Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: problem sa sexom
PostPoslato: Sub Nov 27, 2004 3:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 27, 2004 3:05 am
Postovi: 2
Slucajno sam zapao ovde na sajt i priznajem da i nije tako los.
Svi imaju neke probleme , pa se zivi sa tim, je***a. Ovo sto se meni desava je stvarno cudno a znam da nisam jedini.
Imam taj problem , 100% psihicke prirode i zato me i najvise smara jer sve mogu da resim ali glavu nema sanse da iskontrolisem. Bio sam i kod lekara, psihijatara itd. al nikakve mudrosti od njih, gubljenje vremena. U sustini problem je u meni , a ja nemam pojma kako da ga resim. Osnovni problem je sto imam, neznam kako to da definisem, fobiju od sexa , tj strah od potencijalnog neuspeha. Zbog toga ne mogu da se ni opustim . Taj problem je poceo da se pojavljuje od kad sam imao prvo sexualno iskustvo, pre vise od 7 god i traje sve do sad. Sa druge strane taj problem se desava samo sa novim devojkama tj. valjda one na koje se nisam dovoljno navikao, pojma nemam. Npr. sa nekim starim kombinacijama funkcionisem idealno, u svakakvim situacijama, i te kontakte sa njima ne prekidam, mozda i zbog toga sto sam tada uvek maksimalno opusten i je***a sexualno normalan. Znaci fizicki sam zdrav 100% , verovatno i 110 %. Pokusavao sam i sa nekim lekovima tipa vijagre. ali nema sanse- kada se nadjem u takvoj situaciji sa tim mojim tripom mozak je mnogo jaci od svih tih sranja. Ono sto sam provalio je da mi se redje to desava kad sam cirke ili nagudran ali u nekim normalnim kolicinama, znaci kad sam vise opusten nego normalno. Nemoj neko da pomisli da sam neki alkos ili narkoman, ne upraznjavam to tako cesto, sportista sam.
Iz ovog sto sam napisao je***a i ja kad procitam vidim resenje ali bas je trip ne naci ga u stvarnosti. Mozda neko sa nekim slicnim iskustvom ili otkud ja znam cime moze nesto da pomogne. Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ja mislim...
PostPoslato: Ned Nov 28, 2004 2:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 31, 2004 1:34 am
Postovi: 39
Lokacija: Vojvodina
Cao!
Ja bih ti samo rekla svoje misljenje ako ce ti to pomoci...Ne mislim da imas problem, jednostavno mi se cini da ti je za seks potrebno da imas poverenja u devojku i da si ostvario odredjeni stepen bliskosti sa njom. Meni licno je to sasvim normalno, cak neophodno, ali to je vec stvar tvog licnog pogleda na svet ili nacina zivota. Da budem iskrena nikada mi nije bilo sasvim jasno kako ljudi mogu stupati u intimne odnose sa nekim koga prvi put vide ili koga ne poznaju dovoljno. Kazu da je stvar u jakoj fizickoj privlacnosti, ali iz mog ugla tu nedostaje i emocionalna povezanost. A ti mi izgledas da spadas mozda u te kojima je potrebno poverenje u zensku osobu, jer samim tim ako joj je stalo dovoljno do tebe, nece joj biti toliko vazno ako nekad i kiksnes (izvini na izrazu), zar ne? Zato nadji devojku sa kojom ces biti u pre svega u emocionalno stabilnoj vezi a sa tim ce sve ostalo doci u red. Sigurna sam da ako je nekome stalo do tebe u pravom smislu, nece ti okrenuti ledja ili te ismejati zbog tvog problema. Promeni kriterijume u izboru devojaka i veruj mi, bolje ne pokusavaj postici opustenost uz pomoc alkohola ili ko zna cega drugog, jer bi se moglo desiti da se "previse" opustis pa bi mogao imati "neki drugi" problem... (kazem to jer imam iskustva sa tim nacinom opustanja i ne bih ga preporucila u konkretnim situacijama).
Nadam se da sam pomogla, bar malo...Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: _
PostPoslato: Uto Nov 30, 2004 12:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 27, 2004 3:05 am
Postovi: 2
Pozdrav
Hvala sto si se potrudila da odgovoris. je***a, al izgleda da si pogresno razumela situaciju ili verovatno da je ja nisam dobro objasnio. Nije uopste fora u tome da li sam u emocionalnoj vezi ili ne, problem je u meni - ja ne mogu da se opustim, i to je to. I veruj mi da jako retko kiksnem(vidim da volis taj izraz), ali bedak je sto uvek koristim neki stimulans, koji uopste nije jeftin, ali je***a opet mi je bolje i tako. I tako sve u krug dok se ne naviknem i pocnem normalno da funkcionisem.
Eto malo sam pojasnio. Hvala jos jednom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 28, 2005 12:27 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Dec 08, 2004 12:10 am
Postovi: 210
nzso da bi doslo do prave erekcije i do tvog zadovoljstva moras biti opusten sto to ti sigurno nisi kada dolazi do erekcije krv juri u penis neverovatnom brzinom i velikom kolicinom ti sto koristis odredjene stimulanse u datim trenutcima ti samo lecis uzrok a ne posledicu posledica ti je kljuc tvoga stanja nemoj ovaj savet odbacivati kao neozbiljan prvo sto ces uraditi je prisetiti se kako je doslo do toga da nemas erekciju drugo probaj da napravis neku romanticnu atmosferu ne napadajuci ti devojku pa makar i ne doslo do odnosa time sto si u tom stanju moze se desiti da izgubis samopouzdanje a to posle povlaci i druge konsekvence zivljenja u krajnjem slucaju obrati se lekaru cisto radi saveta i ne koristi stimulanse na svoju ruku pozdrav samo napred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 02, 2005 6:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 03, 2004 10:13 pm
Postovi: 169
Lokacija: Beograd
Zeni se. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ;-)
PostPoslato: Sre Feb 02, 2005 10:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Jan 18, 2005 10:41 pm
Postovi: 88
Lokacija: Beograd
Prvenstveno, tvoj problem je u tome što 100% ne misliš na sex u potrebnom trenutku nego na mogući neuspeh i to šalje 'negativan' impuls mozgu koji Đoletu kaže: ''Mali, budi cool''. Ha, ha, veruj mi to ti je jedini probleeeemmm!!! Pokušaj maksimalno da se skoncentrišeš na SEXXX, zamišljaj nešto perverzno npr., nešto što te posebno pali i SAMO; ALI SAAAMO misli na to!!!!!!!!!!!! Probaj pa mi javi da li je uspelo; vežbaj malo koncentraciju manijače ;-)
Još nešto, to će verovatno nestati sa godinama ako si u dobu adolescencije tj. dovoljno nezreo i samim tim nemaš svoje čvrsto JA tj. samopouzdanja. Kad u svakoj prilici osetiš čvrsto samopouzdanje, i problem sa 'psihološkom impotencijom' će jednostavno nestati!
Do tada , vežbaj ! ;-))))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 15, 2005 1:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 12:46 am
Postovi: 13
jel si probao da se isplaces pre sexa pred ribom...onako iskreno sa celim svojim tripom?probaj da se opustis do te mere...ne opterecuj se utiskom koji ces da ostavis...i veruj mi samo od sebe...druga stvar to mnogo zavisi i od ribe koliko je opustena,ako je neka nafurana...nadam se da me razumes opterecite te...vodi ljubav sa finim devojkama


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 07, 2005 2:49 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 2:27 pm
Postovi: 97
Lokacija: Beograd
abmarija je napisao:
Zeni se. :wink:


E taj rad! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Isti problem
PostPoslato: Sre Apr 06, 2005 2:39 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 31, 2005 5:36 pm
Postovi: 77
Lokacija: Beograd
I ja imam isti problem... mislim na neuspeh...koncentracije nigde nema..inace imam 17 god. i desilo mi se to pre mesec dana..zabrinuo sam se i pomislio na najgore..da sam bolestan ali se ispostavilo da je to na psihickom planu....ne mogu da kazem da sam iskusan ali bih voleo da mi neko da koristan savet.... unapred hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 16, 2005 1:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 16, 2005 1:31 am
Postovi: 11
Ajd da probam i ovde posto sam vec postavio i na urologiji! Imam problem sa erekcijom! Ne znam vise sta da radim i kome da se obratim! Imam 18 godina i jos uvek sam nevin! A moja prica je sledeca:

Da pocnem od pocetka! Pre oko godinu dana mi se prvi put dogodilo da sam sa devojkom (bilo na jedno vece) trebao da imam seksualni odnos, ali nisam postigao erekciju! Rekoh ja sebi to je zbog pica (malkice sam bio popio) i nedelju dana posle dogodi se isto (ovog puta trezan)!!! Pre ovoga sam normalno rucno masturbirao bez ikakvih problema!!! Uplasim se ja i odem kod urologa, a ovaj se nasmeje i kaze da se to desava kod prvog puta, strah i ovo ono...Odem ja i kod psihologa, i sve mi ona objasnila, kako treba da se smirim, da pauziram malo, itd. itd... I tako ja uprskao sansu! Par meseci posle toga opet naidjem na ribu za jedno vece i opet mi se dogodi isto! Par dana posle toga opet isto al sa nekom drugom! (Koja sreca u nesreci da za par dana dobijem dve sanse a ni jednu ne iskoristim)! Odem ja opet kod urologa, sad jos vise uplasen, i on mi kaze, kao, ma ne brini se ti nista bice sve u redu, to je kao prvih par puta... Posle toga nadjem ja stalnu devojku, i posle sest meseci dodje taj trenutak, kad ono opet, CORAK!!! Odem ja OPET kod urologa, i trazim nesto da mi odma postigne erekciju (tablete ili sl.), i on mi kaze, jos si mlad, ne mogu da ti prepisem vijagru, evo ti ovo, pa pij, delovace posle nedelju dana! Prepisao mi je sledece: TH/Vit.E lxl, helirani zink lxl, dva meseca!!! I evo ima oko mesec i po dana, pokusali smo jedno dvadesetak puta i nista, i oral, i pokusao sam da ga rucno dignem.... I NISTA!!!!!!!!!! Pocne da mi se dize, i digne mi se, al ne dobije na cvrstini! Cak i ako dobije, krene o'ma da se opusta! Sta bre da radim?!? Svasta mi pada na pamet u poslednje vreme!!!! Ne znam vise ni dal da idem opet kod urologa, samo me zajebava!!!

Bilo kakva pomoc????? Ocajan sam!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 16, 2005 6:18 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 10:15 pm
Postovi: 52
Lokacija: Beograd
Cao x3m,
mislim da ne treba da obijaš noge odlazeći urologu. Mislim da je tvoj problem psihološke prirode, stoga organizuj još jednom odlazak kod psihologa. Da te sada uveravam da ne brineš, da će proći nema smisla, iako je tako. Strah od neuspeha se usadio i inhibirao te. Mislim da bi ti malo razgovora sa psihologom pomoglo. Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 16, 2005 6:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 16, 2005 1:31 am
Postovi: 11
Al psiholog ce mi samo reci da ne mislim o tome, mozda cak i da odlozim to za koju nedelju pa da probam opet... A ja ne mogu da ne mislim o tome!!! To mi je stalno u glavi (i jos par problema)!!! Svaki put kad pomislim na sex, pomislim odma i na neuspeh!!! A ne vidim kako bi mi tu psiholog pomogao! Ne moze me naterati da ne mislim o necemu, kad moj mozak to sam radi!!! :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 16, 2005 11:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 10:15 pm
Postovi: 52
Lokacija: Beograd
Veruj mu i pusti ga da radi svoj posao. Ako ti ne znas kako, on zna. Tesko da ces dobiti instant resenje, ali, strpljen-spasen. Srecno! :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 21, 2005 11:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 17, 2005 3:21 am
Postovi: 2
Moj momak nema zelju za seksom. Ovaj problem se pojavio pre godinu dana kada je zbog totalnog pada imuniteta organizma lezao u krevetu skoro mesec dana. Dva, tri meseca posle toga nikako nije mogao da ima erekciju. Sada cesto ima erekciju ali i dalje nema zelju za seksom. Imamo odnose jednom do dva puta mesecno, i nekad mi se cini da imamo odnos cisto da bi meni udovoljio. Mene je strpljenje malo izdalo jer sve to suvise dugo traje i zelela bih da nesto predumemo po tom pitanju. Da li on treba da se obrati urologu ili psihologu?
Zajedno smo tri godine i pre ove bolesti sve je funkcionisalo kako treba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Cao
PostPoslato: Pon Maj 16, 2005 12:51 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Apr 19, 2004 2:00 am
Postovi: 51
Lokacija: Pomoravlje
Prvo da odgovorim x3m. Da, bilo bi dobro da se javis nekom psihologu koji ce se malo detaljnije pozabaviti tvojim problemom. Ono sto je bitno je da znas da i ako je na pocetku razlog za nesto bio glupost * naprimer umor , a ako ti utripujes da je razlog neuspehu ozbiljniije prirode od umora, kasnije moze da se desi da ti ta tvoja negativna ocekivanja prave problem. To ima veze sa sugestijom (autosugestijom). Cini mi se da je za tvoj problem dobra bihejvior terapija iil Ret terapija. (Bolje prva).Bih. terpija ima konkretnu tehniku tretiranja problema impotencije ili nepotpunog sex. odnosa.Veoma je veliki procenat uspesnosti.
A Neveni bih rekla da je potrebno videti o cemu se radi. Zelja za sexom je vrlo individualna stvar. Pitanje je da li je ovo sada ili ono pre bolesti pravo stanje stvari.Mozda se pre toga folirao da bi te osvojio..Samo iskrenim razgovorom mozete to da vidite. Vazno je da znas da ukoliko vam zelja nije usaglasena to bi vremenom moglo znacajno opteretiti vasu vezu. Ljudi se zbog takvih stavri i razvode.Bolje je na vreme da vidis o cemu se radi i da ako je potrebno potrazite nacin da to i resite. Srecno!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: