Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 43 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 06, 2009 12:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 17, 2008 9:35 pm
Postovi: 25
Ma ja mucim s kilogramima od porodjaja... izgubila sam 10 viska ne znam kako, tek po prestanku dojenja. A ovih deset vucem 2,5 godine... :-?
Sto se stomaka tice, rekli su mi da sam fenomen na UN dijeti :lol: Stvarno niko nije imao problema. A i meni je bilo za cudjenje, jer sam pre dijete isla minimum jednom na dan... No, nema veze, to se sad dovelo u red.

Ja sam se ipak merila (cisto da se ne bih demotivisala dok ne prodje ceo mesec), vaga pokazuje 2kg i 300 gr manje od jutros. S obzirom na moje sedmodnevne probleme stomacne, ovo je predobar rezultat.
Danas pocinjem treci krug i radujem se kao mali majmun mesu.
Sinoc me je muz izludeo, navalio je na cips, i ima ove grickajuce izlete izrazene zadnjih nedelju dana... posto sam prilicno nervozna, imam osecaj da to radi namerno :lol: Odvalio je juce, kada sam ga zamolila da tise zvace (posto je trpao saku cipsa u usta, zamislite taj zvuk, sa mojim izostrenim culima), da ja smem da jedem cips na vitaminski dan, jer, boze moj, cips je od povrca :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 11, 2009 1:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2009 4:16 pm
Postovi: 7
Da da i moj muz obicno uvece jede cips i cokoladu a ja umirem i samo idem po kuci i vicem niko nema obzira za moju dijetu .. Mama mi stalno donosi neke kolace i kaze pa dobro to ti je za dan kada su ugljeni hodrati - ali sta da radim do tada ;) Sada sma se vec privikla a i oni tako da je sve ok :lol:

Bravo za skinute kile !!! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 11, 2009 11:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 17, 2008 9:35 pm
Postovi: 25
Joj, znaci, ipak ce biti da smo mi osetljive... Mada, bas mogu da tvrdim da za osam godina braka samnom nije pogrickao ovoliko koliko za ove dve nedelje. Bar da covek kaze da je glaaadan, da i njega mucim svojim novim nacinom ishrane... vec kuvam svaki dan dva rucka (ili neki dodatak uz moj postojeci...vise voli mesa, nego 'leba jesti).
No... ja sam se slikala, postavih slicice "onamo" :wink: i lepo se primeti razlika.
Danas mi bio skrobni dan, pravila sam tavce na gravce, ali posno... izem ti pasulj bez mesa... toliko... al' preziveh.
Ciklus mi je podivljao, brinem jako zbog toga. Dobila sam menstruaciju na 22. dan... nikad, ali nikad nisam imala ciklus kraci ni duzi od 28 dana... pa sam poprilicno zabrinuta. Jedino sto nisam imala onaj grozni osecaj naduvenosti juce. A sad 'ocu da umrem od bolova i kolicine... ne znam ima li veze, al' stvarno nije trebalo da se poklopi sa dijetom... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 12, 2009 10:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2009 4:16 pm
Postovi: 7
Pa to za hranu i grickanje samo smo mi osetljivije moj muz je takav uvek nesto gricka ali mi to nije smetalo sve do sada . Ali eto i na to sam se navikla koliko toliko...
A za ciklus .. meni se nije nista izmenilo od kada drzim dijetu meni je na 28-30 dana i tako je i sad , ne verujem da je od dijete mada ne znam koliko si tacno pre jela pa mozda ovo ipak predstavlja sok za tvoj organizam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 17, 2009 8:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 21, 2008 10:56 am
Postovi: 3
Lokacija: Beograd
Ljudi ovaj dijeta je super!!!

Nisam prsitalica rigoroznih dijeta i uzasno mi je bitno da je to sto radim zdravo i da nece da izazove kurslus sa zdravljem.

Drzala sam UN dijetu pre 3 godine, skinula sam 10 kg, nije trebalo vise i nista mi se nije vratilo. Toliko sam se super osecala dok sam je drzala, cak i dan danas jedem jabuke za dorucak i nisam gladna do 13h...

Gresila sam dok sam je drzala, npr... vocni dan sam mozda 2-3x izdrzala, uglavnom sam ga menjala za proteinski.... to je dozvoljeno...

Poenta cele ove dijete je da se nauci kombinovanje namirnica....

Ko god krene da je drzi, podrzavam!!!

Ja od utorka opet krecem, jer se udajem za mesec dana i samo koji kg da skinem, zbog slika hehehhehe

Cak i kad prodje ta 3, tj 6 meseci.... mozete ponovo da je drzite....

Podrzavam svakog ko krene...

Pozdrav!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 17, 2009 8:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 21, 2008 10:56 am
Postovi: 3
Lokacija: Beograd
Ljudi ovaj dijeta je super!!!

Nisam prsitalica rigoroznih dijeta i uzasno mi je bitno da je to sto radim zdravo i da nece da izazove kurslus sa zdravljem.

Drzala sam UN dijetu pre 3 godine, skinula sam 10 kg, nije trebalo vise i nista mi se nije vratilo. Toliko sam se super osecala dok sam je drzala, cak i dan danas jedem jabuke za dorucak i nisam gladna do 13h...

Gresila sam dok sam je drzala, npr... vocni dan sam mozda 2-3x izdrzala, uglavnom sam ga menjala za proteinski.... to je dozvoljeno...

Poenta cele ove dijete je da se nauci kombinovanje namirnica....

Ko god krene da je drzi, podrzavam!!!

Ja od utorka opet krecem, jer se udajem za mesec dana i samo koji kg da skinem, zbog slika hehehhehe

Cak i kad prodje ta 3, tj 6 meseci.... mozete ponovo da je drzite....

Podrzavam svakog ko krene...

Pozdrav!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ...
PostPoslato: Pon Apr 27, 2009 9:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 27, 2009 8:58 am
Postovi: 1
e ljudi samo da vas pitam...hocu da pocnem sa ovom UN dijetom ali nije mi jasno to sto stoji u napomeni da razmak izmedju obroka prvi dan treba bude 4 sata, drugi dan 3 sata i treci dan 2 sata...kako da izvedem to kad posle dorucka imam samo dva obroka rucak i veceru???...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 27, 2009 10:21 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 21, 2008 10:56 am
Postovi: 3
Lokacija: Beograd
iskreno, prvi put cujem za tu razliku u satima izmedju obroka...

kazem ti drzala sam dijetu u vise navrata... i nikada to nisam cula...

znam samo da izmedju obroka ne treba da ti bude razlika veca od 5 sati... ali generalno, i kad ne drzis dijetu to pravilo vazi...

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 05, 2009 11:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2009 1:45 pm
Postovi: 23
A jel zna neko da mi kaze, smem li da jedem virsle tokom ove dijete? I prsut? Kad mi je proteinski dan... Nekad mi je lakse skuvati virsle...I sme li se za salatu koristiti sirce?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 08, 2009 5:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2009 1:45 pm
Postovi: 23
zar niko ne zna? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UN DIJETA
PostPoslato: Čet Mar 06, 2014 1:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 06, 2014 1:24 am
Postovi: 1
Mene unteresuje je l dijeta mora da se drzi svih 90 dana.. Ja imam 55kg i ne bih gubila previse a opet bih krenula sa ovom dijetom zbog metabolizma i zbog tog malog viska.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UN DIJETA
PostPoslato: Pet Apr 25, 2014 12:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 24, 2014 12:40 pm
Postovi: 5
Ja imam iskustva sa ovom dijetom. Izdrzala sam svih 90 dana, sve pratila kako je bilo receno, jesam spustila 10kg ali sam ih i vratila, mozda cak i nesto vise. Moja koleginica je vratila duplo kilazu. Kad sam se opet ugojia htela sam da krenem opet sa tom dijetom ali sam na srecu pronasla drugaciji koncept ishrane koji me je konacno doveo do zeljenih rezultata!

Sto se tice UN dijete i svih ostalih dijeta je sto traju odredjeni period, neke nas lisavaju odredjene hrane ali ni jedna nas ne uci sta posle, vratimo se na neku prethodnu ishranu a organizam je namucen i dolazi do jojo efekta. Prva bitna stvar je da voce nikad ne moze biti dorucak niti kompletan obrok. Voce je uzina, i pozeljno j jesti ga do17, 18h nikako kasnije jer se fruktoza pretvara u masti ako se jede kasno uvece. Druga stvar, ovo je jednolicna ishrana i logicno je da ce se izgubiti kg kad se non sto jede jedno te isto, problem je sto su nutrijenti koji su celijama potrebni SVAKODNEVNO, podeljeni po danima. Nase clije trebaju proteine, slozene UH, zdrave masti, biljna vlakna, vitamine, minerale, vodu SVAKOG DANA, u sva 3 glavna obroka a ne ponekad u odredjenim danima. I naravno ima tu jos mnogo nekih stvari ali ovo je najbitnije.

Ako nekoga muce kilogrami, niste zadovoljni, hocete promenu, mogu vam pomoci. Spustila sam 15kg za 4 i po meseca i za 2 godine nije mi se ni gram vratio, cak imam sve bolji i bolji rezultat, a to je i poenta! Nema koze da visi, nema gladovanja, nema odricanja, SVE je dozvoljeno samo se malo poboljsava ishrana. Moj rezultat mozete naci na http://www.fit-trener.rs/mila-nikolic i takodje mozete se registrovati na isti sajt i na mejl ce vam stici 5 video treninga o ishrani, da vidite gde gresite i sta da promenite. A ukoliko neko zeli mene da kontaktira moze to uciniti putem fejsbuka www.facebook.com/columbine.iceweb Srecno, i pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UN DIJETA
PostPoslato: Sre Sep 27, 2023 10:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 26, 2023 9:41 am
Postovi: 10
Tablete za mršavljenje - https://rs.greenbarleyplus.com Pijem mesec i po dana. Prvi mesec - 4,5kg a drugi mi se cini da ce biti slicno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 43 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: