Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: sevanje i probadanje u glavi
PostPoslato: Sub Apr 09, 2011 3:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 05, 2011 5:29 pm
Postovi: 12
[b]pre svega da vas pozdravim ,vas koi imate po nesto da kazete na svaku temu i koi ste raspolozeni za pomoc pa makar to bila i smo lepa rec ponekad puno znaci !!!ja vec duze vreme imam problem sa sevnjem i iznenadnim probadnjem glave tacnije desna strana na vrhu glave uvek isto mesto i isti kratkotrajan ali jak bol do te mera da sam poceo da pustm jauke u tom momentu kad mi se to desi...!!!a u zadnje 3 ..4 god...pocelo mi je oko desno da bezi tj.kada sam umoran ili cak i ne moram biti umoran mogu i svojom voljom da opustim da mi oko pobegne cas jedno a cas drugo ali samo p o sebi uvek desno i vise ,,dali ima veze jedno sa drugim i sta znaci to sevanje koje je sve ucestalije i jace ...zabrinut sam jer su mi oba roditelja umrla na zalost od mozdanog udara :cry: bio sam i na magnetnoj re.mozga i navodno je sve ok.mada postoji neso sto je odavno ..i nebi trebalo da mi zbog toga bude problem i rekli su mi da mi snimak nije bas naj ..bolje uspeo jer sam se navodno pomerao a pomerao sam se samo na tren jer mi se upravo desilo u toku snimanja da me probode pa sam se i uplasio i pomerijo...ako neko ima nesto slicno ,,,saslusacu ,,,,hvala !!![b][/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sevanje i probadanje u glavi
PostPoslato: Sub Apr 09, 2011 6:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 09, 2011 6:19 pm
Postovi: 2
Zasto ne odes ocnom. Ja sam imala prosle godine slicnih problema, i bila sam uverena da nisu oci u pitanju, ali ipak Dr.me poslao na pregled kod ocnog, i jeste bilo to. Znaj da ,oci, vid mogu dosta problema da naprave.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sevanje i probadanje u glavi
PostPoslato: Sub Apr 09, 2011 7:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 05, 2011 5:29 pm
Postovi: 12
cao sladjo i hvala ti za strpljenje i vreme koje si odvojila za komentar...pa bijo sam kod ocnog i kaze da se ne moze nista konkretno resiti sto se tice njih oftamologa i da je to neuroloski problem i da je popustijpo taj 5 ili 6 ocni misic sto pokrece oko tj .sto ga drzi u centru ili da bude fokusirano pa zato mi bezi oko...mozda jedino da odfem u sveti vid...mozda ipak oni imaju neko bolje rewsenje ...hvala sladjo jos jednom !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sevanje i probadanje u glavi
PostPoslato: Sre Apr 13, 2011 12:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 05, 2011 5:29 pm
Postovi: 12
:D ok.hvala lepo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 86 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: