Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Hidronefroza jednog bubrega kod bebe
PostPoslato: Pon Nov 26, 2012 11:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 26, 2012 11:04 pm
Postovi: 7
Cao svima...moja beba ima hidronefrozu levog bubrega,operacija ce biti za 15 dana....Decak je star 7 meseci,lepo napreduje,nema temperaturu i vrlo je aktivno dete...Sa 3 meseca je dobio eserihiju MILION,izlecili smo je bakrimom i vise se nije vracala...UPOZORENJE cim dete ima eserihiju tu nesto nije uredu,hitno UZ,da vam se nebi desilo sto i nama...da smo tada reagovali bubreg nebi bio ostecen izbegli bi operaciju....ni sada nebi znali za hidronefrozu da nisam otisla privatnom lekaru HVALA BOGU STO POSTOJE...cudim se i gledam sina svaki dan,bolestan je a sasvim normalno izgleda lepo napreduje lepo jede super spava...sve naj naj...a ima hidronefrozu???????Urin odlican...krv takodje....nije mi jasno kakva je to podmukla bolest?Operisace ga Dr Zoran Krstic,kazu najbolji doktor,ja se nadam najboljem...sta dalje da kazem,tesko je,neznam sta ga ceka,neznam sta me ceka...da li je urodjeno ili je to napravila eserihija neznam...niko od nas nema problema sa bubrezima pa cak ni moj stariji sin...Ako je neko u slicnom problemu volela bih da se javi...svaka informacija je korisna,nadam se da sam i ja nekome pomogla.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hidronefroza jednog bubrega kod bebe
PostPoslato: Sre Dec 19, 2012 1:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 15, 2012 4:37 pm
Postovi: 1
Nasa beba ima skoro dva mjeseca, u osmom mjesecu trudnoce je doktorica vidjela da beba ima hidronefrozu lijevog bubrega. Nakon porodjaja to se i potvrdilo, hidronefroza V stepena, sa uretrom 12 milimetara i u pitanju je refluks. Radili smo mikcionu cisto-uretrografiju, nakon koje smo zaglavili u bolnici 10 dana sa temperaturom. Sad smo pod Bactrimom... Doktor (urolog) nam je rekao da treba da mu se stavi stoma (kateter) putem koje bi se urin iz lijevog bubrega izlucivao u pelenu. Da li mi neko moze reci da li je bolje da se to sto prije uradi, da bi se izbjegle moguce urinarne infekcije. Culi smo za doktora Krstica, na kojoj klinici on radi. Iz Crne Gore smo, ali bismo voljeli najboljeg doktora za nasu bebu. Unaprijed hvala....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hidronefroza jednog bubrega kod bebe
PostPoslato: Ned Dec 23, 2012 11:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 26, 2012 11:04 pm
Postovi: 7
Ja mislim da je najbolji doktor Krstic i da se prvo vidite sa njim,radi u Tirsovoj,privatno u klinici BELMEDIKA...Kazu najbolji u Srbiji.Mi smo prvo otisli privatno i tada nam je zakazao operaciju.Dva puta nam je odlozio operaciju zbog virusa,kada sam pitala da li mu steti sto cekamo operaciju,rekao je da mu nece skoditi i da ne brinem.Mi sem ultrazvuka nikakve druge preglede nismo imali,samo provera krvi i urina...Krstic kaze da je protiv mikcione i svega drugog...Beba sada ima punih 8 meseci,nema nikakvih problema.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hidronefroza jednog bubrega kod bebe
PostPoslato: Uto Dec 10, 2013 2:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 10, 2013 2:21 pm
Postovi: 1
Dobar dan svima, kako je sinu ustanovljena hidronefroza u osmom mjesecu(sasvim slučajno) i do danas je na ispitivanju(praćenju bolesti a šesnesti je mjesec) a doktori u Sarajevu me dovode do ludila možete li mi reći kako mogu stupiti u kontakt sa doktorom Krstićem za koga kažu da je najbolji u regiji . pozzz


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: