Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: IZLECENJE LEUKEMIJE - KANCERA
PostPoslato: Pon Jul 09, 2007 11:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 09, 2007 9:52 am
Postovi: 4
Lokacija: nis
Bavimo se apiterapijom u saradni sa medicinama drevnih naroda i standardnom medicinom. Specijalnost: izlecenje zlocudnih tumora sa sporim i srednjim napredovanjem bez ijednog nedovoljnog uspeha do sada, kao i potpuna blagotvorna zastita od recidiva u svim slucajevima. Najbolje rezultate postizemo kod izlecenja leukemije kod odraslih i kod dece. U svim slucajevima svi prateci simptomi brzo nestaju pacijent ne boluje i potpuno je radno sposoban. Terapije su bez ikakvih stetnih dejstava, a potpuno koristne. Obavezna potpuna predhodna dijagnostika, kasnije svakih mesc dana. za sigurno izlecenje uvek dajemo garanciju.
Na ovaj nacin vam zelimo pomoci. E-mail: [email protected] tel: 018/283-832[/b]

_________________
carstvo prirode


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 09, 2007 5:46 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jul 27, 2006 6:20 pm
Postovi: 3798
Lokacija: Pozarevac
Citiraj:
bez ijednog nedovoljnog uspeha do sada


Mozete li, zarad nas skeptika, da postavite slucaj ovde, u word.doc formatu, sa imenom i prezimenom, krvnom slikom, CD mediastinuma, UZ nalazima abdomena i vrata, sa izvestajem hematologa, patohistoloskim nalazom i pismenom potvrdom pacijenta da mu nije radjena hemioterapija, radioterapija, ili presadjivanje kostane srzi...?

U kom obliku je vasa garancija?

_________________
Primarijus dr med. Ivica Zdravkovic, specijalista opste medicine
NEAKTIVAN, osim za savete putem Facebooka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: MOZE ali malo drugacije
PostPoslato: Uto Jul 10, 2007 2:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 09, 2007 9:52 am
Postovi: 4
Lokacija: nis
Postovani gospodine Zdravkovicu. Moze ali da vi dovedete svoje pacijente, da potpuno do detalja pratite ceo tok lecenja i nepristrasno javno iznesete na sajtu svu dokumentaciju i zaklucke, ako mislite da to nije zadiranje u privatnost. Ja Vama i svakom zainteresovanom mogu licno dati na uvid trazenu dokumentaciju i vise od toga, Cak i licni kontakt sa nekim od pacijenata. Vazi za sve, Imate broj telefona, zakazite i dodjite. Mogu vas cak i uputiti u ceo tok izlecenja sa uvidom u sve materije iz prirode. Apiterapija je ozbiljna prirodna nauka priznata u svetu i deo je savremene medicine.Posto se radi o vama nepoznatim metodama pomoci u izlecenju. Dijagnostika koja se zahteva je nesto drugacija i potpunija. Materije koje se koriste su registrovane kao pomocna lekovita sredstva. Moje garancije koje uvek dajem su u obliku, da svi troskovi izlecenja koje sam sproveo uslucaju nedovoljnog uspeha padaju na moj teret. SVAKO DOBRONAMERNO zainteresovan moze se uvek javiti i dobiti sve potrebne informacije, na ovakve provokativne prepiske ubuduce necu odgovarati. Svi zainteresovani na dalje mogu uz odobrenje pacijenta pratiti ceo tok njegovog lecenja.

_________________
carstvo prirode


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 10, 2007 5:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 22, 2006 7:49 pm
Postovi: 43
Ma da, vrlo je ozbiljno. Imaju cak i sajt http://www.apitherapy.com/diseases.php da se vidi sta sve lece

_________________
p.s. nisam lekar, samo se druzim s njima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 10, 2007 6:23 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jul 27, 2006 6:20 pm
Postovi: 3798
Lokacija: Pozarevac
Postovano carstvorpirode,

Ja vas pozivam da javno prezentirate JEDAN JEDINI SLICAJ u kome cete dokazati:

1) da je pacijent bolovao od malignog oboljenja

2) da je dijagnostikovanje malignog oboljenja ukljucivalo i patohistoloski nalaz

3a) da je pacijent prosao standardnu terapiju za svoje maligno oboljenje pod okontrolom odgovarajuceg konzilijuma i da je posle terapije ponovo patohistoloski verifikovano prisustvo maligniteta, te a je pacijent ostavljen BEZ DALJE TERAPIJE,

ili

3b) da pacijent nije podvrgnut nikakvoj terapiji osim vase apiterapije (recite za laike lakse i razumljivije - lecenje medom i ostalom proizvodima dobijenim od pcela)

4) da je posle slucaja 3a ili 3b, uz samo vasu terapiju pacijent ponovo pregledan od strane konzilijuma nadleznog za odgovarajuci malignitet i da je patohistoloskim i drugim metodama utvrdjeno odsustvo maligniteta, sto je naknadno praceno NAJMANJE PET GODINA, prema kriterijumima Svetske Zdravstvene Organizacije.

5) da je vas preparat potom ispitan zna statisticki dovoljnom broju pacijenata, uz odgovarajucu kontrolnu grupu, po principima dvostruko slepog testa, da je ispitivanje izvedeno u referentnoj nacionalnoj ustanovi za maligna oboljenja (Institut za hematologiju) i da je nedvosmisleno posle statisticke provere podataka dokazana veca efikasnost vaseg lekovitog sredstva od placebo sredstva.

Vas predlog da ja dovedem svoje pacijente je neprihvatljiv, jer ja pacijente sa rakom upucujem samo u referentne ustanove i savetujem samo lekovita sredstva koja imaju prethodno opisane karakteristike.

Citiraj:
"Posto se radi o vama nepoznatim metodama pomoci u izlecenju. Dijagnostika koja se zahteva je nesto drugacija i potpunija"


Kao i prethodni citat, koji sam izdvojio i zamolio da pojasnite, izdvajam i ovaj deo Vaseg pisanja, pa Vam predlazem da ga pojasnite.

Ukoliko ste mislili da ce Vasa reklama proci nezapazeno i bez racionalne skepse, trebalo je da pogledate moja (i druga) ranija reagovanja na natpise ove vrste.

S postovanjem.

_________________
Primarijus dr med. Ivica Zdravkovic, specijalista opste medicine
NEAKTIVAN, osim za savete putem Facebooka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Postovani dr. Ivica
PostPoslato: Sre Jul 11, 2007 7:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 09, 2007 9:52 am
Postovi: 4
Lokacija: nis
Da bismo otklonili sve nedoumice prihvatam Vas predlog. Kod mene pacijenti dolaze jednom mesecno, razgovaracu sa njima. Posto su veoma zadovoljni siguran sam da ce mi odobriti da ispunim Vase zahteve. Inace mogu da kazem da je u pripremi sajt koji ce zadovoljiti ovakva interesovanja. Neki od pacijenata su vec pre ovoga prihvatili da javno sa svojim zivotnim pricama i svom dokumentacijom, ucestvuju u nekoj ozbiljnijoj tv emisiji informativnog tipa, uz istovremeno ucesce onkologa. Mozete ocekivati da neki od njih se pridruze forumu i umesto mene sami iznesu sve u vezi vasih trazenja. Smatram da je protiv zakonito javno iznositi stvari koje trazite bez pismenog odobrenja pacijenta. Sto se mene tice to je vrlo nemoralno i sebi tako nesto nikada necu dozvoliti.

_________________
carstvo prirode


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 24, 2007 11:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 20, 2007 4:32 pm
Postovi: 4
Ja nisam skeptik kada je lecenje alternativnom medicinom u pitanju. Verujem da to moze da pomogne, na kraju krajeva kako je nastala zvanicna medicina? Od cega se prave lekovi koje kupujemo u apotekama? Samo nacin na koji se oni prave je izmenjen ubrzan ....to je biznis. Ali sam skeptik kada su ljudi u pitanju....bas zbog tog biznisa.
Videla sam sajt za ovaj preparat. Ne bi bilo lose da postoji i na srpskom....kao i forum gde ljudi mogu da razmene iskustva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 24, 2007 4:59 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Feb 28, 2007 8:12 pm
Postovi: 272
Da, lepo ste napisali " FORUM gde bi ljudi mogli da razmene svoja iskustva". Al' da to ne bude OVAJ forum!!!
Znači, svi zainteresovani na www.alternativnamedicina.com ili www.cudoprirode.com Pozz

P.S. ili carstvo-kako god hoćete!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: IZLECENJE LEUKEMIJE - KANCERA
PostPoslato: Uto Jan 31, 2012 12:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 25, 2012 1:22 pm
Postovi: 21
U porodici sam imala slucaj ALL .Moj unuk je lijecen od te bolesti prije 2 godine .uporedo sa hemo terapijom koristili smo preparate TODOKSIN.svi koji ne vjeruju u alternativnu medicinu varaju se.treba probati u svakom slucaju nece smetati,biljke i pcelinji proizvodi su odlicni u borbi sa ovim bolestima.Ja ih podrzavam ,ali nikad ne odstupam od zvanicnih protokola lijecenja.Naj bitnije je otkriti bolest na vrijeme i upotrebiti oba nacina lijecenja .Rezultat nece izostati vjerujte.Djecak o kom sam vam pisala sad je potpuno zdav ,jos uvjek redovno radimo nalaze ,svi su savrseni.I sto je naj bitnije sve terapije je prosao mnogo lakse nego oni koji su od altetnativne medicine bjezali .Nije imao teske mucnine ,povracanje skoro nikako ,infekcije koje dolaze kad se korisi hemoterapija ,ispadanje noktiju i sl. Jos jednom kazem svaka cast doktorima i svemu sto rade da bi pomogli ,al im ne dam za pravo da negiraju lijecenje biljkama i ostlim darovima prirode ,dok su ljudi koristili cajeve ,med ,propolis i ostalo nije bilo ovoliko bolestina .VELIKI POZDRAV SVIMA KOJI SE SLAZU SAMNOM ,A ONIMA KOJI NE VJERUJU NEK PROVJERE AKO IMAJU SLICAN PROBLEM.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: IZLECENJE LEUKEMIJE - KANCERA
PostPoslato: Sub Feb 04, 2012 4:17 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
akutna limfocitna leukemija (ALL) kod dece i odraslih nema istu prognozu. kod dece je izleciva u iznad 90% slucajeva, a kod odraslih je prakticno neizleciva, kod najveceg broja ljudi (koji, nazalost, umiru tokom prvih nekoliko nedelja/meseci). razlog su odredjene geneticke mutacije, od kojih je grupa onih koje su pokazatelj dobre prognoze najcesca u detinjstvu, a tokom zivota statisticki sve redja, i negde od dvadesetih godina zivota pacijenata nazalost ustupa mesto vecoj ucestalosti mutacija koje su prediktori smrtnog ishoda.
posto ovaj forum posecuju ugl. odrasli, ili clanovi njihovih porodica, zeleo sam da objasnim ovu razliku u statistickoj prognozi leukemije, jer se upravo na ovome pocivaju brojne manipulacije...

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: IZLECENJE LEUKEMIJE - KANCERA
PostPoslato: Pon Feb 13, 2012 11:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 29, 2011 10:28 am
Postovi: 2
Prodajem lek za hemoterapije Oxaliplatin Ebewe od 100mg i 50 mg po polovicna cena.informacii na [email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: Pon Feb 20, 2012 10:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 6:59 pm
Postovi: 18
lela68 je napisao:
Ja nisam skeptik kada je lecenje alternativnom medicinom u pitanju. Verujem da to moze da pomogne, na kraju krajeva kako je nastala zvanicna medicina? Od cega se prave lekovi koje kupujemo u apotekama? Samo nacin na koji se oni prave je izmenjen ubrzan ....to je biznis. Ali sam skeptik kada su ljudi u pitanju....bas zbog tog biznisa.
Videla sam sajt za ovaj preparat. Ne bi bilo lose da postoji i na srpskom....kao i forum gde ljudi mogu da razmene iskustva.

Znate kako ja doživljavam alternativnu medicinu??Ko svetu vodu-nit odmaže nit pomaže.Možda neki pripravci i pomažu kod grlobolja ili slično ali kod raka sumljam da se itko ikad izliječio biljnim pripravkom i nto pod uvijetom da nije koristio ništa drugo od standardne med. neho samo bilje.Ako takav čovjek postoji, ja bih ga voljela upoznati.Potrošila sam gomilu para a koristi nikakve.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: IZLECENJE LEUKEMIJE - KANCERA
PostPoslato: Pon Feb 20, 2012 8:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 25, 2012 1:22 pm
Postovi: 21
Mislim da zaista niko nije uz pomoc biljaka izlijecio rak .Vec sam pisala da je po mom misljenju najbolje koristiti oba nacina za lijecenje.biljke i preparati od pcelinjih proizvoda sigurno nece nasmetati i pomoci ce da organizam lakse podnese hemoterapiju i sve pratece pojave mucnine gubitak apetita i sve ostalo vjerovatno znate sta se sve dogadja od terapija. nikom nikad nebi predlozila da se lijeci bezHT.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: