Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pažnja svim članovima foruma
PostPoslato: Ned Avg 04, 2013 10:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 04, 2013 4:49 pm
Postovi: 40
U ova vremena se pojavio veliki broj prevaranata, koji koriste teško stanje obolelih ljudi radi sopstvene zarade. Jedan takav je razotkriven i zove se aca. Ja sam na njegovom sajtu saznao za neke lekove, koje nisam mogao da nabavim nigde, pa sam pitao acu gde se mogu kupiti ti proizvodi.
Aca mi je obećao da će mi on nabaviti. Lek je trebao da košta oko 5 eur. Posle dužeg vremena javio mi se aca sa nešto većom cenom toga leka (oko 30 eur). Lek mi je stvarno bio potreban, pa sam nestrpljivo čekao da mi se aca javi sa dobrim vestima.
Javio se posle deset dana, ali sa time kako ne može da mi nabavi ni za 30 eur i kako je to poslednja količina tog leka. Na moje pitanje koliko sada treba da izdvojim novca, rekao je posle male pauze, da je to sada 100 eur i da nije do njega. On ne može da spusti cenu. Ipak sam prihvatio i takvu cenu, jer nisam imao izbora.
Bilo bi sve u redu da je lek popravio moje stanje. Moje stanje ne samo da se nije popravilo, već su nastale komplikacije sa desnim bubregom posle upotrebe leka koji mi je prodao.
Zato apelujem na sve druge dobronamerne korisnike, da budu oprezni i da se čuvaju ovog prevaranta. On ne samo da uzima novac, već ugrožava i zdravlje ljudima.
Radi se o članu koji se predstavlja kao aa_aca.
Budite oprezni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pažnja svim članovima foruma
PostPoslato: Pon Avg 05, 2013 10:01 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Та немојте касти?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pažnja svim članovima foruma
PostPoslato: Ned Okt 27, 2013 8:17 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Okt 22, 2008 4:47 pm
Postovi: 532
Lokacija: Backa Palanka
Onda ovo prijavite adminu

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pažnja svim članovima foruma
PostPoslato: Ned Okt 27, 2013 9:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
Zorankv je napisao:
U ova vremena se pojavio veliki broj prevaranata, koji koriste teško stanje obolelih ljudi radi sopstvene zarade. Jedan takav je razotkriven i zove se aca. Ja sam na njegovom sajtu saznao za neke lekove, koje nisam mogao da nabavim nigde, pa sam pitao acu gde se mogu kupiti ti proizvodi.
Aca mi je obećao da će mi on nabaviti. Lek je trebao da košta oko 5 eur. Posle dužeg vremena javio mi se aca sa nešto većom cenom toga leka (oko 30 eur). Lek mi je stvarno bio potreban, pa sam nestrpljivo čekao da mi se aca javi sa dobrim vestima.
Javio se posle deset dana, ali sa time kako ne može da mi nabavi ni za 30 eur i kako je to poslednja količina tog leka. Na moje pitanje koliko sada treba da izdvojim novca, rekao je posle male pauze, da je to sada 100 eur i da nije do njega. On ne može da spusti cenu. Ipak sam prihvatio i takvu cenu, jer nisam imao izbora.
Bilo bi sve u redu da je lek popravio moje stanje. Moje stanje ne samo da se nije popravilo, već su nastale komplikacije sa desnim bubregom posle upotrebe leka koji mi je prodao.
Zato apelujem na sve druge dobronamerne korisnike, da budu oprezni i da se čuvaju ovog prevaranta. On ne samo da uzima novac, već ugrožava i zdravlje ljudima.
Radi se o članu koji se predstavlja kao aa_aca.
Budite oprezni.

Zbog cega i iz kojih razloga ocrnjujete gospodina Acu, coveka sam licno upoznao, izuzetno fin gospodin. Ni jednog momenta mi nije ponudio nista za prodaju. Cak ni na njegovom sajtu, nema nikakvih lekova.
Tako da Zorane kv, lupate gluposti, i dajete dezinformacije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pažnja svim članovima foruma
PostPoslato: Sub Nov 02, 2013 9:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 18, 2013 2:47 pm
Postovi: 119
Mihajlobre, to je klasična fora za teranje ljudi sa foruma. Zbog svoje farmako-paranoje, sve su poisključivali pa se ne može pristupiti forumu na normalan način nego preko Male Krsne. Prokleti farmako-amateri, što reče neko. I ja sam upoznao čoveka pa zato vidim kolika je poplava bestidnosti na ovom forumu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pažnja svim članovima foruma
PostPoslato: Sub Nov 02, 2013 10:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
BoskoB je napisao:
Mihajlobre, to je klasična fora za teranje ljudi sa foruma. Zbog svoje farmako-paranoje, sve su poisključivali pa se ne može pristupiti forumu na normalan način nego preko Male Krsne. Prokleti farmako-amateri, što reče neko. I ja sam upoznao čoveka pa zato vidim kolika je poplava bestidnosti na ovom forumu.
E to, ako ste ga upoznali, onda i znate i sami, da nije tako , kako ga neki od forumasa nazivaju i lose pisu, o njemu. Jedan sasvim obican covek, koji zeli da pomogne drugima, a nailazi na prozivke. Moguce je da je neki njegov savet naisao na nerazumevanje, ili da cak smeta nekom od doktora na ovom forumu.
Aca je za lecenje prirodnim putem, sto vidim da ovde neki od doktora ne podrzavaju. Sve mi se cini da doktori dobijaju % od nekog leka koji su prepisali pacijentu. Te im stoga i nije pravo kad Aaca preferira narodnu medicinu.
Necu da ulazim u to, samo znam da je gospodin Aca jedna divna i dobra osoba, koja zeli da pomogne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pažnja svim članovima foruma
PostPoslato: Pon Nov 04, 2013 3:15 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 14, 2010 12:26 pm
Postovi: 153
Lokacija: SRB - USA
O cemu vi ljudi pricate ovde, pa svako ima pravo da pise i izrazava svoje misljenje. Ako zivimo u drustvu diktatora i tamnom smrdljivom izmetu od pseudodrzave zvanom srbistan gde najveci olosi od kojekakavih menadzera i sljamovi od raspalih pevaljki i grandovih zvezda zaradjuju desetine hiljada evra i za to ne placaju porez niti su kolektivno oporezovani uredbom vlade nego nam jos sa tv ekrana drze predavanja o svom glamuroznom zivotu i smaju nam se VALJDA MI MAKAR ovde na ovom mestu mozemo kao poslednjoj oazi slobode zvanoj internet da nadjemo mir i spokoj da kazemo ono sto mislimo bez cenzure.

Dakle, ja se zalazem za to da dok god neko ne vredja pojedinca licno i na verskoj, nacionalnoj, rasnoj i drugoj pripadnosti IMA APSOLUTNO pravo da se izrazava kako hoce i kad god to hoce. To je sloboda. A ako nekome to smeta neka se iskljuce sa interneta i vrate u uchmali srbistan gde jos uvek vesaju ljude za javno izgovorenu rec dok u isto vreme slave moralni otpad na estradi i politickoj sceni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pažnja svim članovima foruma
PostPoslato: Ned Nov 10, 2013 1:22 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 18, 2013 2:47 pm
Postovi: 119
Mihajlobre i 13th.wizard., upravo tako. Neki i dalje misle da mogu svojim bukačkim ponašanjem da uguše slobodu ljudi. Trude se iz petnih žila. Što je najgore, to rade samo zbog toga što su im guzice zinule za parama ili su neopevano glupi.

Nadam se da ćemo uspeti da opstanemo. Žao mi je što smo ostali sa jednim manje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pažnja svim članovima foruma
PostPoslato: Pon Nov 11, 2013 1:12 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 14, 2010 12:26 pm
Postovi: 153
Lokacija: SRB - USA
Da se razumemo, ja ne aboliram nikkoga i necu nikoga da stitim. Ali jedina gora stvar od hohstapleraja sharlatanstva je gusenje slobode javnog govora i javno izgovorene reci. Dakle, ja mislim da ako neko zaradjuje na nesreci bolesnog coveka ne da treba da bude samo kaznjen nego da bude teshko kaznjen do granica maximuma. Ko udje u medicinu da bi novac zaradio to je najveci olosh od choveka! Ali isto tako naglasavam da je josh gora stvar da se nekome ugozava pravo da govori javno ono sto misli! Iako zivimo u ovom brlogu od nazovi zemlje i imamo ne bolnice nego muchionice umesto bolnica josh gora stvar bi bila da dozvolimo istom tom glibu i shljamu od politicara i vlasti da se gusi i zabranjuje javno izgovorena rec. Ovde neka svako kaze sta misli jer ovo je jedini deo ove bolesne i nakardne zemlje koji iole lici na nesto normalno i vredno jer chovek moze da kaze sta misli i kako misli. A ko nece neka izvoli da ide u divne klinike i poliklinike jer odavno kod nas nema privatnog i drzavnog zdravstava jer se placa i u jednom i u drugom pa razlike nema.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pažnja svim članovima foruma
PostPoslato: Čet Nov 21, 2013 9:57 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 18, 2013 2:47 pm
Postovi: 119
Tako je.

Problem je što i na ovom forumu ima prilično velikih tendencija za gušenjem slobode govora. Sve je zapisano pa se može pročitati. Ne samo da se diže hajka nego se pričljivi forumaši isključuju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: