Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 16, 2012 11:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 06, 2012 5:51 pm
Postovi: 8
Ako ides na VMA obavezna je njihova pidzama.
A sto se cevcica za vodu tice, meni je doktor rek'o da ih ne korisim, jer nesto lepo ne moze da se funkcionise (nisam ga bas razumela), ali eto da vam kazem.
I da, na VMA sam imala uput iz bolnice, i nista nisam platila (maloletna sam, ne znam da li to ima veze).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 16, 2012 11:34 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
Poslaces joj mejl, ona tebi svoj broj telefona, nazvaces je i zakazati razgovor verovatno odmah sutradan, ili kad tebi odgovara. Mislim da prima svaki dan ljude koji zele kod nje na pregled, pregled ne traje dugo, kaze ti da imas devijaciju, sredicu je, ali sad nemam mesta javi se tad i tad...

Inace ja idem sutra na operaciju kod Branke Mihailovic Kokic, mnogo se plasim anestezije :cry: :cry: :cry: , dodje mi da odustanem i lepo se vratim svom normalnom zivotu! Bas se PLASIM! Ako prezivim :oops: prenecu vam svoje utiske, nadam se da ce biti nos ok i da ce Milosevic dobiti konacno nekog konkurenta.
Inace, koga zanima i za one koji su slali pp kod Branke se ne ceka dugo. Ko zeli da ga ona operise moze da dodje do nje ali po drugacijoj proceduri nego za Milosevic. Uzme uput kod lekara iz svog DZ, nazove KBC Zvezdaru 011/380 69 69 i vidi kad dezura Branka. Oticice sa uputom kod nje u vreme dezurstva i zakzati operaciju, otprilike se ceka oko 2,3meseca.


Poslednji put menjao Africa-Mileva dana Pon Jan 16, 2012 11:39 pm, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 16, 2012 11:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
Hvala Monroe na zelji da pomognes ali idem na KBC Zvezdara tako da nosim svoju pidzamu. I ne razumem doktora sto nebi mogle slamcice ako vec pomazu, svasta :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 16, 2012 11:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 16, 2012 2:27 pm
Postovi: 2
Africa-Mileva je napisao:
Jos uvek su besplatne :wink:


Hvala :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Jan 17, 2012 12:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 06, 2011 7:01 pm
Postovi: 4
Africa-Mileva
Javi se sestrama na odeljenju kad stignes, one ce ti reci gde da ides. Morace da ti otvore karton i istoriju bolesti i jos neki pregled da obavis. Nista komplikovano :D
Srecno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Jan 17, 2012 4:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 16, 2011 3:45 am
Postovi: 7
Za sve one koje interesuje samo operacija devijacije bez estetike nek mi se slobodno obrate za detalje sve sto ih interesuje..ja sam operisao pre mesec dana u Uzicu....Sekiracija je suvisna :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Jan 17, 2012 2:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 8:48 pm
Postovi: 23
Afrika-Mileva,
kako si prosla na operaciji, da li si radila i estetiku ili samo devijaciju, da li si zadovoljna....zelim ti brz oporavak :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Jan 17, 2012 5:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 18, 2011 11:13 am
Postovi: 24
Usled teže devijacije, ceo život(skoro punim 25 godina) dišem na usta, eventualno ponekad na nos, mogu disati ali samo kad sam pod kapima/što i nije zdravo, tako da izbegavam.
TRIPUT sam operisao devijaciju, prvi put i plastiku(jer sam imao i "grbu") i nijedna operacija nije uspela kako treba. Ili nikako da pronađem pravog doktora, ili je meni nos stvarno katastrofalan kako kažu pojedini doktori. Trenutno mi je nos deformisan(da kažem iskrivljen-a i preširok, širi nego pre prve operacije sa 15-16 god)

(prvi put sa operisao plastiku+devijaciju 2003. sa nepunih 16 godina., u privatnoj ordinaciji, operisao dr. Milan Višnjić, dekan Niškog med. fak., mnogo se kajem što sam tako rano radio a i ovi privatni doktori samo da uzmu pare, na to misle,, drugi put 2006 devijaciju opet jer ništa nisam bolje disao, a treći put prošle godine morao sam da uklonim cistu u levoj nozdrvi, i II i III put operaciju radio dr Jovan Škrbić, sa KBC Dragiša Mišović. Bukvalno, meni je nos sa grbom lepše izgledao pre svih operacija, nego sad ovako izdeformisan sam od sebe. / posle plastične op. nos je izgledao da kažem pristojno, ništa spektakularno, da bi vremenom počeo da se krivi :(


Moje pitanje je: Jel može neko da mi preporuči nekog stručnijeg ORL doktora/hirurga u Beogradu da odem na konsultacije da li se šta se može i kako uraditi.
Hvala vam puno unapred, nadam se odgovoru.
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Jan 17, 2012 8:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 8:48 pm
Postovi: 23
pa ovde svi hvale dr milosevic iz kbc zvezdara kazu da je vrhunski hirurg, sada je na odmoru pa pokusaj krajem januara da je kontaktiras mejlom, i ja cekam kraj januara da bih otisla kod nje na pregled pa se nadam da ce mi zakazati operaciju....
inace i ja od kad znam za sebe ne disem na nos, bila sam pre par god na vma rekli su mi da imam devijaciju i polip, operisao je dr bjelic, devijaciju nije ni pipnuo, ocistio je neku kostanu srz koja se tu nakupila skinuo polip i rekao da cu moci da disem a ako ne radicemo opet...da disem i dalje ne mogu a operacija na vma je i tada bila skupa a sada je jos skuplja....
zato se nadam da ce me dr milosevic primiti i srediti i estetski i funkcionalan problem :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Jan 18, 2012 5:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 18, 2011 11:13 am
Postovi: 24
hvala ti anamarija :)
još kada bi mi dala mail doktorke Milošević na koji da joj se obratim, bilo bi sjajno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Jan 18, 2012 10:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 8:48 pm
Postovi: 23
[email protected]
posalji mejl krajem meseca pa javi sta ti je rekla....pozz :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Jan 19, 2012 4:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 8:48 pm
Postovi: 23
da li neko privatno poznaje Afrika-Milevu? pre dva dana je operisala nos kod dr mihailovic-kokic , kako li je prosla, bas je bila uplasena dan pre operacije....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Jan 20, 2012 2:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 8:48 pm
Postovi: 23
da li neko zna koliko kosta pregled kod dr mihailovic ili dr milosevic bez uputa?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Jan 21, 2012 2:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 16, 2011 3:45 am
Postovi: 7
Sub_Zero
Ne razumam zasto si radio sa 16 god operaciju,jel si imao bas veliki problem....ja sam imao devijaciju i tek sam operisao pre mesec dana..sad imam 25 god..kao manji recimo kao ti sa 16 god sam isao kod orl lekara i par njih mi je reklo da se ne sme dirati pre 21-23 god jer se nos i hrskavica razvijaju i rastu...sto znaci da intervencija u tim godinama ne garantuje uspeh.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Jan 21, 2012 11:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 06, 2012 5:51 pm
Postovi: 8
Ja imam sad 16god. i operisala sam devijaciju, ali je bilo neophodno, jer uopšte nisam koristila nos za disanje.
Ja bih ti preporučila dr. Bjelića, meni je on operisao devijaciju, i mogu ti reći da mi je sad mnogo lakše. Dok sam ležala na VMA bili smo oko 10ak kod njega zbog devijacije, a i ovako ga svi hvale.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: