Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4997 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267 ... 334  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Ned Sep 23, 2012 8:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 19, 2011 11:41 am
Postovi: 39
Koliko otprilike kosta sestomesecna terapija roakutanom za osobu od 80 kg?
Kolika je cena jednog mg ovog leka?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Ned Sep 23, 2012 8:17 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 31, 2011 9:16 pm
Postovi: 263
tilulilu je napisao:
Koliko otprilike kosta sestomesecna terapija roakutanom za osobu od 80 kg?
Kolika je cena jednog mg ovog leka?


Koliko kosta mg ne bih ti znao reci :D

Kutija od 20 mg u kojoj dodje 30 tableta (znaci 30 tableta,svaka tableta je od 20 mg) kosta u Srbiji 2200 dinara (22 eura) ,za druge zemlje nisam siguran,znam da je u C.G cijena 35 eura

Koliko ce ti ukupno trebati sve zavisi od doza koje ti postavi dermatolog moze ici od 100 pa do 150 mg po kg,ali mislim da ispod 300 eura nece biti,to je neka moja procjena


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Ned Sep 23, 2012 11:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 21, 2011 9:43 pm
Postovi: 5
ivan0 je napisao:
tilulilu je napisao:
Koliko otprilike kosta sestomesecna terapija roakutanom za osobu od 80 kg?
Kolika je cena jednog mg ovog leka?


Koliko kosta mg ne bih ti znao reci :D

Kutija od 20 mg u kojoj dodje 30 tableta (znaci 30 tableta,svaka tableta je od 20 mg) kosta u Srbiji 2200 dinara (22 eura) ,za druge zemlje nisam siguran,znam da je u C.G cijena 35 eura

Koliko ce ti ukupno trebati sve zavisi od doza koje ti postavi dermatolog moze ici od 100 pa do 150 mg po kg,ali mislim da ispod 300 eura nece biti,to je neka moja procjena



Jel moze lek bez recepta da se kupi negde u bg? hvala unapred :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Ned Sep 23, 2012 11:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 31, 2011 9:16 pm
Postovi: 263
hondas je napisao:
ivan0 je napisao:
tilulilu je napisao:
Koliko otprilike kosta sestomesecna terapija roakutanom za osobu od 80 kg?
Kolika je cena jednog mg ovog leka?


Koliko kosta mg ne bih ti znao reci :D

Kutija od 20 mg u kojoj dodje 30 tableta (znaci 30 tableta,svaka tableta je od 20 mg) kosta u Srbiji 2200 dinara (22 eura) ,za druge zemlje nisam siguran,znam da je u C.G cijena 35 eura

Koliko ce ti ukupno trebati sve zavisi od doza koje ti postavi dermatolog moze ici od 100 pa do 150 mg po kg,ali mislim da ispod 300 eura nece biti,to je neka moja procjena



Jel moze lek bez recepta da se kupi negde u bg? hvala unapred :)


Pa i kupuje se bez recepta,nije potreban nikakav recept,ima ga u svim apotekama.Ipak je najbolje da se konsultuje sa dermatologom da on prepise i ocijeni koje su najbolje doze za odredjenu osobu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Ned Sep 23, 2012 11:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 21, 2011 9:43 pm
Postovi: 5
Hvala na odgovoru,naravno uz nadzor dermatologa cu uzimati lek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Pon Sep 24, 2012 4:34 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 4:59 pm
Postovi: 141
Ljudiii, kako napreduju terapije? :) Meni pre dva dana bese 3 i po meseca od pocetka, nesto mi "usporilo" vreme :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Pon Sep 24, 2012 8:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 24, 2012 8:01 pm
Postovi: 27
E ovako...poceo sam da koristim roccutane..doktorica mi je za pocetak dala 10mg kedam dam drugi 20mg..i onda ce krenuti sa jacim dozama...ono sto mogu da kazem da su mi se pore zatvorile...za ovih deset dana..da kad izadju bubuljice odmah prodju al me jako zanima da mi kazete koja je najbolja hidratna kreme..tj. hteo bih da cujem od nekih koji su se izlecili sta su koristili od propratne kozmetike..i dali ste uzimali roccutane na recept...i jos jedna bitna stvar ja sam pio palitreks 3*10 dana..500 mg..PRE pocinjanja terapije roccutane...voleo bih misljenja u vezi jela ,alkohola,gaziranih sokova,masnih jela...itd


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Pon Sep 24, 2012 8:45 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 14, 2012 10:16 pm
Postovi: 142
Kod mene mesec ipo dana po pocetka. Nesto mi se u poslednje vreme slabije povlace. Desni obraz mi je katastrofa, a inace je on i bio najveci problem. Imam milion sitnih belih koje stoje vec dve tri nedelje i nista se ne desava sa njima. Ostalo je sve ok, organizam mi se potpuno privikao, cak idem i u teratanu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Pon Sep 24, 2012 9:14 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 31, 2011 9:16 pm
Postovi: 263
tebra :D je napisao:
E ovako...poceo sam da koristim roccutane..doktorica mi je za pocetak dala 10mg kedam dam drugi 20mg..i onda ce krenuti sa jacim dozama...ono sto mogu da kazem da su mi se pore zatvorile...za ovih deset dana..da kad izadju bubuljice odmah prodju al me jako zanima da mi kazete koja je najbolja hidratna kreme..tj. hteo bih da cujem od nekih koji su se izlecili sta su koristili od propratne kozmetike..i dali ste uzimali roccutane na recept...i jos jedna bitna stvar ja sam pio palitreks 3*10 dana..500 mg..PRE pocinjanja terapije roccutane...voleo bih misljenja u vezi jela ,alkohola,gaziranih sokova,masnih jela...itd


Ja sam koristio a koliko vidim i vecina Pantenol (on ti je dosta i jeftin).Pantenol krema za lice,pantenol mast usta s tim sto moze slobodno i Pantenol mast za lice jer je meni krema bila blaga i isto kao i da je ne stavljam jer mi je lice bilo bas suvo tako da je cak i mast jedva "hidrirala" lice...Roakutan nisam uzimao na recept iako imam 16 god,privatni dermatolog jbg :) ....to za palitreks ne znam,ne razumijem se.....u vezi jela nista posebno,manje slatkisa,masna jela koliko znam nema nekog efekta na bubuljice,alkohol i gazirani sokovi ne trebaju se piti samo zbog jetre jer ostecuju jetru a Roakutan takodje ima uticaj na jetru pa to dvoje kada se poveze dvostruko ostecuju jetru :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Pon Sep 24, 2012 9:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 07, 2011 4:49 pm
Postovi: 13
Veliki pozdrav svim forumasima i saborcima u borbi protiv problema zvanog akne! :)
Vracam se, na forum, jer nisam resio problem.
Posle trogodisnjeg bezuspesnog lecenja acne vulgaris, zaradjenog povecanog crvenila svojevremenim prekomernim koriscenjem airola (zbog neznanja i neinformisanosti od strane dermatologa) i nekoliko oziljaka po celu, par po obrazima i vratu, prosirenih pora po obrazima i celu, dosao je na red i roaccutane.
Pre cetiri dana sam zapoceo terapiju od 40mg dnevno (tezak sam 74kg), koja ce biti prvih 4 sedmice, a zatim cu povecati dozu verovatno na 80 mg u zavisnosti od stanja lica i nalaza u krvi.
U poslednjih 5 meseci se lecim na VMA kod doktora Zeljka Mijuskovica, koji je moje srednje tesko stanje akni pokusao da resi sa retinoidima i dovicinom, ali posto sam imao problema sa dijarejom posle prvih mesec dana, onda samo sa retinoidima (Zorac) u naredna cetiri meseca.
Stanje se jeste poboljsalo kad je tekstura koze u pitanju, ali se konstantna pojava velikih potkoznih akni (uvek dve-tri na licu, nekad i vise) koje posle gnojenja ostavljaju oziljke nije umanjila.
Sacekali smo da prodje leto i krenuli sa roakutanom. Krvna slika je dobra, zapoceo sam terapiju, kao sto sam vec napisao, prestao sam da mazem lice i ledja Zorac-om na zahtev dermatologa.
Zanima me kad pocinju prvi "simptomi" uzimanja roakutana koji su primetni kod 99% ljudi, kao sto je suvoca usta, koze, crvenilo ociju i sl stvari.
Jos nesto, cim sam prestao sa nanosenjem Zorac-a, primetio sam da je koza pocela malo vise da se masti (mozda je ovo subjektivan utisak) i danas mi je iskocila jedna potkozna na sred cela, ona koja zna da traje i 20 dana, na kraju zagnoji i kad se iscedi ostavi oziljak. :evil:
Ako neko moze da mi preporuci sta bih mogao da koristim da umanjim sansu pojavljivanja novih velikih akni i oziljaka bio bih mu zahvalan.
Koju kremu bih mogao da koristim za hidriranje lica? Poslednjih pet meseci koristim Eucerin Dermo Purifyer Gel za tusiranje i pranje lica ujutru i uvece, kao i njihovu kremu kojom mazem lice. Da li da nastavim sa tom kremom ili da promenim?
Dr. Mijuskovic je pominjao Eucerin hirdirajucu kremu sa ureom, sta mislite o njoj?
Kakva su vasa iskustva?
Da napomenem, od petomesecnog koriscenja Zorac-a (iako doktor tvrdi da on nije uzrocnik), lice mi se vise crveni i ako se dobro zageldam vide mi se sitni kapilari ispod koze na obrazima i nosu (cak i na celu malo), a kad se bavim sportom, zacrvenim se da sam krvavo crven, bas ruzno izgleda. :oops:
Naravno, ovo mi se desilo i pre dve godine kad sam koristio Airol par meseci, nakon prestanka stanje se popravilo ali se nikada nije vratilo na prvobitan izgled pre koriscenja retinoida. Postoji li kakva sansa da se koza "zadeblja", ojaca i da se kapilari malo povuku pot kozu, da se tako grubo izrazim, ne bi li se manje crveneo? Inace imam taman ten.
Jedan dermatolog iz mog grada kod koga sam pre godinu dana isao par meseci na tretmane je koristila vocne serume koje je unosila elektroforezom i prepisala mi da unosim min 1000mg vitamina C dnevno i mogu reci da je stanje bilo bolje...
Toliko od mene.
Meni stanje lica nije toliko lose, imam problema sa:
-konstantno bubuljicavim celom sa mitiserima, koje postaje polako prosarano sve vecim brojem oziljaka kako se nove pojavljuju,
-losom teksturom obraza zbog prosirenih pora na prednjem delu obraza i zapusenim mitiserima na jagodicama
-crvenilom koje izgleda ruzno na suncu i katastrofalno pri bavljenjem poslom.
-izuzetno masnim licem koje se i pored ciscenja posle samo par sati zamasti i pogorsa izgled koze,
Nadam se da ce mi roaccutane pomoci u eliminaciji bubuljica i masnoce, pa cu onda razmisljati o ovim drugim "narcistickim" problemima, kao sto su crvenilo i tekstura koze. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Pon Sep 24, 2012 10:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 31, 2011 9:16 pm
Postovi: 263
Alexei je napisao:
Veliki pozdrav svim forumasima i saborcima u borbi protiv problema zvanog akne! :)
Vracam se, na forum, jer nisam resio problem.
Posle trogodisnjeg bezuspesnog lecenja acne vulgaris, zaradjenog povecanog crvenila svojevremenim prekomernim koriscenjem airola (zbog neznanja i neinformisanosti od strane dermatologa) i nekoliko oziljaka po celu, par po obrazima i vratu, prosirenih pora po obrazima i celu, dosao je na red i roaccutane.
Pre cetiri dana sam zapoceo terapiju od 40mg dnevno (tezak sam 74kg), koja ce biti prvih 4 sedmice, a zatim cu povecati dozu verovatno na 80 mg u zavisnosti od stanja lica i nalaza u krvi.
U poslednjih 5 meseci se lecim na VMA kod doktora Zeljka Mijuskovica, koji je moje srednje tesko stanje akni pokusao da resi sa retinoidima i dovicinom, ali posto sam imao problema sa dijarejom posle prvih mesec dana, onda samo sa retinoidima (Zorac) u naredna cetiri meseca.
Stanje se jeste poboljsalo kad je tekstura koze u pitanju, ali se konstantna pojava velikih potkoznih akni (uvek dve-tri na licu, nekad i vise) koje posle gnojenja ostavljaju oziljke nije umanjila.
Sacekali smo da prodje leto i krenuli sa roakutanom. Krvna slika je dobra, zapoceo sam terapiju, kao sto sam vec napisao, prestao sam da mazem lice i ledja Zorac-om na zahtev dermatologa.
Zanima me kad pocinju prvi "simptomi" uzimanja roakutana koji su primetni kod 99% ljudi, kao sto je suvoca usta, koze, crvenilo ociju i sl stvari.
Jos nesto, cim sam prestao sa nanosenjem Zorac-a, primetio sam da je koza pocela malo vise da se masti (mozda je ovo subjektivan utisak) i danas mi je iskocila jedna potkozna na sred cela, ona koja zna da traje i 20 dana, na kraju zagnoji i kad se iscedi ostavi oziljak. :evil:
Ako neko moze da mi preporuci sta bih mogao da koristim da umanjim sansu pojavljivanja novih velikih akni i oziljaka bio bih mu zahvalan.
Koju kremu bih mogao da koristim za hidriranje lica? Poslednjih pet meseci koristim Eucerin Dermo Purifyer Gel za tusiranje i pranje lica ujutru i uvece, kao i njihovu kremu kojom mazem lice. Da li da nastavim sa tom kremom ili da promenim?
Dr. Mijuskovic je pominjao Eucerin hirdirajucu kremu sa ureom, sta mislite o njoj?
Kakva su vasa iskustva?
Da napomenem, od petomesecnog koriscenja Zorac-a (iako doktor tvrdi da on nije uzrocnik), lice mi se vise crveni i ako se dobro zageldam vide mi se sitni kapilari ispod koze na obrazima i nosu (cak i na celu malo), a kad se bavim sportom, zacrvenim se da sam krvavo crven, bas ruzno izgleda. :oops:
Naravno, ovo mi se desilo i pre dve godine kad sam koristio Airol par meseci, nakon prestanka stanje se popravilo ali se nikada nije vratilo na prvobitan izgled pre koriscenja retinoida. Postoji li kakva sansa da se koza "zadeblja", ojaca i da se kapilari malo povuku pot kozu, da se tako grubo izrazim, ne bi li se manje crveneo? Inace imam taman ten.
Jedan dermatolog iz mog grada kod koga sam pre godinu dana isao par meseci na tretmane je koristila vocne serume koje je unosila elektroforezom i prepisala mi da unosim min 1000mg vitamina C dnevno i mogu reci da je stanje bilo bolje...
Toliko od mene.
Meni stanje lica nije toliko lose, imam problema sa:
-konstantno bubuljicavim celom sa mitiserima, koje postaje polako prosarano sve vecim brojem oziljaka kako se nove pojavljuju,
-losom teksturom obraza zbog prosirenih pora na prednjem delu obraza i zapusenim mitiserima na jagodicama
-crvenilom koje izgleda ruzno na suncu i katastrofalno pri bavljenjem poslom.
-izuzetno masnim licem koje se i pored ciscenja posle samo par sati zamasti i pogorsa izgled koze,
Nadam se da ce mi roaccutane pomoci u eliminaciji bubuljica i masnoce, pa cu onda razmisljati o ovim drugim "narcistickim" problemima, kao sto su crvenilo i tekstura koze. :)



Prvo pomislih da si vec koristio Roakutan pa nisi rijesio problem pa se vraces,ali nisi,dobro je :)

Tesko da ce ti iko dati neke strucnije odgovore jer od kad sam ja na forumu (novembra 2011) malo je istih ljudi ostalo tj. vec duze vrijeme niko se od "starijih" ne oglasava,valjda posjete forum ubuduce.
Tesko da ti mogu puno pomoci,ali da probamo :)
Sto se tice tih prvih siptoma Roakutana suvoca usta,koze ne mogu ti tacno reci jer se bas i ne sjecam ali mislim da to nece biti bas tako izrazeno prvih mjesec dana,ako budes povecao dozu kao sto kazes onda ce ti biti ove "nus pojave" dosta izrazenije.Sto se tice hidratantnih krema ja sam koristio obicnu Pantenol mast ponekad i Pantenol kremu,mozes da koristis bilo koju hidratantnu kremu koja tebi najbolje odgovara,citao sam na forumu o toj Eucerin kremi tako da je sigurno dobra,neces pogrijesiti.To crvenilo ne znam o cemu se radi,mada citao sam na forumu da su neki imali problem sto im se lice strasno crveni.Postoje i za to razne metode kao sto su laseri i pilinzi ne znam da li otklanjaju problem 100% ali pomazu dosta tako da to ostavi kada zavrsis sa Roakutanom svakako ce ti i trebati ti tretmani u sredjivanju oziljaka i fleka (ako ih uopste imas,ako si podlozan njima).Meni se u zadnje vrijeme desilo ja koristim Sona gel to takodje spada u grupu Retinoida,slicno Zoracu (zavrsio sam terapiju Roakutanom prije vise od 4 mjeseca) da mi izlaze neke sitne crvene tackice ispod ociju i pomalo oko ociju sa strane to je kao neka alergija,dr preko interneta (ne onaj kod koga sam bio na terapiji) mi je rekao da prestanem sa koriscenjem Sona gela kako sam i uradio medjutim i sada se desi da mi izlaze te sitne crvene tacke iako sam prestao ali ne abs u onom obliku kao prije...znaci postoji tu nesto,mozda mi se lice i zasitilo od Retinoida pa je doslo do te alergijske reakcije (koja nije toliko vidljiva i sama povuce za dan-dva ali se opet pojavi za 2-3 dana)
Sto se tice gnojnih bubuljica ne trebas da ih cijedis upravo zbog toga sto se stvara oziljak,ruzno je vidjeti znam ali opet procijeni sam kada mozes a kada ne mozes.Inace upravo to pokusavas rijesiti Roakutanom nema nista sto ti sada trenutno moze pomoci uz Roakutan,kako vrijeme bude odmicalo nece ti se pojavljivati te gnojne bubuljice.
Ako te zanima mozes mi se javiti na pm da ti dam link ako imas neka pitanja a treba ti strucni odgovor od jednog dermatologa (zena je u pitanju).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Uto Sep 25, 2012 12:37 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2012 7:45 pm
Postovi: 74
danas sam bila na prvoj kontroli,rezultati su dobri,sve je super.problem s disanjem hvala bogu nije od roakutana vec iz nekih drugih zdravstvenih razloga.
Alexei,isti problem sam imala.airol mi je uzasno istanjio kozu,predugo sam ga koristila jer nisam imala pojma,slusala sam nazovidoktora.od tada je proslo godinu dana,i koza se znatno poboljsala,nisam koristila za to vreme preparate koji bi dodatno istanjili,dobila tonus,tj.zadebljala kao sto ti rece :D tako da razumem sta hoces da kazes.al sad na rokiju opet ce se verovatno istanjiti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Uto Sep 25, 2012 10:31 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 04, 2011 8:00 pm
Postovi: 15
Pozdrav svima!

Pre dve godine mi je kod jedne poznate doktorke u Bg na pregledu rečeno da pijem Roakutan. Tada nisam znao ništa o njemu, raspitao se na internetu, od lekara iz okruženja i rešio da ne počinjem sa tim - bacio 3000 din za pregled.
Od tada pa sve do pre nekoliko meseci išao sam redovno u Polikliniku gde su mi sve tri doktorke davale redom čega su se setile da mažem na lice. Problem je što ja nemam baš težak oblik akni, nekada je lice bolje nekada lošije ali generalno ih imam na licu. Ono što nisam imao pre 2 godine a sada imam je crvenilo koje se često pojavljuje.

Elem, da skratim priču. Nedavno sam bio kod jedne druge doktorke (privatno) i ona mi je takođe rekla Roakutan. Ostalo je da odlučim i odlučio sam da krenem sa tim. Imam dovoljno informacija.
Doktorka mi reče da ne bih smeo baš alkohol da uzimam sa Roakutanom. Kakva su vaša iskustva? Ipak je to 6 meseci a ide i Nova godina i sve ostalo :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Uto Sep 25, 2012 11:35 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 14, 2012 10:16 pm
Postovi: 142
kuki :) je napisao:
danas sam bila na prvoj kontroli,rezultati su dobri,sve je super.problem s disanjem hvala bogu nije od roakutana vec iz nekih drugih zdravstvenih razloga.
Alexei,isti problem sam imala.airol mi je uzasno istanjio kozu,predugo sam ga koristila jer nisam imala pojma,slusala sam nazovidoktora.od tada je proslo godinu dana,i koza se znatno poboljsala,nisam koristila za to vreme preparate koji bi dodatno istanjili,dobila tonus,tj.zadebljala kao sto ti rece :D tako da razumem sta hoces da kazes.al sad na rokiju opet ce se verovatno istanjiti


drago mi je da je sve super, samo napred :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Uto Sep 25, 2012 11:38 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 14, 2012 10:16 pm
Postovi: 142
Dulee je napisao:
Pozdrav svima!

Pre dve godine mi je kod jedne poznate doktorke u Bg na pregledu rečeno da pijem Roakutan. Tada nisam znao ništa o njemu, raspitao se na internetu, od lekara iz okruženja i rešio da ne počinjem sa tim - bacio 3000 din za pregled.
Od tada pa sve do pre nekoliko meseci išao sam redovno u Polikliniku gde su mi sve tri doktorke davale redom čega su se setile da mažem na lice. Problem je što ja nemam baš težak oblik akni, nekada je lice bolje nekada lošije ali generalno ih imam na licu. Ono što nisam imao pre 2 godine a sada imam je crvenilo koje se često pojavljuje.

Elem, da skratim priču. Nedavno sam bio kod jedne druge doktorke (privatno) i ona mi je takođe rekla Roakutan. Ostalo je da odlučim i odlučio sam da krenem sa tim. Imam dovoljno informacija.
Doktorka mi reče da ne bih smeo baš alkohol da uzimam sa Roakutanom. Kakva su vaša iskustva? Ipak je to 6 meseci a ide i Nova godina i sve ostalo :)


iskreno da ti kazem, ja sam pila par puta sa drustvom i ostala sam ziva... sve sto je umereno je dozvoljeno... a ako bas planiras da pijes, mozes na 2-3 dana prekinuti sa pijenjem leka, tako su mi neki rekli da moze


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4997 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267 ... 334  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: