Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Hemoterapija i zracenje
PostPoslato: Uto Apr 02, 2013 11:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 11:48 pm
Postovi: 7
Postovani forumasi da li neko zna dok se prima hemo terapija i zracenje da li se moze koristiti aloja ili neki drugi preparat za jacanje imuniteta i krvne slike.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoterapija i zracenje
PostPoslato: Uto Apr 02, 2013 5:22 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 20, 2012 12:14 am
Postovi: 281
Kao laik, ali ko se nazalost susreo sa ovom bolescu, savetujem da podizete imunitet na sve nacine!
Da li ce to biti sveze cedjeni sokovi, aloja, zeleni sok od zita ( potrazite na netu - ukucajte Zeleno zdravlje ), svejedno je, samo podizite imunitet. Preporucuje se i sto vise boravka na suncu i svezem vazduhu, odlazak na spavanje u isto vreme, i, naravno samo pozitivne misli.

Sve najbolje :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoterapija i zracenje
PostPoslato: Uto Apr 02, 2013 5:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Не знам да ли би смела да узима препарат мелатонина ради бољег спавања. Да ли је ико ишта чуо о овоме?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoterapija i zracenje
PostPoslato: Pon Apr 22, 2013 1:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 22, 2013 12:52 pm
Postovi: 1
http://www.youtube.com/watch?v=pBWfqN9mW5Q

Da li je neko gledao ovo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoterapija i zracenje
PostPoslato: Pon Apr 22, 2013 2:08 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
stan82 je napisao:
http://www.youtube.com/watch?v=pBWfqN9mW5Q

Da li je neko gledao ovo?

Није чудо што Амери хистеришу по свету у хајци на конопљу не би ли је како истребили.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoterapija i zracenje
PostPoslato: Sre Apr 24, 2013 12:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 11:48 pm
Postovi: 7
Svi biljni preparati su pod velikom hajkom i zabranom u zvanicnoj medicini a pod velikim uticajem farmaceutskih kuca koje se bogate preko bolesnih ljudi. trenutno je trend u svetu zabrana proizvodnje, prodaje i koriscenja prirodnih preparata u svrhu lecenja, a sve zarad bogacenja onih koji nas truju hemijskim i labaratorijskim preparatima koji ne lece vec nas drze pod kontrolom zbog velike zarade.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoterapija i zracenje
PostPoslato: Sre Apr 24, 2013 12:50 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
snaga volje je napisao:
Svi biljni preparati su pod velikom hajkom i zabranom u zvanicnoj medicini a pod velikim uticajem farmaceutskih kuca koje se bogate preko bolesnih ljudi. trenutno je trend u svetu zabrana proizvodnje, prodaje i koriscenja prirodnih preparata u svrhu lecenja, a sve zarad bogacenja onih koji nas truju hemijskim i labaratorijskim preparatima koji ne lece vec nas drze pod kontrolom zbog velike zarade.

Нажалост, то је тако. Просто не могу да верујем да постоје такви болесни и дегенерисани умови. Не знам да ли постоји одговарајућа реч која може да их опише бар приближно. Можда: скотови? Уф, заборавио сам. Не сме да се вређа по форуму. Уствари, не смеју да се вређају људи.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoterapija i zracenje
PostPoslato: Pet Sep 06, 2013 1:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 11:48 pm
Postovi: 7
Veliki uticaj farmako lobija u svetu je doveo do toga da se u zapadnim zemljama zabranjuje upotreba prirodnih preparata u svrhu lecenja, a za sto veci profit tih kompanija koje ne lece vec rade na tome da pacijenti sto vise postanu zavisni od njihovih preparata. jedina sansa i nada za oporavkom i izlecenjem je u prirodi koja svojom snagom moze dati dobre rezultate u lecenju raznih bolesti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoterapija i zracenje
PostPoslato: Uto Jan 14, 2014 1:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 14, 2014 12:06 pm
Postovi: 9
Bolujem od karcinoma prostate CA prostate, imao sam problema sa mokrenjem bolove na dnu karlice pritisak na debelo crevo. Operisan sam pre dve godine i pojavio se recidiv pa mi je predložena zračna terapija, koja mi je teško pala. Imao sam sreću da saznam za imunofan, koji mi je u mnogome pomogao da se rehabilitujem od zračenja. Imao sam mnogo više snage i posle pete injekcije imunofana posledice zračenja (crvenilo kože, bolovi kod pražnjenja creva i osećaj težine u donjem delu stomak)a gotovo da su potpuno nestale. Po dogovoru ću da nastavim sa imunofanom jer mi je definitivno pomogao. Tako da svima preporučujem imunofan kao pomoćni lek za podizanje imunog statusa organizma.
Više o njemu možete naći na netu, a najviše na sajtu Vera u život.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: