Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: menstruacija
PostPoslato: Pon Mar 14, 2011 8:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 14, 2011 9:58 am
Postovi: 13
Pre nedelju dana ginekoloskim pregledom brisa vaginalnog sekreta utvrdjeno je da sam 5 grupa sekreta. prepisane su mi vaginalete ORVAGIL koje moram da pijem deset dana, pa pauza i kontrola... medjutim ja sam danas dobila posle 16 dana poslednje menstruacije.. da li mi neko moze reci da li je to reakcija na vaginalete ili nesto drugo? inace nikada mi se nije desilo da dobijem tako raaaaaaaaano, imala sam redovne i malo bolne menstruacije, uvek sam dobijala na 28 dan a posle pobacaja mi se sve poremetilo i dobijam na 24, 25, 27 dan. trenutno nemam bolove, malo su me grudi bolele i tako.... molim vas da mi neko odgovori ako moze. hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: menstruacija
PostPoslato: Pon Mar 14, 2011 10:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 14, 2011 9:58 am
Postovi: 13
bullet85 je napisao:
Pre nedelju dana ginekoloskim pregledom brisa vaginalnog sekreta utvrdjeno je da sam 5 grupa sekreta. prepisane su mi vaginalete ORVAGIL koje moram da pijem deset dana, pa pauza i kontrola... medjutim ja sam danas dobila posle 16 dana poslednje menstruacije.. da li mi neko moze reci da li je to reakcija na vaginalete ili nesto drugo? inace nikada mi se nije desilo da dobijem tako raaaaaaaaano, imala sam redovne i malo bolne menstruacije, uvek sam dobijala na 28 dan a posle pobacaja mi se sve poremetilo i dobijam na 24, 25, 27 dan. trenutno nemam bolove, malo su me grudi bolele i tako.... molim vas da mi neko odgovori ako moze. hvala.



pardon, naravno da ne pijem vaginalete, izvinjavam se na lapsusu :)
molim vas ako neko moze da mi odgovori neka to ucini jer sam veoma zabrinuta :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: menstruacija
PostPoslato: Uto Mar 15, 2011 12:19 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Vaginalete protiv te infekcije ne bi trebalo da uticu na izazivanje menstruacije (nisam lekar pa uzmi sa malom rezervom odgovor).
Pretpostavljam da je u pitanju nekakav disbalans hormona i da je menstruacija zato poranila. Najbolje bi bilo da se ipak posavetujes sa ginekologom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: menstruacija
PostPoslato: Uto Mar 15, 2011 1:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 14, 2011 9:58 am
Postovi: 13
evo da samo javim... sve je u redu, doktor kaze da je to normalno.. hvala na odgovoru :wink:
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: menstruacija
PostPoslato: Sre Mar 16, 2011 2:04 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
Pozdrav svima,
Pozdrav svima,
Da li je neko imao problema sa kratkotrajnim menstruacijama?Tacnije, meni menstruacija traje samo jedan jedini dan, poslednja dva meseca.Niame, otkako sam se porodila a ima tome vec skoro tri god.imam problema sa znojenjem, pre menstruacije imam pojacano znojenje, i ne prijatan miris ispod pazuha, au poslednja dva meseca i kratko oskudno trajanje menstruacije.Znaci, poslednja dva meseca mi je bukvalno trajala jedan jedini dan.
Da na pomenem da nikada nisam imala bolne menstruacije, nikada kiretaze, i pobacaje.Imala sma urednu trudnocu, normalan porodjaj.
Trenutnu triudnocu iskljucujem.

Molim vas ako neko ima ovakav problem neka mi se javi, dok ne odem lekaru, svaki bi mi savet dobro dosao.

Hvala

_________________
Dajte mi dete od tri godine da od njega napravim coveka!






Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: menstruacija
PostPoslato: Sre Mar 16, 2011 9:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 14, 2011 9:58 am
Postovi: 13
dolce-vita je napisao:
Pozdrav svima,
Pozdrav svima,
Da li je neko imao problema sa kratkotrajnim menstruacijama?Tacnije, meni menstruacija traje samo jedan jedini dan, poslednja dva meseca.Niame, otkako sam se porodila a ima tome vec skoro tri god.imam problema sa znojenjem, pre menstruacije imam pojacano znojenje, i ne prijatan miris ispod pazuha, au poslednja dva meseca i kratko oskudno trajanje menstruacije.Znaci, poslednja dva meseca mi je bukvalno trajala jedan jedini dan.
Da na pomenem da nikada nisam imala bolne menstruacije, nikada kiretaze, i pobacaje.Imala sma urednu trudnocu, normalan porodjaj.
Trenutnu triudnocu iskljucujem.

Molim vas ako neko ima ovakav problem neka mi se javi, dok ne odem lekaru, svaki bi mi savet dobro dosao.

Hvala



Ja licno nisam imala takvih problema mada mi se posle spontanog pobacaja sve poremetilo, menstruacija mi ne dolazi na 28 dan nego na 24, 25 ili 27 dan i receno mi je da je to normalno. posavetuj se najbolje sa ginekologom, moze biti da je i hormonski poremecaj. pozdrav i javi sta ti je ginekolog rekao :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: menstruacija
PostPoslato: Sre Mar 16, 2011 10:55 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Pa i ja mislim da je najbolje da pitas ginekologa, ali secam se da sam i ja imala par puta takve menstruacije (doduse pre trudnoce) i da mi je receno da se to uglavnom dogadja kada su jajnici slabi. Dal je to stvarno tako ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: menstruacija
PostPoslato: Čet Mar 17, 2011 5:06 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
Dea, kada kazes slabi, mislis na to da su prehladjeni jajnici?Meni s edesavalo da mi traje 2 dana, pa sad jedan, ima utisak da ec skroz da mi porestane.Svakako cu ici, nego hajde reko da pitam da znam otprilike sta bi moglo biti.Mislim da je sve hormonski :roll:

Hvala vam na odgovorima devojke.

_________________
Dajte mi dete od tri godine da od njega napravim coveka!






Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 85 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: