Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem sa penisom i testisima. Molim za brz odgovor
PostPoslato: Sre Apr 23, 2014 1:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 14, 2014 10:37 pm
Postovi: 7
Imam neki cudan osecaj u penisu dok mokrim. Osecaj je slican nekom blagom zarenju i svrbuckanju u mokracnom kanalu. Isto tako imam neki beli sekret. Sve je krenulo pre par dana s tim da mi se danas malo smirilo to zarenje i svrab ali i dalje imam sekret. Sex sa devojkom sam imao pre vise od 20 dana , oko 13 marta. E sad devojka i ja smo 2 god u vezi, i nismo koristili zastitu (zelimo dete).
Sta bi to moglo da bude? Kome prvo da se obratim, lekaru opste prakse i da trazim uput za urologa? Kako se radi taj bris mokracnog kanala? Da li boli ? Jel postoji neka alternativa?
Molim vas za brz odgovor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa penisom i testisima. Molim za brz odgovor
PostPoslato: Sre Apr 23, 2014 2:11 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
bas tako--kod člekara trazi uput za urologa i sve ce ti on reci, ne izbegavaj i nme plasi se nicega a kamoli brisa-ma sta sve ima bris je glupost..samo tio pozuriiii


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa penisom i testisima. Molim za brz odgovor
PostPoslato: Čet Apr 24, 2014 7:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 14, 2014 10:37 pm
Postovi: 7
Bio sam kod lekarke opste prakse danas. Dala mi je uput za urinokulturu, neke Monural kesice i Cefaleksin 500 mg. Rekla je da uradim tu analizu, pa ako se nista ne pokaze onda idemo dalje sa analizama, vrvtno bris itd...
E sad od simptoma imam sledece:
Pocelo je da me pecka bešika (pecka,trni ne umem da opisem, uglavnom neki nelagodan osecaj ali ne jako) Peckanje u penisu se smanjilo a svrbuckanje je potpuno nestalo. U testisima i dalje osetim to malo peckanje i trnjenje. I dalje imam sekret...
Imao sam sex sa devojkom 13-og marta, a krenule su tegobe oko 15-16 aprila. Da li je moguce da je neka prenosiva bolest u pitanju s obzirom da je proslo dosta vremena? Taj bris, da li boli ? Kako izgleda ? Ko radi to ?
Molim vas za brz odgovor, bas me uhvatila neka panika i nervoza.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa penisom i testisima. Molim za brz odgovor
PostPoslato: Čet Apr 24, 2014 7:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 14, 2014 10:37 pm
Postovi: 7
E zaboravio sam da kazem, pre nego sto sam dobio ove simptome imao sam neku prehladu, pa sam pio antibiotike 2 kutije Amoksicilin ili cefaleksin, ne secam se tacno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa penisom i testisima. Molim za brz odgovor
PostPoslato: Čet Apr 24, 2014 8:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 18, 2008 6:05 pm
Postovi: 726
Nemas razloga za paniku. Prvo daj urinokulturu pa onda uzmi monural i antibiotike koje ti je dala doktorka. Bris uzima urolog i nije nista strasno.
Verovatno je neka upala udruzena sa bakterijom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa penisom i testisima. Molim za brz odgovor
PostPoslato: Pet Apr 25, 2014 12:53 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
NE panici,nista tu nema strasno--pa i ako su bakterije i sta god--verujem da nije nista strasno--moguce je i od prehlade i antibiotika ali sve ce se to videti na analizama. Sa devojkom razgovaraj ako i ona ima ikakve tegobe neka odmah ide kod lekara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa penisom i testisima. Molim za brz odgovor
PostPoslato: Ned Maj 11, 2014 11:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 14, 2014 10:37 pm
Postovi: 7
Pre 6 dana sam zavrsio sa antibioticima (2 kutije cefaleksina) i popio monural. Stanje je jedno vreme bilo mnogo bolje, ali od juce ujutru mi je opet krenuo neki sekret, po malo zute boje. Osecaj svraba je nestao kao i to peckanje, sada imam samo neki osecaj trnjenja ali blago nesto i to mi je od jutros krenulo malo pa je prestalo. Trebalo bi da odem do lekara na kontrolu u sredu ili cetvrtak. Kako mi rekose rezultati urina su dobri (bar su mi tako rekli, nisam stigao sam da ih pogledam) a bris nisam radio, verovatno je dr. smatrala da nema potrebe za tim. Ja stvarno ne znam na sta sumnja ta doktorka, nista mi nije rekla.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 72 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: