Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: kalafonijum i lemljenje
PostPoslato: Pon Nov 11, 2013 2:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 11, 2013 1:54 am
Postovi: 1
Vec dugi niz godina imam problema sa disanjem. Tacnije ne mogu da udahnem steze me u grudima kada se prehladim imam bolove u grudima kao da mi neko zabija noz u pluca. Srce je u redu,pluca takodje izdisajni test u redu rendgen u redu, a mene i dalje gusi pa cak i nocu kada me budi iz sna ali za to kazu da se zove bolest apnea. Ja se dugo bavim elektronikom sto znaci rad sa lemilicom i kalajem u kom ima kalafonijuma. Saznao sam preko interneta da rad sa kalajem nije uopste neopasan jer kada se topi kalaj topi se i kalafonijum koji se dize u vazduh i normalno udise i lepi za pluca. Ono sto mene interesuje je kako i gde ja mogu da proverim da li i koliko ja imam tih naslaga na plucima jer moja me doktorka poslala na medicinu rada bez icega jos nisam otisao ali bi voleo ako bi neko mogao da mi kaze nesto o ovom problemu i kakve su posledice. Bojan. P.S zadnjih 10 godina koristim kapi za nos neprekidni i imam rendgen za koji jedni kazu da imam a drugi da nemam devijaciju nosa sto po meni nema veze sa bolovima u plucima. Hvala.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: