Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Reakcija na lekove
PostPoslato: Čet Jan 02, 2014 10:06 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 16, 2007 9:08 pm
Postovi: 285
Posle duzeg vremena,u nadi da ovaj Forum i dalje radi, muka me naterala da vam se obratim za savet.
Naime,pre tri meseca radila sam analizu krvi,secer 11,povecana masnoca u krvi, i doktorka opste prakse mi je prepisala Glukoformin od 500 mg i uputila kod interniste isto u domu zdravlja. On mi je povecao dozu ovog leka na 2x po 1000 mg. i ukljucio Amaryl od 2 mg x 1 dnevno,ujutru. Drugog dana uzimanja lekova,posle Amaryl-a,osetno mi je pao secer,toliko da sam se tresla narednih dva,tri sata,sto je,naravno,izazvalo strah kod mene. Smanjila sam sama dozu leka na polovinu od narednog jutra. Nivo secera pada,hvatam ga u toku dana i na 5,ali su mi se ubrzo pojavile jos neke propratne pojave. Vrh jezika me neprijatno pecka, usne kao da oteknu. Posle,sad vec 3 meseca uzimanja ovih lekova,pojavila mi se reakcija na kozi u vidu crvenih tackica koje i svrbe i bole na dodir.Pretpostavljam da se radi o rashu.Pre nego sto odem do lekara,volela bih cuti vase misljenje o cemu se radi.Nikakve druge analize krvi,nikakve testove lekari mi nisu radili,nego je ova terapija odredjena na osnovu osnovne lab.analize krvi. Unapred hvala.

Sretna Nova godina svima!

_________________
http://www.istorijaonline.com


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: