Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Upala desni oko umnjaka - pomoc
PostPoslato: Pon Maj 30, 2011 1:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 5:35 pm
Postovi: 26
Od pre tri dana imam natecene desni u predelu tog donjeg levog umnjaka, dakle sa donje leve strane. Oteklina je prilicno povecana i obraz je takodje malo otekao iznutra, a na samom sastavu iznad umnjaka gde se sastavljaju kraj gornje i donje vilice (desni) pojavila mi se kao neka mala kvrzica u duzini od 1cm ili mozda manje sa malom belom tackicom na njoj. A jos jedna manja ima na obrazu u predelu gornje vilice. Bol nije preterano jak ali je neprijatan i imam osecaj kao da mi trne taj deo glave po malo, boli me kada pokusam da zagrizem kada valjda zub struze o taj nateceni dio. I ne mogu kako treba da zagrizem da gornja vilica nalegne do kraja na dodnju jer me boli i ponekad osecam neko kucanje kao da ima neka upala. A umnjak je poceo da se kvari po vrhu, ali nije kritican. Bio sam kod stomatologa jutros, pregledao je i rekao neke nazive ne znam nisam na latinskom, uglavnom kao krive su neke bakterije koje se mnoze iza umnjaka i koji ce trebati uskoro izvaditi jer nema svrhe da se leci a i nema dovoljno mesta da se lepo namesti u vilici. A za sada mi je dao Hexoral da ispirem usta 2x dnevno ...i nista vise. E sad sta mislite da li bi trebao da pijem jos nesku tabletu uz sve to, jer sumnjam da ce mi samo ova otopina pomoci sama ???

Hvala unapred !!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: