Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 121 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: medicinski petrolej
PostPoslato: Sub Avg 27, 2011 9:46 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 27, 2011 6:53 am
Postovi: 53
dali ste culi i dali je neko upotrebjlavaao medicinski petrolej kao lek?????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Sub Avg 27, 2011 9:56 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
petrolej(kerozin) je gorivo za avione, i ne postoji medicinski petrolej, ima slucajeva da su koristili ali je to, po meni, opasno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Sub Avg 27, 2011 10:26 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jul 16, 2011 9:09 pm
Postovi: 68
Postoji medicinski petrolej i to 99 to procentni. Cuo sam da su ga koristili, ali ishod mi nije poznat.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Ned Avg 28, 2011 12:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 27, 2011 6:53 am
Postovi: 53
ma i ja sam cuo ali voleo bi da cujem iskustva,,,imam jednog prijhatelja on njegovom ocu koji ima rak kostiju daje ali tek sada je na pocetku,,,neznam rezultate jos je rano.....voleo bi da cujem i ostali kakvog iskustva imaju....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Sub Sep 24, 2011 1:20 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Sep 24, 2011 5:50 am
Postovi: 69
ma i ja sam cuo ali voleo bi da cujem iskustva,,,imam jednog prijhatelja on njegovom ocu koji ima rak kostiju daje ali tek sada je na pocetku,,,neznam rezultate jos je rano.....voleo bi da cujem i ostali kakvog iskustva imaju....

Pa i mene bi zanimalo da cujem kako se to daje upravo zbog iste bolesti i da li pomaze,bar u vezi bolova...
Nadam se da cete nam dati neki odgovor...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Sub Sep 24, 2011 3:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
verujte da je najbolje da uzmete makar drugi neki proizvod, bilo sta, samo ne ovo...ovde se radi o kerozinu, gorivu, i vise stete se nanosi nego koristi(ako je ima)...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Ned Okt 02, 2011 12:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 01, 2011 2:49 pm
Postovi: 1
ukoliko imate vise informacije u vezi koriscenja petroleja kao lek protiv raka, molim vas podelite, metoda koriscenja, kako nabaviti....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Pon Okt 03, 2011 1:14 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 01, 2011 3:34 pm
Postovi: 120
Pozdrav.Moja mama je pila petrolej i sodu bikarbonu,njoj to nije pomoglo posto smo prije neki dan radili tumor marker i on raste.Ne znam sta da Vam kazem,mozda u nekim slucajevima pomogne,ali njoj nazalost nije.Veliki pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Sub Okt 22, 2011 6:16 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Okt 20, 2011 9:25 am
Postovi: 153
Slavko_slavko je napisao:
petrolej(kerozin) je gorivo za avione, i ne postoji medicinski petrolej, ima slucajeva da su koristili ali je to, po meni, opasno...

Postoji. To je u stvari preciscen petrolej kome je pored ostalog odstranjen i miris. Moze se nabaviti kao homeopatski lek.
Licnog iskustva oko upotrebe nemam, u stvari i imam jer moj otac uzima bas taj precisceni bez mirisa, ali posto ga pogresno pije i rezultati nisu ocekivani.
Kad se upotrebljava u izvornom obliku, kao gas, imam par primera iz blizeg okruzenja, e sad ako svi ti ljudi mene lazu, onda i ja lazem.. Prijateljica moje rodjene tetke je pre dvadesetak godina koristila gas kad joj je otkriven karcinom na grlicu materice, ali je otkriven kad se tumor vec dosta prosirio.. Uzimala je po jednu supenu kasiku svakog jutra na prazan stomak i posle nekog vremena, (ali ne znam kog) tumor se skroz povukao.
Drugu informaciju sam dobila od majke moje kolegenice, cija je rodjaka 17 god. drzala rak kostiju pod kontrolom, uzimajuci petrolej-gas. Nakon sto joj je muz poginuo, predala se, izgubila volju za zivotom i umrla posle 7-8 meseci.
Trecu informaciju sam letos cula dok sam bila na moru sa porodicom. I kako deca mnogo brze sklapaju poznanstva od nas odraslih, upoznali smo porodicu iz Kikinde. Majka tog coveka boluje od raka dojke, i njegov bliski prijatelj ga je bas pre polaska na more ubedjivao da uzme petrolej za majku koji je on za sebe nabavljao iz Madjarske, i koristio dok je bolovao od raka kostiju. Navodno je izlecen.
I jos dva primera sam cula.. Prvi je neka dalja rodjaka od moje dalje rodjake, zena oko 35 god, otkriven joj je rak dojke. Odbila je zracenje i hemioterapiju i moja majka joj je po toj rodjaki poslala pola flase gasa, zena ga je popila i pored toga jos dve boce i kad je otisla posle 4-5 meseci na kontrolu tumor je nestao, pa se ta rodjaka zahvaljivala mojoj majci na ustupljenoj dozi. Inace moja majka je dobila bocu petroleja od moje sestre i planirano je da moj otac to pije. On je uzeo supenu kasiku, popio je i ceo dan je podrigivao na gas i vise nije hteo da ga uzima. Drugi primer sam cula od porodicne prijateljice koja je lekar u hitnoj pomoci, i imala je za pacijenta mladu Romkinju sa rakom dojke. Nekoliko meseci kasnije iz kuce te romkinje su zvali hitnu pomoc i ova nasa dr je otisla misleci da je njena pacijentkinja umrla, u stvari je njen svekar imao srcani udar, a romkinja je sveza i zdrava u kuhinji prala sudove. Tumor joj se skroz izgubio, a pila je tablete petroleja koje joj je rodjak iz Nemacke slao. Kasnije je moja majka nabavila te tablete za mog oca, ali kao sto rekoh na pocetku on ih ne uzima kako treba. Naime trebalo bi na svakih sat vremena sisati po jednu tabletu, ali ne vise od 12 u toku 24h. Mog oca to smara i nervira pa ih on samoinicijativno uzima 3x2 i to ih guta umesto da sisa.
Uh! Izvinite ako sam konfuzno pisala i sto sam ovako opsirna. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Uto Okt 25, 2011 9:49 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jun 03, 2010 10:14 am
Postovi: 60
A kako nabaviti taj petrolej/gas? Po kom protokolu se uzima?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Uto Okt 25, 2011 12:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Okt 20, 2011 9:25 am
Postovi: 153
Sto se gasa tice, citala sam po netu da ga ljudi kupovali u farbari i kao prociscavali tako sto ga sipaju preko debljeg parceta hleba. E sad, kolko je to sigurno ne znam. Taj gas koji smo mi dobili za oca je bio bele boje, a moja sestra od tetke ga je uzela kod neke zene u krusevackom kraju. Raspitaj se malo kod starijih ljudi tu u tvojoj okolini sigurno znaju nesto.
Tableta ima u Nemackoj u svakoj apoteci, ako ih nemaju na lageru naruce ih. To je homeopatski lek. Cena je oko 10evra za bocicu od 80 tableta. Uzimaju se na svakih sat vremena po jedna, lagano otopiti u ustima (sisati), ali ne vise od 12 tableta u roku od 24h.
Gas se pije po jedna supena kasika svako jutro na prazan stomak, 40 dana. Posle toga valjda treba napraviti pauzu, ali ne znam koliku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Uto Okt 25, 2011 1:59 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jun 03, 2010 10:14 am
Postovi: 60
hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Pet Dec 02, 2011 11:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 10, 2011 10:59 am
Postovi: 13
Nedavno sam se raspitivao kako da ispravim presavijenu žučnu kesu i upravo dobih odgovor od čoveka koji je napisao knjigu servis čovekovog organizma(nešto tako) kaže da je uzrok tome što je oslabio mišićni stub oko žučne kese i da treba krv da prečistim petrolej gasom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Čet Nov 08, 2012 12:55 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 29, 2011 3:11 pm
Postovi: 131
Molim ako neko zna kako da nabavim beli petrolej ili neki precisceni koji se koristi u lecenju raka neka napise ili posalje kontakt privatnom porukom.Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: medicinski petrolej
PostPoslato: Sub Nov 10, 2012 10:55 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jun 10, 2012 11:14 am
Postovi: 52
Pozdrav svima,
petrolej u tabletama smo mi uzimali u Novom Sadu ,sadrzi se od 80 tableta,a u Austriji i Svajcarskoj smo uzimali petrolej u vidu perlica mozete ga potraziti pod nazivom Petroleum rectificatum c30.
Iskreno ovaj lek nam nije dao neku nadu stoga moj muz nije bio uporan pa ga trenutno i nekoristi.
Ne bih vam mogla reci imali od ovog koristi pa potrazite strucnije misljenje.
Veliki pozdrav .
Tina.

_________________
Tina na


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 121 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: