Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 29  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 13, 2009 5:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 09, 2007 11:38 am
Postovi: 47
Lokacija: BG
Philoserbana,

Nemam ni telefon ni adresu dr Maglica, ali imam jedan, recimo savet.
Do pre mesec dana sam skoro svakodnevno jurila jednog drugog lekara sa odeljenja na kom radi dr Maglic i svaki put sam vidjala i Maglica. Naime, poranis ujutru i budes na 2.spratu u Frontu (Odeljenje za sterilitet) u hodniku u kom je kabina za ultrazvuk, kod lifta. On dolazi tu od 7:15h do 7:30h. Sasvim je pristojan i izlazi u susret cak i startovanjima na hodniku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: HITNO!
PostPoslato: Pon Jul 06, 2009 12:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 06, 2009 12:38 am
Postovi: 4
Cao,da li ima neko da mi preporuci nekog dobrog ginekologa u DZ Blok 44???Idem prvi put kod ginekologa na pregled pa mi je bas bitno da imam bar neku preporuku...A moram sto pre da odem,jer u poslednje vreme imam dosta ginekoloskih problema :(((


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 06, 2009 12:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 06, 2009 12:38 am
Postovi: 4
E da i hvala vam puuuuuno unapred :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 15, 2009 9:39 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 2:31 pm
Postovi: 97
Ubavka Radivojević radi na institutu..kakva je? Jel ima neko iskustva sa njom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 1:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 18, 2009 1:07 pm
Postovi: 2
Da li neko ima iskustva sa doktorom Vanjom Milosevicem iz Fronta? Takodje, sa Genesis Medical ordinacijom? Bila sam kod Vanje u Frontu i deluje mi (a i cula sam) kao da je dobar strucnjak za ranice i ostale promene na grlicu. Jedina zamerka je sto je mozda malo nedovoljno posvecen pacijentu...mozda zato sto je talno u guzvi ali svejedno...

Da li neko zna gde privatno radi toliko hvaljeni na ovom forumu doktor Milan Djukic?

Moje preporuke: Studentska poliklinika samo doktorka Ceca koja je ljubazna i fina. Ne znam bas da li je i neki poseban strucnjak. Nadja Curcic je fenomen koji i dalje uspeva da zadrzi svoje radno mesto i pored takvog hronicnog i neizlecivog nesavesnog i arogantnog ponasanja prema pacijentima. Nikako nemojte kod nje. Isla sam na kliniku Radojcic, kod doktorke Radojcic, radila sam samo papa i kolposkopiju pa nemam nekih posebnih komentara.

Hvala i pozdrav svima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Avg 19, 2009 8:03 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jan 14, 2009 11:14 am
Postovi: 91
Lokacija: nis
A kog ginekologa bi ste mi preporucili u Nisu? Obisla sam par njih, ali nisam zadovoljna...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Sep 09, 2009 1:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 09, 2009 12:09 pm
Postovi: 1
Slucajno sam naletela na ovaj forum i nisam izdrzala da se ne regisrujem jer zelim sa svima da podelim svoja iskustva. Sto se mog iskustva tice, toplo bih svima preporucila Narodni front i Dr.Dusana Stanojevica(ako uspete da ga nahvatate). On mi je radio operaciju priraslica u karlici, posle koje sam se neverovatno brzo oporavila i veoma sam mu zahvalna. (naravno, ako vam je bitno da pricate sa doktorom i da vam posveti vremena i paznje, na njega zaboravite, ali zato ako vam je potrebna dijagnostika i strucnost...)
Inace moje priraslice su bile posledica operacije u Visegradskoj kada mi je slucajno jedna doktorka izvadila jajnik, nakon cega su mi se vezala creva pa sam tako za kratko vreme imala 3 operacije (hvala Dr.Vladi Djukicu iz UC koji mi je tada spasao zivot). Prosla sam na desetine ginekologa i mogu da preporucim u Visegradskoj doktorku Berisavac i doktora Radunovica, a u Frontu pored Stanojevica,doktora Rudica i Vladu Milosevica, sto se tice steriliteta Anu Mitrovic. Neko je pomenuo Milana Djukica, sto se njega tice odlican dijagnosticar ali ne preporucujem da vam radi bilo kakve intervencije (govorim iz iskustva, bila sam i njegov pacijent nekih godinu i po).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Sep 09, 2009 1:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 11, 2008 3:17 pm
Postovi: 36
d77 je napisao:
A kog ginekologa bi ste mi preporucili u Nisu? Obisla sam par njih, ali nisam zadovoljna...

Ja idem kod Dejana Mitica,ono sto ne valja je velika guzva i njegova premorenost zbog toga,mislim da bi trebao da smanji broj pacijenata bar privatno,a ono sto je dobro je sto je izvrstan strucnjak


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Sep 09, 2009 1:31 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jan 14, 2009 11:14 am
Postovi: 91
Lokacija: nis
Nisam njega posetila do sada...cula sam da se bavi problemima vezanim za sterilitet. Ono sto me je iznenadilo to je da sam ja mislila da je pripravnik u GAk, jer ga niko od dr ni za sta nije pitao, dok sam lezala tamo...tek sam na sajtu videla da radi u privatnoj ordinaciji...
Ja imam problema sa folikulom koji ne puca vec godinu dana...naraste i kada treba da pukne, on nastavi sa rastom i tek kada dodje mensis, nestane...i sve u krug


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pet Sep 11, 2009 2:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 10, 2009 6:23 pm
Postovi: 2
Sta mislite o dr. Ljiljani Radojcic sa VMA?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pet Sep 11, 2009 12:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 18, 2009 1:07 pm
Postovi: 2
Ja sam bila kod Ljiljane privatno, ok je bila, ali sam bila samo taj jedan put tako da ne znam nista vise. I bio je obican pregled, nista posebno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Sep 16, 2009 12:09 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 02, 2008 11:59 pm
Postovi: 365
Ja preporucujem dr. Milicu Janicijevic iz Jevremove gde sam vodila trudnocu!
Profesora Aleksandra Stankovica(Jevremova i Gak Visegradska) ali nisam sigurna da li jos radi.
Dr. Vojislava Zivanica iz analife!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pet Jan 15, 2010 3:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 15, 2010 2:10 pm
Postovi: 1
Ja imam bas dosta iskustva sa raznim ginekolozima, tako da bih htela da upozorim forumasice na odredjene pruvatne klinike:

1 klinika papic- dr.papic mi je postavila dijagnozu nedostatka hormona (neuredne menstruacije) , a to je znacilo da sam svakog meseca morala da kod njih vadim krv na analizu 6 hormona po ceni 60 eura (puta 12 meseci koliko sam bila kod nje - izracunajte) uz to mi je dala da pijem dabroston (jake hormonske pilule) koje sam pila godinu dana . da napomenem da imam 23 godine. rezultat - kad sam prestala sa dabrostonom, ciklus se sam ustalio. uz to da mi ni 11 u tih godinu dana NI JEDNOM nije uradila ginekoloski pregled, vec je samo na osnovu krvi odredila terapiju. znaci - cilj je samo da uzmu pare!!!

2. klinika dr Zivaljevic kod Hrama - doktorka mi je uradila kompletni ginek.pregled (6.000 dinara ), nasla kondilome (i rekla da je uklanjanje kod nj 15.000 ,a da ce mom decku ako dodjemo oboje dati popust , pa ce njemu za 12.000), i rekla da je sve u redu. ja sam posle 15 dana zavrsila na GAK VISEGRADSKA jer mi je pukla cista na jajniku, presnika 13cm (za koju su mi rekli da se pojavila pre 2 meseca najmanje) koju ona NIJE VIDELA NA ULTRAZVUKU!!!
takodje mi je, bez ikakvid drugih pregleda ustanovila da "mi jajnici izbacuju mnogo vise jajnih celija,a ne po 1, i da ako hocu da radjam , to da uradim sto pre jer ce mi se istrositi zalihe jajnih celija" !!!

3. GENESIS - skupi su, ali sam otisla kod njih posle Dr.Zivaljevic , i to 3 dana pre nego sto mi je pukla cista. Dr.antic mi je odmah rekao da imam cistu, i cak mi je drskom onog unutrasnjeg ultrazvuka malo dodirnu i rekao "Jel tu boli? e,to ti je ta cista" . ja sam njima zadovoljna, pregled je 100evra, ali su bas temeljni, doktor prvo poprica, pa tek onda radi pregled. a uz to ti urade i ultrazvuk jajnika

4.GAK Visegradska. sve pohvale za doktorku Radmilu Ciric, koja me je operisala kada mi je pukla cista, i kada sam kod njih prebacena sa urgentnog.


5.jos jedan dodatak u vezi Dr. Ristic na NBG: kad sam dobila bolove, prvo sam otisla do njih, pregledalo me je 4 lekara (lekar interne medicine - rekla mi je da imam problema za zelucem, druga doktorka mi je pola sata ultrazvukom gledala stomak, i rekla da je sve u redu, i abdominalni hirurg koji je rekao da nije nista,verovatno trovanje). Posto sam za tih 2 sata ja 3 puta kod njih pala u nesvest (i njihov neurolog mi konstatovao epilepsiju) uputili su me u Urgentni (prethodno su sve naplatili).
U urgentnom su se ljudi uhvatili za glavu - stomak pun tecnosti (videli su na ultrazvuku) i pukla cista na jajniku. Zavrsila sam na hitnoj operaciji zbog krvarenja u stomak.

tako da , drage moje forumasice, ja ne znam sta da vam kazem. ja samo znam da da sam kojim slucajem posle ristica, sa njihovom dijagnozom problema sa zelucem - ja iskrvarila u stomak u roku od dan-dva


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pet Mar 12, 2010 1:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 7:21 pm
Postovi: 25
Lokacija: beograd
Doktor Boris Vranes iz GAK-a u Viegradskoj je proslog meseca operisao mojoj zaovi miom, i zadobio je postovanje svih kolega time sto je uspeo da joj spasi matericu, iako je imlaa cak sedam mioma velicine pesnice. Pri tome ima mali oziljak kao da je radila carski rez. Nas ginekolog Dr Zoran Stankovic kome smo poklonile poverenje godinama unazad kaze da je dr Vranes time zaodobio njegovo dozivotno divljenje. Pri tome Dr Vranes joj je bio na raspolaganju posle operacije za sva podpitanja, i naravno sve potrebne kontrole.
Naravno, moj doktor Zoran Stankovic je najbolji ginekolog i covek koga sam upoznala. Kamo srece da sus vi doktori takvi, da vole ljude i postuju pacijente, svima bi bilo lakse.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Uto Mar 16, 2010 12:36 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 18, 2010 6:50 pm
Postovi: 33
micka.v je napisao:
Sta mislite o dr. Ljiljani Radojcic sa VMA?

Malo stariji post, ja sam bila dok je imala ordinaciju u Kosovskoj, samo pregled, korektno odrađen.
Sad sam pogledala da ne pogrešim, vidim da radi u ordinaciji na Vračaru.
Tako da mogu da se složim sa ovim :
Citiraj:
Ja sam bila kod Ljiljane privatno, ok je bila, ali sam bila samo taj jedan put tako da ne znam nista vise. I bio je obican pregled, nista posebno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 29  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 63 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: