Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: MOLIM ZA ODGOVOR!!!!!!!!!!!!
PostPoslato: Sre Jun 01, 2011 10:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 10:59 am
Postovi: 28
MOLIM VAS da mi neko odgovori imam malu bebicu od mesec dana i juce smo bili na prvoj vakcini
ona jos uvek ima lagino malja koje spadaju ali na ledjima iznad guze ima vise malja i tu iznad guze ona je pregledala i videla kao neku malu rupicu.ja sam je pitala sta je to ona mi je rekla da moze da bude da se razvoj kicme nije zavrsio ali da nemora da znaci i da je onda jos mala za ultrazvuk ali da to mora da upise.inace su doktori kod nas nezainteresovani.jako se brinem dugo sam se lecila da je rodim jedva sam iznela trudnocu do kraja MOLIM VAS DAJTE MI ODGOVOR UNAPRED ZAHVALNA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MOLIM ZA ODGOVOR!!!!!!!!!!!!
PostPoslato: Čet Jun 02, 2011 7:46 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Maj 04, 2011 12:12 am
Postovi: 71
Lokacija: NOVI SAD
Polako i bez panike.Verujem da je stresno kada kod male bebice nesto nije u redu,ali nemoj unapred da se nerviras.Prvo,kao sto je dr rekla mozda nije nista i ako jeste verovatno nije ozbiljno.Moja bebica sa kojom sam bila u bolnici 3 meseca posle rodjenja,jer je jako rano rodjena i bila dugo u inkubatoru je imala isto rupicu na kraju kicme.Niko to primeto nije,a bila 3 meseca u bolnici,koja ironija,dok je nisam dovela kuci i primetila da se gnoji,odvela je ko neonatologa i on napravio frku,kaze to nije gnoj nego likvor curi,nezatvorena kicmena mozdina .Posle rtg dobila je dg najblazi oblik spine bifide,ali kao imace problema,nece nikada moci da kontrolise sfinktere,da cuci itd itd...To su joj zasili.ja citala svasta o tome,stresirala se i na kraju sve super.Moja devojcica ove godine krece u prvi razred,sto se toga tice nema nikakvih problema,rupicu i dalje ima,izgleda kao da nema tu hrskavicu ,dr kaze da samo moze imati problem ako nezgodno padne i to je to.E sada mozda kod vas nije ni to u pitanju,sve u svemu nemoj se nervirati unapred i nadam se da nije nista.Poz i sve najbolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MOLIM ZA ODGOVOR!!!!!!!!!!!!
PostPoslato: Pet Jun 03, 2011 7:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 10:59 am
Postovi: 28
ivana hvala ti puno na odgovoru,veoma si me smirila.
hvala sto me razumes,svaka ti cast kako si se izborila sa svojom devojcicom.
dace bog da sve bude u redu.pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MOLIM ZA ODGOVOR!!!!!!!!!!!!
PostPoslato: Ned Jun 05, 2011 12:43 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Maj 04, 2011 12:12 am
Postovi: 71
Lokacija: NOVI SAD
Bice sve ok,javi sta je bilo kod doktora.Pozdrav i sve najbolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MOLIM ZA ODGOVOR!!!!!!!!!!!!
PostPoslato: Čet Jun 09, 2011 12:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 23, 2008 8:47 pm
Postovi: 7
Draga,
Razumem tvoju paniku, prolazim kroz nesto slicno sa svojom petomesecnom bebom.
Predlazem ti da za pocetak odes kod neurohirurga i da uradis ultrazvuk. Puno, puno sam se o svemu tome raspitivala, obisla sve doktore i procitala ceo internet na raznim jezicima, i mislim da je to sto ima tvoja beba, kao i kod bebe IvaneNS, najblazi i maltene bezazleni oblik spine bifide.
Ako zelis detaljnije informacije, posalji mi tvoj e-mail ili facebook ili skype na pp.
Pozz i samo polako bez brige!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MOLIM ZA ODGOVOR!!!!!!!!!!!!
PostPoslato: Uto Jul 19, 2011 12:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 10:59 am
Postovi: 28
anabgd bile smo kod nase doktorke i rekla je da ona to jos ne bi snimala da je nezraci jer je mala i da je sve u redu dok ta "rupica"nevlazi i dok beba normalno funkcionise rukama,nogama i normalno kaki.u medjuvremenu sam se videla sa jednom prijateljicom koja ima bliznakinje i jedna je isto tako imala ali nikakvih komplikacija nema samo sto kada se pipne to deluje kao neki nazovi "repic".tako da sam se smirila.doktorka je rekla da je bitno to pratiti.MOJ FB PROFIL JE DRAGANA LOZIC IMA SLIKA MOJA SA BEBOM U NARUCJU (INACE SAM BUCKA) PREPOZNACES ME :) A jel se to isto desava sa tvojom bebom ili?????
pooozzz


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: