Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: probadanje sa desne strane rebara...
PostPoslato: Ned Maj 11, 2014 7:20 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Avg 14, 2013 3:12 pm
Postovi: 99
Poštovani ako neko moze na neki nacin makar savetom pomoci bilo bi od velike koristi.Naime pre oko četiri dana počeo sam osećati neku nelagodnost i nadutost sa donje desne strane rebara.Osećaj je bio kao da hoće neki grč da me uhvati.Ponekad kad se to smiri imam utisak kao da mi je tu kod rebara nešto naduveno pogotovo u sedećem položaju.Pre dva dana sam bio kod lekara opšte prakse koji je to protumačio kao prehladu i kao ništa strašno.Imam neki rezultat krvi na kome bilirubin biva povišen ali nešto baš minimalno,sto meni nije uklonilo sumnju na jetru koju sam pre mesec dana snimio i bila je u redu.U glavnom dr.je rekao da se ne sekiram i da ako bi neki problem pravila jetra ,osim bilirubina bili bi povećani GOT,GPT,SE i još neke stavke koje su meni bile sada na ovom prošlomesečnom rezultatu u redu.Sad u petak 19 tog maja opet vadim krv pa da vidimo,medjutim ja do petka nemam mira pa ako bi neko znao bar nešto malo da mi pojasni u vezi tok probadanja ispod rebara i da li postoji mogućnost da to stvara jetra???


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: