Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: dr.Luka Andjelic
PostPoslato: Pet Okt 03, 2008 1:13 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Sep 01, 2005 12:33 pm
Postovi: 78
Lokacija: Nis
Da li je neko radio laparoskopsku miomektomiju kod dr.Andjelica ,gde i koliko je platio.Da li znate gde je najjeftinije?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 05, 2008 9:51 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Okt 05, 2008 9:40 am
Postovi: 51
Lokacija: Svajcarska
cao ja sam radila laparaskopiju i to licno dr luka andelic ali ja sam imala vanmatericnu trudnocu mogu ti reci da sam odusevljena izuzetno je dobar lekar platila sam 1700 evra ako ti treba broj klinike poslacu ti pa da se raspitas otprilike da imas neku prestavu sto se tice cene :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 12, 2009 12:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 1:29 pm
Postovi: 19
Tamara molim te pošalji adresu i broj klinike, ja treba da radim laparoskopiju a zainteresovana sam za dr Luku.

Pozzz.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 12, 2009 1:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 15, 2007 10:03 pm
Postovi: 42
Tamara , molim te posalji i meni broj te klinike , moram da radim laparaskopiju kod Luke ali u Crnoj Gori , pa da vidim koja je razlika u cijenama , ako je znatno jeftinije gore kod vas , posla bih tamo da to zavrsim ...
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: i ja kod Luke
PostPoslato: Čet Feb 12, 2009 2:22 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Sep 01, 2005 12:33 pm
Postovi: 78
Lokacija: Nis
Imam intramuralni miom 39/39mm na zadnjem zidu pa ako imam srece bice u Subotici ako ne na MC klinici za 16000 e (pocetna cena).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 13, 2009 1:42 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Sep 01, 2005 12:33 pm
Postovi: 78
Lokacija: Nis
Greska 1600 e.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 13, 2009 5:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Okt 05, 2008 9:40 am
Postovi: 51
Lokacija: Svajcarska
snzn poslala sam ti PP


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 13, 2009 5:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Okt 05, 2008 9:40 am
Postovi: 51
Lokacija: Svajcarska
Jeca Pereca poslala sam ti PP


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 13, 2009 10:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 15, 2007 10:03 pm
Postovi: 42
Hvala Tamarice....
Cmook!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 13, 2009 10:39 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Okt 05, 2008 9:40 am
Postovi: 51
Lokacija: Svajcarska
Jeco nema na cemu i drzim ti fige!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr.Luka Andjelic
PostPoslato: Sre Avg 18, 2010 2:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 18, 2010 1:01 am
Postovi: 1
Molim Vas da li možete da mi pošaljete broj klinike koju ste pominjali? Imam cistu (cokoladnu) koju moram operisati, moj ginekolog mi je preporucio dr Andjelica kao najboljeg na Balkanu,a ovdje sam pročitala sve naj naj o njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr.Luka Andjelic
PostPoslato: Sre Avg 18, 2010 4:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 14, 2010 12:26 pm
Postovi: 153
Lokacija: SRB - USA
a sto lepo ne objavite od toga kukavca anđelića žiro račun ovde na forumu pa mu ne uplaćujete putem elektronskog potpisa - valjda se ovajdio na tuđoj nesreći do sda sa tim silnim hiljadama evra dovoljno da može i elektronskim putem da prima uplate.

a svima vama preporuka da idete kod prof. vasiljevića mladenka - vasiljka u gak narodni front koji je jedini častan tamo od sve te bagre i uradiće vam sve bespaltno u bolnici i regularno kao što bi i trebalo biti. i sve te pohlepne bilmeze je učio da rade laparoskopsku ginekološku hirurgiju, a ostao neukaljan i van svih afera. što se o njemu ne piše , nego o tima kojekakvim nabeđenima ginekolozima koji bi ostali na nivou portira da ih vasiljko nije naučio da rade. a oni gramzivi kakvi jesu i mesto da to znanje prenesu na sve lekare ginekologe u srbiji i u manjim mestima i da pomognu našem nesretnom narodu oni naplaćuju 1.500EUR tim pre što vlada bela kuga.



Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr.Luka Andjelic
PostPoslato: Uto Sep 21, 2010 12:27 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Sep 01, 2005 12:33 pm
Postovi: 78
Lokacija: Nis
Da li si ti licno upoznala i bila lecena od strane dr. Luke Andjelica ? Ako nisi mislim da nije u redu (blago receno)da ga vredjas i nazivas pogrdnim imenima!Mene je doktor primio i operisao BEZ IKAKVE PROTEKCIJE u Subotici .Iz Nisa sam i za njega imam samo reci hvale-predivna osoba,veliki strucnjak iz oblasti endoskopske hirurgije ,edukovao mnoge lekare u Srbiji i dalje.A to sto i privatno operise i toliko kosta ZAGREJ I TI STOLICU ,MUCI SE I UCI KAO ON ,BUDI TALENTOVANA ZA HIRURGIJU KAO ON PA ONDA PISI TAKVE TEKSTOVE!On ima puno pravo da naplacuje svoje znanje i rad!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr.Luka Andjelic
PostPoslato: Sub Sep 25, 2010 8:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 14, 2010 12:26 pm
Postovi: 153
Lokacija: SRB - USA
pieta je napisao:
Da li si ti licno upoznala i bila lecena od strane dr. Luke Andjelica ? Ako nisi mislim da nije u redu (blago receno)da ga vredjas i nazivas pogrdnim imenima!Mene je doktor primio i operisao BEZ IKAKVE PROTEKCIJE u Subotici .Iz Nisa sam i za njega imam samo reci hvale-predivna osoba,veliki strucnjak iz oblasti endoskopske hirurgije ,edukovao mnoge lekare u Srbiji i dalje.A to sto i privatno operise i toliko kosta ZAGREJ I TI STOLICU ,MUCI SE I UCI KAO ON ,BUDI TALENTOVANA ZA HIRURGIJU KAO ON PA ONDA PISI TAKVE TEKSTOVE!On ima puno pravo da naplacuje svoje znanje i rad!


Da ne bi pisali takve gluposti više
PIETA - ako to uopšte i jeste vaše ime
ja ću ti u par rečenica odgovoriti

Ad jedan - ja sam muškarac! Jel da znate engleski wizard je čarobnjak i u muškom je rodu - ali to bi znali da znate engleski i daa ste osim što ste u subotici bili da vam takozvani luka anđelić na finjaka uizme pare bili još negde van ovog izgovora za zemlju od usrbije.

Ad dva - mogu otac da vam budem PIETA tako da bi pokazai da ste vaspitani možete sasluišati nekoga ko je prošao kroz život duže od vas i zna o čemu priča jer je nailazio na takve kao što su ti pohlepni ginekolozi koji se izdaju za stručnjake ,a u regionalnim okvirima su smešni, pa zato i tezgare po suboticama u budžacima gde uz osmeh i glumeći finoću uzmu za običnu lap.endo. myectomy oko 2.000evra - sramota je to.

Ad tri - ako vi želite da dajete tolike pare kojekakvim samozvanim stručnjacima to je vaša stvar, ali nemojte pozivati drugekoji možda pare nemaju da čine isto jer navodno izbora nemaju. to odakle vi imate toliki novac u ovoj zemlji gde je prosečna plata 300eura a penzioneri imaju pola manje, a mladi uopšte ništa jer posla nemaju samo vi znate i kako je zarađen ili iznuđen. jer ne znam što bih neko davao tolike pare nekome ako izbora ima - naveo sam gore u mom postu gde možete otići i sve zarvšiti kod eksperta koji je i kao čovek vredan. jer da bi s ebilo dobar lekar čovek mora biti prvo dobar čovek. ali pošto vi imate tolike pare za bacanje šta se vas tiče gde ih i kome ih dajtete - bolje ih onda dajte deci sa kososva ili nekoj ustanovi za stare i boelsne nego kojekakvom ološu koji te pare koristi za kupovinu nekretnina po inostranstvu i letovanjima po sejšelima a prodaje kao neke čuj laparoskospke intervencije.

Ad četiri - taj kukavac koga štitite u bazama podataka tipa pub.med. nema više od 4 rada a pritom ni u jednom nije prvi autor, pri čemu su 3 rada objavljena pre oko 20 i kusur godina. ja neznam o kojoj vi stručnosti govorite PIETA.
vasiljko ima 48 rada u pub.medu. Sada naučite da brojite - znači jedan 4 drugi 48
ako ne znate da brojite idite na start up menu pa accessories pa calculator i tu lepo oduzmite 48 od 4 i videćete ko je profesor pravi i zašto. e zato vasiljević ne uzima novac i ne tezgari privatno, a taj bednik se skriva u bunkeru u subotici gde otima pare, verovatno blizu granice sa humgary da može lako da pobegne, sa svim tim vrećama novca teško da će proći bez carine.

Ad pet - spominjete grejanje stolice PIETA/čudnog li nickname-a/, ja sam grejao stolicu, i pod ako treba, pa sam zato i operisao dva puta kičmu, hvala bogu ne u srbiji, jer sam toliko radio koliko ti nećeš pa da se rodiš još tri puta u tvoj Niš.
u USA te PIETA niko nepita možeš li i kako si, već ti meri vreme i broj pacijenata i radova - end of story.a takvi kao mutljavina sa 4 rada u pub.medu. zato i neidu u USA nego se skrase u podrume u subotici, izgrade velepne vile gde žive i onda ti se smeju i prodaju priču, na koju ti padneš i još daš bakšiš - e to kod mene ne prolazi JER UVEK STVARI NAZOVEM PRAVIM IMENOM.

Ad šest - pričaš da je taj nekog obučio - ajde navedi koga je on obučio....daj imena i prezimena. ajde konkretno a ne u misaonim imenicama. to možda može u tvoj niš ,ali u normaslnim zemlajam toga nema - kaži koga je on obuči ili još bolje gde je držao kurs ili je na nekom bio instruktor.
E vidiš PITEA, ti ne znaš ko je Profesorr Dejvid Gal iz USA, ali ajde što ti to ne znaš nego to nezna ni tvoj štićenik luka takozvani ginekolog anđelić - e pa vidiš Dejvid Gal iz USA kad je došao u ovu bednu zemlju da održi kurs i workshoop, samo je tražio da radi sa vasiljkom a ne sa drugima, a kamoli sa nesretnim anđelićem. mada ne verujem da bi takozvani ginekolog to i radio - jer to je za njega gubljenje vremena, lakše je za to vreme skinuti par mioma nesretnim ženama i uzeti po nekoloko hiljada evra.

I AD sedam - Sramota je da u zemlji jadnoj i bednoj kao naša, gde je plata oko 300eura i čija populacija više umire nego što se rađa jedan čovek uzima po 2.000EUra privatno po osobi tretirajući mlade žene u svojoj privatnoj ordinaciji za NEhumanu reprodukciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr.Luka Andjelic
PostPoslato: Uto Sep 28, 2010 12:06 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Sep 01, 2005 12:33 pm
Postovi: 78
Lokacija: Nis
Idite kod psihijatra!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 65 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: