Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: MOLIM ZA POMOĆ
PostPoslato: Pon Sep 30, 2013 5:33 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Avg 14, 2013 3:12 pm
Postovi: 99
POŠTOVANI OBRAĆAM SE PO STOTI PUT ALI NIKAKO DA DOBIJEM ODGOVOR SA OVOG FORUMA.Radi se o tome da me od maja meseca boli u predelu grudnog koša.Nemam kašalj i normalno dišem samo me onako kao pomalo boli jednostavno osećam neku vrstu bola.Pošto sam bio pušač nekih 15 godina,posumnjao sam da imam rak pa sam se od straha obratio lekaru.Lekar mi je prepisao antibiotik AMOKSICILIN 2kutije i nije delovalo,zatim sam primio oko 15 inekcija GENTAMICIN DIKLOFEN I DEXASON,a ni ta kombinacija nije delovala.Pošto sam bio zabrinut otišao sam da snimim pluća rengenom dva puta,gde se na snimku 1 ne vidi ništa ,a ne snimku 2 nekakvo zasenčenje gde mi je rečeno da to ne predstavlja nikakvu opasnost i da je to neka kao blaga upala.Pošto nisam bio siguran uradio sam tumor marker pluća i test je pokazao negativno.Kad sam video da su mi i rezultati krvi dobri tj.solidni pomirio sam se sa tim i počeo da ignorišem taj bol kljukao se ksalolima i diklofenima.Uspeo sam sve to da podnesem do augusta sve dok nisam osetio nekakvo grebanje u grlu.Prvih nedelju dana sam ignorisao sve ali grebanje postaje sve intezivnije.Tada opet je kod lekara koji mi prepisuje PANTENOL,TANTUM VERDE SPREJ I SEPTOLETE.Tosam uzimao neke dve nedelje ali grebanje se nije povuklo pa sam zatražio uput kod ORL.Kada me je prvi put ORL pregledao rekao je da je sve to od krajnika i hteo da ih vadi.Medjutim ja sam posle toga ispirao grlo žalfijom,kamilicom,pio sam čajeve od mente,hibiskusa,kantariona,a koristio sam i metodu tri puta na dan ispiranje i pijenje srebrnom vodom.Ni to ne pomaže,pa sam po drugi put otišao kod ORL.Kada me je pregledao taj drugi put gledajući dublje u grlo tj glasne žice,primetio je neke bele tačkice i crvenilo blagu promuklost pa je navodno ustanovio da je to LARINGITIS.Tada mi prepisuje da pijem BAKTRIN uz neke tablete dosta skupe Anociklin tako nešto nemam ih pri sebi pa ne znam tačnoi prpisao mi je deset dana inhalaciju.Danas sam odradio 6 inhalaciju,popio kutiju baktrina 2 ujutro 2 uveče i slistio one tablete što ne znam tačno kako se zovu no njih sam pio 5 puta po 2 na dan i nema još uvek poboljšanja ni u grlu ,a ni u grudnom košu.Molim vas šta da pijem da probam što nisam,šta bi to moglo biti radio sam i bris grla nije bilo bakterija ne znam ali je već dosadilo i bogu i narodu.Dali prehlada tj od promaje može da bude ili upala ili infekcija jednostavno traje evo već 4 meseca ,a nema poboljšanja...molim vas dajte neki savet,baš sam se uspaničio...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MOLIM ZA POMOĆ
PostPoslato: Pet Okt 11, 2013 11:11 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
POKUSAJ TI NACI U APOTECI ,,BRONHI,, sirup--plava kutija sa nekim duginim bojama preko--mislim da proizvodi Beograd ne znam tacno i drugo - ja sam koristio i neku mast iz Nemacke-mazao grudni kos al kad je nisam imao onda sam mazao tedonalom-no najvise mi je pomogao taj bronhi sirup--a probao sam mnogo drugih sirupa i svasta pa i srebrnu vodu i antibiotike--koje ti ne preporucujem uopste.Mislim da bas oni mogu da izazovu neke probleme.
Kod tebe mislim da je posledica od prestanka pusenja-naravno ne mislim da treba da ponovo pocnes pusiti vec da izdrzis i izguras taj period i verujem da ce proci-osecaces se kao nov kad te tegobe prodju, naravno srecan i pun samopouzdanja sto si uspeo da prestanes da pusis.
EE i jos jedno--probaj svaki dan da malo izmasiras prsa-rukama ili nekim masazerom--
SRECNO


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Postovani DOKTORI
PostPoslato: Sre Dec 18, 2013 9:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 11, 2012 5:01 pm
Postovi: 15
Odg bar po nekome na poruku
,ili bolje zatvorite ovo :) nabijate bre ljudima komplekse
kakava je ova stranica kad imate hiljade korisnika
a niko im ne odg????Ljudi svi lepo na pregled kod doktora
batalite ovo sve i Dragi postovani doktori....Gde da kupim i ja
jednu diplomu jer ocigledno nemate pojma.Cim cutite!!!!
A administratoru sajta svaka cast cim ovo dozvoljava......


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: