Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Crna stolica - molim za odgovor
PostPoslato: Uto Okt 11, 2011 8:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jun 10, 2010 11:04 pm
Postovi: 69
Naime, u zadnjih nekoliko dana me onako malo cesce boli stomak (nije jak bol i kratko traje). takodje imam proliv konstantno a danas sam prvi put primetio crnu kasastu stolicu...najcesce me potera da odem u VC posle neke stresne situacije ili kad hodam bos po kuci na hladnim mestima tj. kad mi je hladno.

Da napomenem da sam jos pre vise od godinu dana izlecio anemiju a doktorka me je poslala da odradim neke testove za unutrasnje krvarenje (gastroskopija, kolonoskopija-ne do kraja) jer su sumnjali da je tako nastala anemija...imao sam nekakvu bakteriju u zelucu ali sam dobio terapiju i to je valjda proslo(kazem valjda jer nisam bio ni na kakvu kontrolu u vezi toga)...i sad me strah da nemam nesto mnogo gore ili je to samo obicna prehlada, a mozda je i konstantan stres uzrok tome?

I s obzirom da sam malo surfovao po netu u nadi da se utesim ;) nekako se meni laiku cini da su moji simptomi najslicniji "sindromu nervoznih creva" pa me zanima da li ta bolest moze da uzrokuje anemiju ili cak neke druge teze probleme????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna stolica - molim za odgovor
PostPoslato: Uto Okt 11, 2011 11:01 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Apr 11, 2010 9:47 pm
Postovi: 56
ne znam dal si imao cir na zelucu, 12 palacnom crevu, jer su bolovi u stomaku i crna stolica s tim povezani. ili ako si uzimao preparate gvozdja. ne znam. To je moje misljenje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna stolica - molim za odgovor
PostPoslato: Sre Okt 12, 2011 9:24 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jun 10, 2010 11:04 pm
Postovi: 69
Ne nisam imao cir na zelucu niti bilo kakav slican problem. Ili bar ne znam za to a bio sam rekoh pre godinu dana na preglede u vezi toga i sve je bilo ok. A da li alkohol moze da uzrokuje crnu stolicu?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 46 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: