penisa koja je isto bila plave bolje, kao da je posledica trenja, ali kao da je bila puna krvi, i desna strana penisa je dobila modru boju, ne cela ali neki delovi, ne boli me nista.Kao sto se kozica naduje prilikom trenja i kao da je puna vode, e meni je isto tako samo kao da je puna krvi ili tako neke modre boje.
O cemu je rec da li zna neko da mi pomogne, iz dana u dan je sve bolje, ali opet imam neprijatan osecaj???
Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Treba mi pomoc HITNO
PostPoslato: Uto Maj 13, 2014 4:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 13, 2014 2:42 pm
Postovi: 9
Dajte ljudi, neka neko nesto napiše ako zna bilo šta..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Treba mi pomoc HITNO
PostPoslato: Uto Maj 13, 2014 7:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Pa ne može niko ništa precizno da ti kaže bez pregleda.

Ovako po opisu liči da si prosto malo povredio penis zbog grubljeg seksa i da će proći.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Treba mi pomoc HITNO
PostPoslato: Uto Maj 13, 2014 8:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 13, 2014 2:42 pm
Postovi: 9
Pa da, izgleda, nego sam se bio uplašio što mi je modro, ali mogu da povlačim kozicu normalno, a za koliko može da prodje, a i znate možda šta da radim da bi brže prošao? Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Treba mi pomoc HITNO
PostPoslato: Sre Maj 14, 2014 5:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 13, 2014 2:42 pm
Postovi: 9
Pozdrav, danas je 5.dan, ide ka boljem, penis mi je modar sa desne strane,a ispod glavica ima mnogo sitna kvrzica, mada nije ni kvrzica, kao zilica ili tako nešto, kao da se nalo nadulo od napinjanja, ispod kozice, može da se napipa nije vidljiva golim okom, kao da je neki hematom pošto su izgleda popucali kapilari pa mi je penis modar, kozica koja ide preko glavica je malo modra i kao da je puna nečim(mislim da je voda ili krv) kao posledice trenja, mislim da je sve ovo zbog grubog seksa pre 5.dana, da li ima neko neki lek koji će da ubrza oporavak ili vremenom prolazi, pošto svaki dan ide sve bolje i bolje,ali to nije mnogo brzo??
Hvala unapred, molim odgovor


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Treba mi pomoc HITNO
PostPoslato: Sre Maj 14, 2014 9:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 13, 2014 2:42 pm
Postovi: 9
Jos neko??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Treba mi pomoc HITNO
PostPoslato: Sre Maj 14, 2014 9:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 13, 2014 2:42 pm
Postovi: 9
zarmar je napisao:
Pozdrav, danas je 5.dan, ide ka boljem, penis mi je modar sa desne strane,a ispod glavica ima mnogo sitna kvrzica, mada nije ni kvrzica, kao zilica ili tako nešto, kao da se nalo nadulo od napinjanja, ispod kozice, može da se napipa nije vidljiva golim okom, kao da je neki hematom pošto su izgleda popucali kapilari pa mi je penis modar, kozica koja ide preko glavica je malo modra i kao da je puna nečim(mislim da je voda ili krv) kao posledice trenja, mislim da je sve ovo zbog grubog seksa pre 5.dana, da li ima neko neki lek koji će da ubrza oporavak ili vremenom prolazi, pošto svaki dan ide sve bolje i bolje,ali to nije mnogo brzo, kao da mi je vena pomerena malo u desno posto se tako odlikuje ova modra boja??
Hvala unapred, molim odgovor


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Treba mi pomoc HITNO
PostPoslato: Sre Maj 14, 2014 11:35 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Za otoke postoji hemoral forte, takođe u gaćama pakuj penis podignut na gore, ali čoveče idi na pregled za svaki slučaj..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Treba mi pomoc HITNO
PostPoslato: Čet Maj 15, 2014 12:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 13, 2014 2:42 pm
Postovi: 9
Ma povlaci se ono polako, nego su izgleda pukli kapilari, pa to sporije ide, ali iz dana u dan je sve bolje i bolje, nadam se da ce za jedno 2-3 dana da prodje sve, tako sam citao negde da toliko treba, do jedno 10 dana za ispucane kapilare bilo gde, to izgleda kao da imam sljivku, haha jeste malo smesno ali je tako...
Hvala na savetima, ako jos neko ima nesto da napise, bio bih mu zahvalan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Treba mi pomoc HITNO
PostPoslato: Pet Maj 16, 2014 2:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 13, 2014 2:42 pm
Postovi: 9
Modra boja i nadutost polako prolaze, ali kao da mi je modar dorsal nerve ili ti na srpskom lednji nerv penisa, kao da ide malo na desnu stranu, nemam nikakvih problema sa prevlacenjem kozice preko penisa, samo mi je malo modro i ono meko tkivo ispod glavica ima vena kod svakog, samo sto je meni i dalje malo plava i naduta?
Hvala unapred na odgovore :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 97 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: