Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Alergija na hranu
PostPoslato: Uto Apr 18, 2006 11:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Okt 09, 2005 5:49 pm
Postovi: 210
Ljudi kako iazgleda prava klinicka slika alergije na hranu???I da li je to obavezno skup simptoma ili je dovoljan samo jedan,npr.osip I da li taj osip ide po celom telu ili mestimicno se javlja?I koliko traje???I sta se konkretno radi kada se javi taj osip?Momentalno kod lekara???Mozda je nekom ovo moje pitanje smesno,ali stvarno sto se toga tice,pojma nemam :oops: ...A najvise se plasim tih alergija..... :(
Hvala na razumevanju!!!!!

_________________
Andrija 24.05.2005
Andjeo moj..misic mali i sreckica moja...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 19, 2006 2:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 02, 2005 10:18 am
Postovi: 168
Lokacija: Subotica u srcu
Pitanje uopste nije smesno i mene je jako strah od alergije na hranu posto sam na fakultetu imala druga koji je jadnicak bio alergican na sve zivo i kome su par puta na hitnoj otvarali dusnik da se ne bi ugusio posto mu je grlo bilo oteceno!
Moj sin ima godinu i po dana i dva puta je imao alergiju.
Prvi put sa 7 meseci na plazmonov topljeni sir iz teglice na kome pise da je za decu stariju od 4 meseca. Tad su mu se pojavile crvene fleke po vlasistu i celu, bio je budan i veseo-znaci nista nije osecao, a muz i ja zabrinuto zurili u njega :o ne znajuci sta se desava, u niskom startu spremni da pojurimo u hitnu! Pozvali smo komsinicu sa sprata koja ima dvoje dece da ga pogleda, a ona se osmehnula i rekla da je u pitanju alergija i da ce brzo proci. Tako je i bilo. Pedijatra sam nazvala sutradan i rekao je da dva meseca ne pokusavam da mu dajem sir. Sada ga jede i nema problema.
Drugi put je sa deset meseci imao alergiju na belance :roll: - opisala sam je u temi - Belance.
Sad ima kako rekoh godinu i po jede sve i nije vise imao alergijskih reakcija-hvala Bogu, nadamo se da ce tako i ostati. :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: