Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Alergije ili nesto drugo
PostPoslato: Ned Jun 05, 2011 11:16 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Apr 04, 2006 8:57 pm
Postovi: 70
OD maja imamo problem. Moja cerka ce imati za mesec dana 2 godine. U septembru je krenula u vrtic i tada pocinje nas kosmar, virusi, prehlade, antibiotici (cesto neopravdano prepisani). U februaru smo je povukli na 3 meseca iz vrtica, posle uzasnog gripa koje smo i ona i ja zakacile. U maju se vraca u vrtic i nos pocinje opet da curi, ja sedam dana u nadi da ce prestati , medjutim to se prosirilo na upalu uha, i to oba, 10 dana antibiotik. Svi u kuci smo smrcali, MM i ja smo sa bolom u grlu, sinusi upaljeni isl. I mi pijemo 10 dana antibitotik, ospen 5, panklav 5. Vraca se u vrtic posle 10 dana antibiotika, 3 dana ide, zakaci virus, 3 dana temperatura. Kada se to zavrsilo pocela je da kaslje kao bolesnik i da joj nos curi, onako s vremena na vreme, pedjatar je video u ponedeljak , kaze da je sve ok, nema nista upaljeno, da pije sirup za kasalj, morska voda u nos i to je to. Situacija je takva i danas, posle 7 dana. Problem je sto moj muz, ima problema, nos mu se zacepi pa procuri, grabanje u grlu, neki kasalj, i tako danima. Mene su i posle terapije zezali sinusi, ja sam kao jos i najbolje, malo mi oci suze i to je to. Pocela sam da se pitam da li mozda imamo neku alergiju (mm ia ranije nismo imali). Kako se utvrdjuje na sta je neko alergican??? I Da li neko moze postati alergican na nesto sa preko 30 godina??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Alergije ili nesto drugo
PostPoslato: Pon Jun 06, 2011 12:03 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 29, 2010 8:17 pm
Postovi: 292
Alergican se moze postati u svakom zivotnom dobu. Narocito kad nam je imunitet u padu. Vrlo jednostavno, brzo i bezbolno uraditi alergo test. Na podlaktici vam ukapaju najsumnjivije i najcesce alergene pa se pokaze sta vam smeta.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: